Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Ja przeszedłem Dawn of War i Winter Assault i zamierzam sobie kupić Dark Crusade.
BTW- Mark of Chaos Rocks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym słabym Chaosem to tylko prowokacja była - mi się Ig gra nieźle ale przy grze z SM denerwuje mnie mass Takticali który kładzie i piechotę i pojazdy... (no dobra Tau też mnie denerwuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 22:48, General Sturnn napisał:


> BTW- Mark of Chaos Rocks!


BTW2 - Mark of Chaos sux!


To twoje zdanie z którym nie będę się spierał, ale przeczytaj sobie parę recenzji i zagraj by móc ocenić tę grę. Ja grałem długo i mi się bardzo podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 22:51, reykan napisał:

To twoje zdanie z którym nie będę się spierał, ale przeczytaj sobie parę recenzji i zagraj
by móc ocenić tę grę. Ja grałem długo i mi się bardzo podobała.



Sugerujesz,że jestem ignorantem? Nie mój drogi, grałem w MoC. Przeszedłem dwie kampanie i walczyłem w necie. I mowie jeszcze raz. MoC SUX MoCno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 22:52, General Sturnn napisał:

> To twoje zdanie z którym nie będę się spierał, ale przeczytaj sobie parę recenzji i zagraj

> by móc ocenić tę grę. Ja grałem długo i mi się bardzo podobała.


Sugerujesz,że jestem ignorantem? Nie mój drogi, grałem w MoC. Przeszedłem dwie kampanie i walczyłem
w necie. I mowie jeszcze raz. MoC SUX MoCno...


Aha no dobrze skoro takie jest twoje zdanie to trudno, uszanuję je. Nie wiem tylko, co ci się tak nie podoba w tej grze. I jeszcze jedno- ja nic nie sugeruję, po prostu wyraziłem swoją opinię na temat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem: skoro znalazłeś motywację do przejścia dwóch kampanii i jeszcze gry w necie to chyba rozgryka nie była najgorsza? W każdym razie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie to,że animacja jest na poziomie W3 i to,żę bohaterowie stojac w kregu wlaczą 2 metry od siebie. Dochodzi od absurdów takich jak elektor na gryfie walczacy z czempionem khorne''a który stoi 5 merów pod nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Mark of Chaos był grą słabszą niż Dawn of War. Nie osiągnął nawet takiej popularności co DoW. MoC ma mnóstwo błędów, niedopracowany multi z małą liczbą map i w polskim wydaniu dochodzi jeszcze spaprana polska wersja językowa, z którą dystrybutor nic nie zrobił. Brak jej też dynamiki DoW, a przecież zwłaszcza w świecie fantasy walka wręcz to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale to nie temat o mark of chaos
to jest o świecie 40.000


chaos jest bajecznie prosty, dzisiaj grałem z pitejem,chrisem,lordem taki mały mirror wszyscy chaosm, ja z lordem wygrałem :)

grałem eldrem, w sumie opanować snajpy i banshee, poznać techy i co warto robić najpierw i juz mozemy wymiatać także ta rasa wymaga jedynie dobrego kierowania wojem nic wiecej bo obojętnie co sie zrobi (banshee/żniwiaże) oba są dobre na wszystko, dodatkowo banshee po upach poprostu masakrują budynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję IG grać nie umiem :P A zwykle gram Tau no czasem też Chaosem :P mogę się mylić więc przepraszam. A co do IG ile razy z nią walczyłem nie miałem problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trafiłeś na dobrego gracza...Takie taktyki dobre są na gości co na auto mają poniżej 1100...Nie mówie tu o gościach, którzy grają na nowych kątach ale o noobach.
Pro-Chaos najpierw wpadnie Ci do bazy Reptorami a potem ztechuje na t2 i pójdzie w zerki i bedziesz miał problem.

Tak samo z gwardią...Obejrzyjcie sobie mecze Serberusa jako gwardii a zobaczycie jak sie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znasz bajke o timie i tumie? Ty mi tu nie pierdziel, nie takie rzeczy widiałem ty myslałeś że t usame n00bki grają? jeżeli tak to zmień adres jest tu kilka bdb graczy i część dobrych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 23:21, Ziomuś SmS napisał:

Przyznaję IG grać nie umiem :P A zwykle gram Tau no czasem też Chaosem :P mogę się mylić więc
przepraszam. A co do IG ile razy z nią walczyłem nie miałem problemów :P

Ja miałem przeważnie zawsze dopuki nie nauczyłem się "spamowania"* ASM i robienia zawsze HB.

*maksymalnie 3 oddziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sami gm nie są straszni
ale 3 squady każdy po max granatników z dowódcami i dołączonymi 2 (co robią fanatyzm) i komisarzem to juz naprawde niezła siła na to to tylko pojazdy albo asm mogą coś zdziałać inne oddziały będą stale leżeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:35, Iroks1 napisał:

sami gm nie są straszni
ale 3 squady każdy po max granatników z dowódcami i dołączonymi 2 (co robią fanatyzm) i komisarzem
to juz naprawde niezła siła na to to tylko pojazdy albo asm mogą coś zdziałać inne oddziały
będą stale leżeć :P

Po raz etny wypowiadasz się na temat na który za bardzo pojęcia nie masz.... Jak IG pojedzie w GL to sobie opóźni teacha a to jest zgubne - a tak szczerze plazma jest lepsza od granatników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a tak szczerze plazma jest lepsza od granatników...

Dnia 13.05.2007 o 15:46, nemczek napisał:


Różnie to bywa. Zauważyłem żę warto jest robić jeden skład z granatnikami a dwa z plazmą bo wtedy ASM maja przesrane, a granatniki dobre są do SM i LPeków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IG który robi granatniki vs jednostki CC to idiota. Przeciwko Chaosowi nawet trzeba iść w plazmy z uwagi na małą ilość wojska w t1 i zerki w t2 (plazmy znacznie lepiej je tną niż GL). Chyba, że Chaos pójdzie w CSM z upami (mało prawdopodobne) to wtedy GL są doskonałe. Dość dobrym miksem są Kapłani + GM z plazmami. To bardzo fajnie tnie prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować