Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

No co kto lubi ,ja tam lubię DoW ale przykro mi może i są 3 rasy ale SC ma to coś zresztą sam zobacze jak sie sprawy potoczą :) A znając "szybkość" Blizza w DoW''a będę jeszcze dłuuugo pykał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja swoją grę przegrałęm z kompem bo własnie grałem tak jak w normalnych rts''ach :) czyli taktyka zółwia orki porpostu zmassowały mnie i miały multum sury bo miały całą mapę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widzialem screeny ze star crafta II - wyglada to tak, ze ta gra nie dorosnie do piet nowemu commmand & conquer czy dawn of war... choc pewnie koreanczycy to kupia - ja nie trawie tej grafiki... DOW jest przy tym plastiku - realistyczny !!! widzieliscie nowego dark templara ? albo siege tank ? porazka ! brak klimatu - sux !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2007 o 15:12, nemczek napisał:

Czy walka 1 vs 1 z komputerem na obłąkanym sprawia wam trudności?? ( oczywiście mówimy tu o
walkach na takich mapach o ustawieniach jak na auto)


tak - na "insane" z kompem po patchu jest bardzo trudno zwlaszcza przeciwko Necronom, Eldarom i Orkom... dokladnie nie wiem jak to jest - komp oszukuje z surowcami czy cos ? bo wiem ze na very hard "jest uczciwy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 17:13, Teokrata napisał:

tak - na "insane" z kompem po patchu jest bardzo trudno zwlaszcza przeciwko Necronom, Eldarom
i Orkom... dokladnie nie wiem jak to jest - komp oszukuje z surowcami czy cos ? bo wiem ze
na very hard "jest uczciwy"...


Ma tyle req, że nie wie na co to wydawać. I spamuje wszystko. WSZYSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:12, nemczek napisał:

Czy walka 1 vs 1 z komputerem na obłąkanym sprawia wam trudności?? ( oczywiście mówimy tu o
walkach na takich mapach o ustawieniach jak na auto)


Nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komp jest schematyczny, a te schematy da się łatwo złamać, najlepiej zająć SPek tuż pod bazą kompa, okopać go, i można być pewnym, że komp nie bedzie robił nic innego, tylko atakował ten SPek, a chodzi o to, żeby ten jego wściekłe ataki dały nam w spokoju go przetechować i zająć mapę, no i wtedy jest już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 17:07, Teokrata napisał:

wlasnie widzialem screeny ze star crafta II - wyglada to tak, ze ta gra nie dorosnie do piet
nowemu commmand & conquer czy dawn of war... choc pewnie koreanczycy to kupia - ja nie trawie
tej grafiki... DOW jest przy tym plastiku - realistyczny !!! widzieliscie nowego dark templara
? albo siege tank ? porazka ! brak klimatu - sux !!!


DoW FTW :D:D. Jak sie patrzałem na te screeny, to odniosłem wrażenie, że to jest po prostu "uładniona" 1. A ta grafa cukierkowa, to mnie zbiła mocno z tropu, bo to ma być jaki rodzaj gry?? Jakaś cukierkowa odmiana MMO RPGa, czy mroczny i klimatyczny RTS pełną gęmbą?? Bo te screeny nie wskazują na to... Zresztą koniec off topu, to jest temat od DoWie i dodatkach, a nie SC II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 17:21, Grond napisał:

Ma tyle req, że nie wie na co to wydawać. I spamuje wszystko. WSZYSTKO.


Dokładnie to jego wydobycie stanowi gdzieś x2 normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 17:26, Jaracz napisał:

> Czy walka 1 vs 1 z komputerem na obłąkanym sprawia wam trudności?? ( oczywiście mówimy
tu o
> walkach na takich mapach o ustawieniach jak na auto)

Nie. :D



Skromny Jaracz... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ta... Komenty Barona wymiatały. Bardzo żadko gram SM, pomyślałem, że taki chamski tech może się udać, prawie się udał... Nie zauważyłem tego twojego budowniczego który się z bazy wyśliznął i zbudował koszary. Gdybym tak jak Baron powiedział - szybciej zaatakował to może bym wygrał, ale i tak było fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 22:09, Jaracz napisał:

> gk na full z biotoniką

Botanika rulezzz! :D Widzisz Iroks, jak się chce to można...


YEA! W imię paproci i niezapominajek! Do ataku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:53, Juzek303 napisał:

Może o nich nie mówiłem w tym momencie... np kultyści są słabi i dadzą rade Hellhound''owi
:( To żenujące!


ŻE CO? Chyba w dwustu... Jasne, jak będą zinfiltrowani to i BB skasują...w dwie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po kampanii DOW...
Powiem tak rozgrywka była przyjemna, fabuła ciekawa ale przypomina mi troche bardzo Warcrafta III, cała gra satysfakcjonująca. ^^
Ale nie do końca... Jedna kampania ? a co z pozostałymi nacjami ? Znamy już Space Marines dobrze ale co z resztą ?
Dobrze że mam dodatki jeszcze, to się przez nie zdąże zapoznać. ^^ Ale jednak jak na kampanie do gry to zdecydowanie za krótkie. Jakieś tam 11 misji...
Rozgrwyka była prosta z żadną misją nie miałem problemów, SM wchodzili w swoich wrogów jak w masło, grałem na normalnym (może dlatego).
Pewnie to i żaden wyczyn ale ani razu nie musiałem wczytywać gry. ^^

No cóż ale gra jeszcze nie skończona ;) dopiera zacząłem sie bawić ^^ bo przecież został jeszcze Winter Assault, Dark Crusade i gra sieciowa. Będzie jeszcze sporo grania. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 12:21, Deto napisał:

No i po kampanii DOW...


gra sama w sobie jest bardzo prosta schody dopiero zaczynają się gdy uaktywni się białko
wtedy dopiero mamy baardzo trudną i wymagającą grę

najlepiej pograj po kilka potyczek każdą rasą w DC
(ogromna jest różnica między samym DoW a WA)
i wtedy dopiero graj kamapnie jak musiz :)
ale naprawdę polecam grę na necie (oczywiście jak poznasz wszystkie rasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 12:21, Deto napisał:

No i po kampanii DOW...

Dnia 20.05.2007 o 12:21, Deto napisał:

No cóż ale gra jeszcze nie skończona ;) dopiera zacząłem sie bawić ^^ bo przecież został jeszcze
Winter Assault, Dark Crusade i gra sieciowa. Będzie jeszcze sporo grania. ^^


W podstawce masz kampanie SM, w dodatku WA kampanie Orkow z Chaosem oraz Gwardii Imperialnej z Eldarami, zas sam koniec zapowiada kolejny dodatek czyli Dark Crusade - gdzie kampania nie jest zbudowana na bazie scenariusza, tylo pozwala ci podbic 25 prownicji planety Kronus kazda z 7 ras (nowe: Necroni i Tau).

Juz kampania Dark Crusade bedzie bardziej przypominala granie "potyczek" niz zwykla kampanie - staraj sie grac na poziomie trudnym, bo na "normalnym" twoje jednostki sa bardziej wytrzymale niz w rzeczywistosci... potem juz tylko kilka potyczek z kompem na very hard (polecam 3 na 3) i witaj multiplayer !!! teamowki rulez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze w takim razie zastosuję się do rad i WA spróbuję przejść już na trudnym poziome.
Pewnie będe się musiał trochę pomęczyć ale przynajmniej nauczę się lepiej grać. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 13:02, Deto napisał:

No dobrze w takim razie zastosuję się do rad i WA spróbuję przejść już na trudnym poziome.
Pewnie będe się musiał trochę pomęczyć ale przynajmniej nauczę się lepiej grać. ^^


i o to chodzi i oto chodzi... podpowiem jeszcze tylk,o ze kampanie z WA skupiaja sie na makro zarzadzaniu czyli ucza wykorzystywac atuty rasowe, do dzis pamietam teleportowanie bazy glownej Eldarow i scigajace ja Orki ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować