Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Mroku nie gra już w DC ale na dow.rox i gram.pl siedzi... I dobrze ;) Ta gra wciąga... nawet jak się nie gra to się o niej czyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... Nazywam się Chris i też jestem uzależniony;p
Nie walcz z tym Mroku. Możesz przecież zagrać tylko raz i powiedzieć sobie na dziś wystarczy;p Przecież to tylko gra... gry przecież nie uzależniają... A to że tam ktoś kogoś w Chinach zabije od czasu do czasu za to, że mu na jakiejś sieciówce itemek sprzeda bez zgody (przypadek autentyczny;p) to jakieś nieporozumienie jest i spisek liberałów/mediów/opzozycji (niepotrzebne skreślić, szczególnie opozycję {w Chinach hehehehe}):D
COME TO CHAOSSSs... CHAOSSSs ISs sSSStrong...];>

(i odpowiadając z góry na pytanie - odpowiadam - nie, nie czuję się dobrze;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 21:53, ChrisBgnr napisał:


(i odpowiadając z góry na pytanie - odpowiadam - nie, nie czuję się dobrze;p)


W sumie to dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 21:53, ChrisBgnr napisał:


Nazywam się Joannita i też stwierdziłem że jestem uzależniony. Ale na szczęście ostatnio miałem dużo pracy i przez ponad tydzień ie grałem w DC. Czułem siew miarę dobrze, aż do dziś kiedy stwierdziłem , że mam trochę wolnego czasu i zagrałem. Od razu na auto popadłem na orkasa i wynik był do przewidzenia.
BTW Zna ktoś dobrą strategię na orka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 22:22, Joannita napisał:

BTW Zna ktoś dobrą strategię na orka ???


Na początek 2xSM potem FC''ek. SM uzupełniasz na maksa (ale z wyczuciem, pamiętaj o eco) i idziesz nimi na harras (Orkowe LP''ki wręcz wyparowują pod ogniem SM ;p), możesz dorzucić skautów jak masz wolnych. Nie daj sie złapać Bigmekowi w CC. Ulepsz ze dwa wysunięte LPeki, potem t2 w miedzyczasie zbrojownia, upy dla SM (najpierw do życia i celności, potem dodatkowe bronie) i standard GK z kapciem. A dalej to już z górki ;). Do 1200 działa :P, później nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha i staraj sie niszczyć bannerki, bo tym sposobem opóźniasz tech orka (ale bez masy SM lub wyrzutni rakiet lepiej nie podchodzić).

@ChrisBgnr
Po prostu teraz mam czas żeby pograć w coś innego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 22:22, Joannita napisał:

BTW Zna ktoś dobrą strategię na orka ???


Możesz pooglądać moje repy w grach przeciwko Hellscreamowi na dow.rox. Oczywiście dopiero jak dow.rox będzie działał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja mam zawsze problem z graniem po sieci ? od dzis dzial nowy komp na ktorym DC smiga w opetanczej szybkosci, wszystko zainstalowane loguje sie na moj profil a tu nagle "nieudana autoryzacja CD" - co to ma byc ??? ktos wyhackowal moj klucz, czy co ??? grrr !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wywal grę i wywal wpisy do rejestru (tak zawsze mam po formacie :P gra sama działą bez wpisó ale autoryzacji sięczepa na multi :D )
i gotowe :)

Jestem Iroks... wiadomo o co chodzi :) ale dc mnie nie bawi jeżeli sam mam grać albo z wami albo liga a tak to nuuuuuuuuuuuuddddddddyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 08:22, Iroks1 napisał:

wywal grę i wywal wpisy do rejestru (tak zawsze mam po formacie :P gra sama działą bez wpisó
ale autoryzacji sięczepa na multi :D )
i gotowe :)


wlasnie taki byl problem ! wiec giera dziala... wczoraj zaliczylem pierwsza wtope 3na3 - ja jakis necron i jakis noob IG na zgrany team Tau Chaos marines (zerki+FW i takie tam)... nie bylo tak zle nawet cos tam cisnelismy NW+FO ze wsparciem moich HB CSM ale IG nic nie robil i jeszcze dal sie zabic jak bylismy w bazie Tau... padlem ostani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 19:25, nemczek napisał:

IMBA Tau mod... Jak by dosyć nie było silne normalnie.. A co do fajnego działającego moda to
polecam DoWPro :)


A) Daj se siana z tą IMBĄ
B) To jest mod Exiled, czyli tam jest Komandor Farsight ze swoim IMBA mieczykiem :P i jesgo IMBA FW którzy walczą nawet w CC. :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jestem Ever i nie, nie jestem uzależniony od DC, raczej od netu i książek, ale nie od gier, bo nie jestem maniakiem. Wole czytać i jak w coś gram, to raczej jest to RTS, czyli nie coś, co uzależnia tak jak MMORPGi czy gry w przeglądarce jak OGej :P. A w Traviana gram jako upychacz czasu w oczekawaniu na nowe posty na forach, na których jestem bardzo często(właściwie to głównie na forach siedze).

PS. Kocham Tau, nienawidze Necrona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 16:19, Everial napisał:

Ktoś wie, co się stało z Roxem?? Może Mroku odchodząc podrzucił im bombę XD :P

Niestety tym razem Mroku z żubrówką nic nie przeskrobał... Rysiek już nie daje serwera (hosting..) i na razie nie ma dow.rox... Trza znaleźć jakiś serwer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 16:19, Everial napisał:

Ktoś wie, co się stało z Roxem?? Może Mroku odchodząc podrzucił im bombę XD :P

Żeby tylko jedną, i żeby tylko bombę to by jakoś się jeszcze strona podniosła, a tak po 10 bombach i 12 granatach oraz dwóm koktajlom Mołotowa z żubrówki to nie ma szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to po transmisji :D
komentowałem ja chociaż miał to robić Pilgrim więc full spontan bez przygotowania
co wyszło słyszeliście
w przyszłości będą jeszcze audycje i staram się ogarnąć technicznie żeby mogło być 2 komentatorów (Pilgrim = ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Everial & Chris - dzieki za wczorajsze gry, odzyskalem troche wiary w siebie ;)))
teraz pozostaje mi juz tylko pokonanie joannity by przestac czuc sie noobem ;-PPP
zas do czasu az zupelnie przyzwyczaje sie do szybkosci bede gral z wami teamowki, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować