Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2007 o 21:18, Vintorez233 napisał:

stan psychiki- jak ktos sie juz zalogowal to za bardzo zaszkodzic mu nie moge ... potrzebny
mi jest tylko do wpisania pomocy technicznej ...


Muszę Cię zmartwić;] Nawet jeżeli ktoś okazałby się taki... lekkomyślny i dał Ci swój numer rejstracyjny to jak sama nazwa sugeruje służy on do rejstracji, więc jak to by się miało odbyć? Ktoś by Ci jeszcze dał namiar na swoje konto gram, żeby z niego to posłać? Przecież skoro gra jes zarejstrowana na kogoś innego to co by Ci miał dać ten numer?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i był Winter Assault i już nie ma ^^
Przeszedłem 4 możliwymi sposobami, skakałem z radości gdy kończyłem gre orkami, a zaraz potem odinstalowalem gre zeby mi miejsca nie wadzila na dysku.
Ale najlepszy kasek dopiero przede mna ! Oto zbliżam się do bram Dark Crusade powolnym nekrońskim krokiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 02:02, Deto napisał:

No i był Winter Assault i już nie ma ^^
Przeszedłem 4 możliwymi sposobami, skakałem z radości gdy kończyłem gre orkami, a zaraz potem
odinstalowalem gre zeby mi miejsca nie wadzila na dysku.
Ale najlepszy kasek dopiero przede mna ! Oto zbliżam się do bram Dark Crusade powolnym nekrońskim
krokiem !


Lepiej zmieć te bramy potęgą Tau, niż Necronów :P. Nec nie uczy grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 10:10, Everial napisał:

Lepiej zmieć te bramy potęgą Tau, niż Necronów :P. Nec nie uczy grać :P


Tau raczej też nie. :P Np. takie combo TC + Vespidy ownujące wszystko. -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 15:49, Dyzio Diablo napisał:

Tau raczej też nie. :P Np. takie combo TC + Vespidy ownujące wszystko. -_-"


Dobrze chociaż, że Vespy nie wyskakują teraz od tak, tylko trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 15:49, Dyzio Diablo napisał:


Tau raczej też nie. :P Np. takie combo TC + Vespidy ownujące wszystko. -_-"


Wiesz no to że to jest dobre kombo nie przeczę ale nie mów mi że nie da się tego pokonać -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 16:26, Ziomuś SmS napisał:

>
> Tau raczej też nie. :P Np. takie combo TC + Vespidy ownujące wszystko. -_-"

Wiesz no to że to jest dobre kombo nie przeczę ale nie mów mi że nie da się tego pokonać -.-''

pokonać można, ale równie dobrze wszystko ci pochlasta :P
nawet ja nimi dobrze gram mimo że pykam sm stale :P
w tau robisz tc+vespy dobijasz fw x2 potem ścieżkę kyauon robisz techy i najlepsze knarloki i innne dziadostwo i nikt ci nie podskoczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 16:34, Iroks1 napisał:

>
pokonać można, ale równie dobrze wszystko ci pochlasta :P
nawet ja nimi dobrze gram mimo że pykam sm stale :P
w tau robisz tc+vespy dobijasz fw x2 potem ścieżkę kyauon robisz techy i najlepsze knarloki
i innne dziadostwo i nikt ci nie podskoczy :P


No też tak do końca nie jest. Jak wiadomo liczą się też umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 16:14, dizzy1942 napisał:

Dobrze chociaż, że Vespy nie wyskakują teraz od tak, tylko trzeba poczekać.


Marna to pociecha biorąc pod uwagę, że Vespidy posiadają ąz trzy skoki, dlatego złapanie tych robali graniczy z cudem. ;/

---> Ziomuś SmS:

Dnia 02.06.2007 o 16:14, dizzy1942 napisał:

Wiesz no to że to jest dobre kombo nie przeczę ale nie mów mi że nie da się tego pokonać -.-''


Nie twierdzę,że nie da się tego pokonać. Po prostu dobrze wykonany atak TC + Vespy jest cholernie trudny do odparcia i najczęściej kończy grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku też myślałem, że kombinacja TC + Vespidy to bardzo wymagający skilla combo, ale zmieniłem zdanie. Każdy idiota będzie potrafił dobrze wykorzystać Vespidów, bo mają 3 skoki, 2 dobre skille, więc byle nub będzie potrafił zrobić taki harras, że do końca gry nie pozbieram się po ataku tego kupska. A w grach 2vs2 Tau jest jeszcze silniejsze niż w 1vs1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 17:16, Grond napisał:

Na początku też myślałem, że kombinacja TC + Vespidy to bardzo wymagający skilla combo, ale
zmieniłem zdanie. Każdy idiota będzie potrafił dobrze wykorzystać Vespidów, bo mają 3 skoki,
2 dobre skille, więc byle nub będzie potrafił zrobić taki harras, że do końca gry nie pozbieram
się po ataku tego kupska. A w grach 2vs2 Tau jest jeszcze silniejsze niż w 1vs1.


Ta, szczególnie jak są 2 grupki GMów z granatnikami, to Vespy nawet nie wstaną a już leżą, a TCek zostanie w sekundy zmieciony przez załadowaną HQ, do tego każdy, nawet najgłupszy n00b stawia teraz turreta w bazie i ulepsza LPka co Vespy unicestiwa bardzo szybko, więc nie pieprzecie głupot. Trzeba pomyśleć, a nie na wszystko narzekać, a jeszcze Eldar, który ma uberpwnujące wszytko jednostki, nawet nie trzeba robić AV żeby niszczyć pojazdy, a jak się zrobi ich AV które biegają jak rakiety i ważą tyle co BB to już można się pożegnać, chyba, że jest się SMem i ma się mega pancerne dredy albo Puszki u Orka. Jak ja widze jak Eldar na coś narzeka to mnie coś trafia... Najlepszy do walki capper, najlepsza jednostka do CC aż do t3(banshee), najlepsi strzelcy gdy są poupowani(DRki). Hero z mega skillami. Do tego bardzo dobre pojazdy i jednostka reliktowa zwiększająca limit woja!! Nie rzeczywiście buff Eldar -.-, tylko czemu w top 10 jest masa Eldów i SMów??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG znowu sie zaczyna ;p

Dnia 02.06.2007 o 17:37, Everial napisał:

Ta, szczególnie jak są 2 grupki GMów z granatnikami, to Vespy nawet nie wstaną a już leżą,

Vespy T1, GM z granatnikami T1,5. Nie zapominaj że Vespy mają uberskila który kosi generatory potrzebne GM''om, żeby mieli bronie.

Zresztą narzekasz na graczy, którzy marudzą że mają za słabe rasy, a sam robisz to samo grając rasą cholernie silną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 17:37, Everial napisał:

Ta, szczególnie jak są 2 grupki GMów z granatnikami, to Vespy nawet nie wstaną a już leżą,


LOL? Przecież wystarczy, że Vespy wskoczą w sam środek GMów i użyją pisku, by na dobre kilka sekund wyłączyć ich z gry.

Dnia 02.06.2007 o 17:37, Everial napisał:

a TCek zostanie w sekundy zmieciony przez załadowaną HQ, do tego każdy, nawet najgłupszy n00b
stawia teraz turreta w bazie i ulepsza LPka co Vespy unicestiwa bardzo szybko,


I tylko najgłupszy n00b posyła Vespidy na turrenta skoro może go ominąć... Swoją drogą wystarczy, że Vespy użyją swojego skilla, by bez większych problemów rozerwać turrenta na strzępy. A jak w pobliżu jest jeszcze TC to wogóle poezja...

Dnia 02.06.2007 o 17:37, Everial napisał:

Jak ja widze jak Eldar na coś narzeka to mnie coś trafia...


Denerwujące prawda? Przynajmniej wiesz jak to jest słuchać marudzenia Tau playera... (To aluzja do coniektórych graczy Tau z przed patcha, marudzących, że ich rasa NIE jest imba...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 18:01, Dyzio Diablo napisał:

/rachu ciachu i po strachu/


tau jest bardzo mocne na piechotę, tak samo eldry ze zwoimi snajpami i banshee miotą sm aż przykro :( (chyba że zrobi pojazdy to może być wyrównana walka)
jak co to dla mnie wqrzające są
hordy zerków wspierane przez psm
fo nagle wyskakujące w momencie wchodzenia na t2 dopiero
snajpy ldra wsparte banshee/zniwiaze ( brak asm i detekta masakra pozostałych jednostek )
orki kurde czy nimi ktoś gra wogóle? jak trafie na orka to mieli jak cholera armie (czemu jego szczelcy są lepsi od sm ?! )
no i to by było na tyle ;)
najlepiej jak by sie udało ograniczyć techowanie zeby to dłużej trwało przy 5 pkt t2 to jest max 3 min gry (lub coś koło tego)
no i cos na spamowanie bo takie fw/zerki to w wiekszych ilościach mielą wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 18:19, Iroks1 napisał:

> /rachu ciachu i po strachu/

tau jest bardzo mocne na piechotę, tak samo eldry ze zwoimi snajpami i banshee miotą sm aż
przykro :( (chyba że zrobi pojazdy to może być wyrównana walka)
jak co to dla mnie wqrzające są
hordy zerków wspierane przez psm
fo nagle wyskakujące w momencie wchodzenia na t2 dopiero
snajpy ldra wsparte banshee/zniwiaze ( brak asm i detekta masakra pozostałych jednostek )
orki kurde czy nimi ktoś gra wogóle? jak trafie na orka to mieli jak cholera armie (czemu jego
szczelcy są lepsi od sm ?! )
no i to by było na tyle ;)
najlepiej jak by sie udało ograniczyć techowanie zeby to dłużej trwało przy 5 pkt t2 to jest
max 3 min gry (lub coś koło tego)
no i cos na spamowanie bo takie fw/zerki to w wiekszych ilościach mielą wszystko



całkiem przyzwoicie to obmyśliłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm był update ? Bo od jakiegoś czasu nie gram już po niecie ale z tego co pamiętam to było SM Imba, IG za słabe, eldar oraz orc za słaby.
Co się zmieniło, można listę zmian zobaczyć ? (mam nadzieję że zwiększyli liczbę kasrkinów i ogrynów anie jeden team ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 19:06, Outlander-pro napisał:

Hmm był update ?

Tak.
Trochę potrwało zanim znalazłem, ale proszeę bardzo, lista zmian:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&pid=10376

Dnia 02.06.2007 o 19:06, Outlander-pro napisał:

(mam nadzieję że zwiększyli liczbę kasrkinów
i ogrynów anie jeden team ;/)

Nie nadal jest po jednym, ale ponoć IG da się teraz nawet pograć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sm "imba" miał tylko skill GK
ig jak ciśnie od początku to jest groźne bo te małę ludziki w 2-3 grupach w 3/4 uzupełnionione na t1 są bardzo mocne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2007 o 16:59, Kubacube90 napisał:

ps. Ork to strasznie trudna rasa! Nigdy nie grałeś nimi Teokrato więc nie gadaj takich głupot...



gralem kazda rasa w DC - i to nie ja gadam glupoty jesli ktos nie uzywal infitracji CSM to jest lamerem - muslisz, ze dlaczego patch wykopuje ja do T3 ??? bo nikt jej nie uzywal ? LOL zastanow sie zanim napiszesz takie bzdury jeszcze raz... twierdzilem i nadal twierdze, ze najlatwiejsze rasy to necron i Orki, nie trzeba byc PROsem by nimi wygrac...

ostanio udowodnil to Everial jak gralismy random races... zapytaj go czy mial jakis problem grajac Orkami ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 19:39, Iroks1 napisał:

sm "imba" miał tylko skill GK
ig jak ciśnie od początku to jest groźne bo te małę ludziki w 2-3 grupach w 3/4 uzupełnionione
na t1 są bardzo mocne :P



taaaak ale w t1 boltery skutecznie koszą te nieskończone szeregi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować