Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2007 o 18:55, Astropath napisał:

Ostatnio mnie znów naszło na multi i mam nadzieję, że komp wyrobi. Na singlu przy 3 przeciwnikach
jest OK. Na multi kiedyś (jeszcze przed WA) też było dobrze. Mój komp - Cel 1.2Mhz, 384mb SDRAM,
Radeon 9000 (komp poniżej wymagań minimalnych jak widać, ale działa ok na minimalnych ustawieniach)
^^ Jak się cieszę, że najpóźniej za 2 miechy zmieniam tego antyka O_o

Powinno ci sie wyrobić na początku gry... ale później jak będziesz miał większą armie to będzie ci sie dopiero cieło... tak ja mam na swoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podać link do patch''a, który umożliwi mi grę pod Windows Vista? Bardzo proszę, bo sam nie mogę znaleźć a potrzebuje by zademonstrować kumplowi świetność tej gry.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 14:26, Dark Assasin napisał:

Możecie mi podać link do patch''a, który umożliwi mi grę pod Windows Vista? Bardzo proszę,
bo sam nie mogę znaleźć a potrzebuje by zademonstrować kumplowi świetność tej gry.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.


Dziwne... ja ostatnio gram na laptopie z vista(tnie się trochę, ale da się grać) i nie widziałem jakiś błędów(no oprócz tego że kiedy gram w kampanie to notorycznie mnie wyrzuca z gry). Nawet po spaczowaniu do wersji 1.2 dalej chodziło spoko więc może masz intel media graphic:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 14:26, Dark Assasin napisał:

Możecie mi podać link do patch''a, który umożliwi mi grę pod Windows Vista? Bardzo proszę,
bo sam nie mogę znaleźć a potrzebuje by zademonstrować kumplowi świetność tej gry.



nie ma takiego patcha... a włączałeś kiedykolwiek tą grę? Bo ona normalnie działa z Vistą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 17:13, Kubacube90 napisał:

nie ma takiego patcha... a włączałeś kiedykolwiek tą grę? Bo ona normalnie działa z Vistą...


Właśnie grałem w nią już tyle, że zmieniałem Viste Enterprise na Home Premium, bo mi sie okres próbny użytkowania skończył. Musi istnieć tak patch, bo pamiętam, że by sobie trochę pograć musiałem go ściągnąć. Cóż poszukam jeszcze chociaż o ile pamiętam nie znalazłem go na jednej z pierwszych proponowanych przez google stronek.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2007 o 23:49, MinTTie napisał:

mam tego moda odkąd zaczęli robić go na DC :D fajna rzecz

PS. nie wiedziałem że jest juz 2.40 :D


ano jest i jest jeszcze lepszy - z takim kompem to sobie mozna pograc ;)))

reszta forumowiczow - koniec stomp latwych i przyjemnych - sciagac moda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że jest taki mod:) ale dobry ten mod, przynajmniej se teraz można pograć z kompami na konkretnym poziomie:) więc też polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:40, Teokrata napisał:

ot takie fajne screeny, ktore udalo mi sie zrobic... ;-)))


Niezłe screeny:) ale jak byś mógł to zrób z hordą orków jak napotkasz:) był bym wdzięczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo modów. Kto może coś więcej powiedzieć o tak zwanym DCPro oraz o Dawn of War Expanded. Oba są do DC i nie wiem czy warte ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Moja przygoda z DoW zaczyna się na nowo po dość długiej przerwie. Praktycznie wszystko zapomniałem a w dodatku zmieniam rasę, więc w sumie w porównaniu, do co niektórych pewnie mogę się teraz szczycić mianem noobie :D
Ale konkretnie. Kilkadziesiąt partii za mną i już idzie lepiej. Jak na razie postawiłem sobie za cel rozwalenie "obłąkanego". Wiec pomyślałem: "zagram z nim partie, przegram a później na powtórce zobaczę jak on grał i może się czegoś cennego nauczę xD" No i tak też zresztą zrobiłem. Patrzę, patrzę, patrzę... studiuje. Ale chwila, jak? co? I zorientowałem się, że on na start ma 280 energii a ja tylko 100. Tak samo "bardzo wysoki": on 240 ja 100. (ale bardzo wysokiego już rozwalam :P).

No i właśnie. Czy to, że "obłąkany" wymiata zasługuje sobie tylko tym, że ma więcej zasobów na start? Bo jeśli tak to nie ma sensu z nim grać tylko od razu wskoczyć na net i tam trenować. Czyż nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zacznij od gry w sieci, bo komputer nie pokazuje niczego specjalnego. Ma tylko ogromną przewagę ekonomiczną, co przejawia się ogromnym spamem z jego strony. Zero micro i taktyki. Spam, spam, spam, spam ... spam, spam i spam.

I NIE piszcie tutaj o tym "uber pr0 AI modzie" bo nie ważne jakie to AI będzie fajne to człowieka nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam proste pytanie ludzie... Jak ustawić własny sztandar???? Na necie grałem z kolesiem, który jako sztandar miał falgę ZSRR, wiecie jak takie coś ustawić???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:10, GerBeer napisał:

Hej. Moja przygoda z DoW zaczyna się na nowo po dość długiej przerwie. Praktycznie wszystko
zapomniałem a w dodatku zmieniam rasę, więc w sumie w porównaniu, do co niektórych pewnie mogę
się teraz szczycić mianem noobie :D
Ale konkretnie. Kilkadziesiąt partii za mną i już idzie lepiej. Jak na razie postawiłem sobie
za cel rozwalenie "obłąkanego". Wiec pomyślałem: "zagram z nim partie, przegram a później na
powtórce zobaczę jak on grał i może się czegoś cennego nauczę xD" No i tak też zresztą zrobiłem.
Patrzę, patrzę, patrzę... studiuje. Ale chwila, jak? co? I zorientowałem się, że on na start
ma 280 energii a ja tylko 100. Tak samo "bardzo wysoki": on 240 ja 100. (ale bardzo wysokiego
już rozwalam :P).

No i właśnie. Czy to, że "obłąkany" wymiata zasługuje sobie tylko tym, że ma więcej zasobów
na start? Bo jeśli tak to nie ma sensu z nim grać tylko od razu wskoczyć na net i tam trenować.
Czyż nie? :)


eureko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować