Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 11:16, Forgotten napisał:

Heh mam mały problemik z instalacją... otóż gra sądzi, że jest już zainstalowana:P i zamiast
"instaluj" jest "uruchom grę". Oczywiście nie mogę jej uruchomić.


Musisz przed instalacją wejść do rejestru i wykasować klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\THQ\.

A Ja dalej się męczę z instalacją DoW''a i dodatków. Raz nie chce mi dodać Gwardii, innym razem w ogóle nie wykrywa podstawki, a ostatnio pojawia się "Błędna autoryzacja CD" gdy chce wejść w multi. Ta gra to jeden wielki bug -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 13:04, Mroku21 napisał:

w multi. Ta gra to jeden wielki bug -.-

Święta racja, Mroku :D
Najlepiej to widać kiedy biedny Eldar robi dragony i WS - a ja wyskakuję z Karskinami i Ogrynami z fanatyzmem i gwardzistami z plazmą... żal.pl nie balans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 13:26, nemczek napisał:

Najlepiej to widać kiedy biedny Eldar robi dragony i WS - a ja wyskakuję z Karskinami i Ogrynami
z fanatyzmem i gwardzistami z plazmą... żal.pl nie balans :D


taaa to prawie tak jak spam FO od 3 minuty albo wjazd Grey Knightami z Kapelanem i wsparciem LSow lub Dreda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:10, Teokrata napisał:

wjazd Grey Knightami z Kapelanem i wsparciem
LSow lub Dreda...


To chyba nie wychodzisz poza bazę i czekasz, aż przeciwnik sam do ciebie przyjdzie, bo takie coś jest praktycznie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:26, Ka024 napisał:

Jest możliwe bo ostatnio gościu mi tak zrobił (jakiś francuz) i miałem biedę sie obronić.


NIE jest możliwe jeśli się gra z głową i zrobi się chociaż namiastkę harrasu. Wtedy wiesz co robi przeciwnik i nie ma szans cię tak zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja np. nie mógłbym siedzieć bezczynnie w bazie i techować. Uwielbiam już po 2 minucie wybiec z bazy i tłuc się podstawowymi jednostkami o punkty strategiczne. A siedzenie w bazie i "koxszenie" się niczym w StarCrafcie przyprawia mnie o mdłości.

No, ale to tylko moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po zajęciu paru LPków (najczęściej 3 koło bazy) zaczynam panoszyć się po mapie i zajmować co się da. W tym "stadium" bitwy raczej nie wpadam do bazy przeciwnika. Najzwyklej w świecie harras mi nie wychodzi, a micro od jakiegoś czasu kwiczy. Nie wyrabiam się jednocześnie "tańczyć" piechociarzami (scouty) i rozbudowywać bazę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 11:16, Forgotten napisał:

Eee chyba nie mi powinieneś odpowiedzieć;)
Heh mam mały problemik z instalacją... otóż gra sądzi, że jest już zainstalowana:P i zamiast
"instaluj" jest "uruchom grę". Oczywiście nie mogę jej uruchomić.
Tia musiałem ręcznie wszystko zrobić;> klik, klik setup i poszło!
Na szczęście wszystko działa, miał ktoś podobny problem?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&pid=13408 - hmm

wystarczy wziąć regcleaner włączy i czyszczenie rejestu i po sprawie (ja tam manualnie szukam bo wiem które pliki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heya, możecie mi pomóc? mam problem otóż, niestety musiałem sformatować dysk, i po ponownym zainstalowaniu nie pojawiają się okienka do wpisywania kluczy z poprzednich gier tej serii, a bez tego nie moge w multi brać ras innych niż Necroni i Tau... chyba, że poprzednie gry MUSZE mieć zainstalowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak można grać w sieci w warhammera 40.000 bo jak chce grać sieci to ściągami się patch i instaluję ale kiedy znowu chcę odpalić multiplayer to znowu sciagami się ten durny patch POMOCY!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:23, Szatanista napisał:

jak można grać w sieci w warhammera 40.000 bo jak chce grać sieci to ściągami się patch i
instaluję ale kiedy znowu chcę odpalić multiplayer to znowu sciagami się ten durny patch POMOCY!!!!!!!!!!!!


Grasz w Dawn of War, Winter Assault czy Dark Crusade?
Do Dawn of War jest kilka patchy i będą się one ściągać po kolei. Chyba, że skorzystasz z tego, który znajduje się na płycie z grą i który jest kompilacją wszystkich patchy ( do wersji 1.41).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:28, Szatanista napisał:

dark crusade gram ale mam wszystko
ale ciągle ten sam patch mi się sciaga instaluję więc tego nie rozumiem:-(

Może reinstal gry coś pomorze, sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:35, Szatanista napisał:

robilem to i dalej to mam a gra jest w dobry i oryginalnym stanie


ściągną Ci się ten path i zainstalował poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować