Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 13:53, MarneusPL napisał:

czasem lagerow mozna rozpoznac. takim gosciom nie da sie zajrzec do statow, guzik po prostu
nie dziala, albo tez otwieraja sie dopiero po pewnym czasie.

Nawet na auto :] ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:31, Mroku21 napisał:

> Mam najnowszą łatę 1.51. W readme dla łaty 1.10 jest napisane "Naprawiono częste zawieszanie

> się SI.".
>
> Czy w 1.51 to brak poprawki z 1.1, czy po prostu tak już czasem SI ma?

SI tak ma. W 1.51 nie brak poprawek z 1.10 tylko są one nieaktualne już.


Statystyki jednostek na pewno, ale niektóre zmiany, np. w położeniu punktów strategicznych na mapach chyba są w 1.51 takie jak w 1.1?

I jeszcze jedna rzecz, o której już pisałem. Może ktoś sprawdzić u siebie, czy Pająki Spaczni też mają tekst w ramcie w j. angielskim przy wybraniu teleporacji? Dziwne, że CDP tego nie poprawił w łatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 14:42, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

Statystyki jednostek na pewno, ale niektóre zmiany, np. w położeniu punktów strategicznych
na mapach chyba są w 1.51 takie jak w 1.1?

Nie pamiętam, podstawka to dawne dzieje :>

Dnia 31.07.2007 o 14:42, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

I jeszcze jedna rzecz, o której już pisałem. Może ktoś sprawdzić u siebie, czy Pająki Spaczni
też mają tekst w ramcie w j. angielskim przy wybraniu teleporacji? Dziwne, że CDP tego nie
poprawił w łatce.

To bardzo prawdopodobne i nic w tym dziwnego, bo CDP leje na DoW''a. Wystarczy spojrzeć na opis Horrorów w DC (nawet po najnowszym patchu) - żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah, opisy niektórych jednostek były nie zmieniane od pierwszych wersji WA. I takie też opisy są w DC. Nawet jak jakiś patch wprowadza zmiany w stosunku do działania skilla/jednostki to opis w pl wersji jest ciągle nieaktualny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Dziwne zaniedbanie ze strony CDP, tym bardziej że raczej te błędy są im znajome, a w grudniu wydali przecież kolekcję podstawka + dodatki (no a zaraz wcześniej DC), to mogli się trochę postarać i wydać swoją łatkę.

To jeszcze się spytam, propo łatek - na przyszłość. Przy akutalizacji DC trzeba instalować je po kolei, czy wystaczy najnowszą? (jak to z reguły bywa w innych grach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 15:58, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

Szkoda. Dziwne zaniedbanie ze strony CDP, tym bardziej że raczej te błędy są im znajome, a
w grudniu wydali przecież kolekcję podstawka + dodatki (no a zaraz wcześniej DC), to mogli
się trochę postarać i wydać swoją łatkę.

To jeszcze się spytam, propo łatek - na przyszłość. Przy akutalizacji DC trzeba instalować
je po kolei, czy wystaczy najnowszą? (jak to z reguły bywa w innych grach)

łatki w dc sciagaja i instaluja sie automatycznie przy wchodzeniu do trybu sieciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 15:58, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

To jeszcze się spytam, propo łatek - na przyszłość. Przy akutalizacji DC trzeba instalować
je po kolei, czy wystaczy najnowszą? (jak to z reguły bywa w innych grach)


DC jest niezależne od DoW i WA (instaluje sie do oddzielnego katalogu) i póki co jest tylko jeden patch do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:20, nemczek napisał:

Pytanie - czy można coś poradzić na laggerów?? Ostatnio jak grałem na auto zacząłem wygrywać
to gościu lag - uciekł z gry - i?? Naliczyło mi porażkę....



gdzieś (dow.rox) kiedyś czytałem że repy z gry daje sie na jakieś forum i oni niby banuja cd key kolesia ale słyszałem tez ze robią bardzo rzadko i szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:22, MinTTie napisał:

gdzieś (dow.rox) kiedyś czytałem że repy z gry daje sie na jakieś forum i oni niby banuja cd
key kolesia ale słyszałem tez ze robią bardzo rzadko i szkoda zachodu


Ta, można to zgłosić do relica, ale ja jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby coś takiego zrobili komuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:25, Everial napisał:

Ta, można to zgłosić do relica, ale ja jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby coś takiego zrobili
komuś


Kiedyś, dawno i tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 02:54, hartmar napisał:

Hejka ! czy jest możliwość zmiany kolorów wojsk w kampanii dla jednego gracza? np panterka
dla gwardii ;)



w kampanii nie, bo tam grasz WYBRANYM oddziałem , natomiast w single i na multi możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem trochę na necie. Powiedzcie mi... dlaczego po wygranej walce z kompem wygrania dolicza mi się do rankingu? Trochę to dziwne rozwiązanie moim zdaniem. Do rankingu powinny doliczać się tylko wygrane i przegrane z walki z żywym przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:05, GerBeer napisał:

Ostatnio grałem trochę na necie. Powiedzcie mi... dlaczego po wygranej walce z kompem wygrania
dolicza mi się do rankingu? Trochę to dziwne rozwiązanie moim zdaniem. Do rankingu powinny
doliczać się tylko wygrane i przegrane z walki z żywym przeciwnikiem.


Tak ale grasz wtedy z żywym przeciwnikiem tyle że on jest z tobą. Tak to rozwiązali i już. Muszą być 2 osoby "żywe" by zagrać przez neta a to że gracie na kompa się nie liczy. Masz przecież AUTO a tam tylko z żywym ludziem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:08, Kerigun napisał:

Masz przecież AUTO a tam tylko z żywym ludziem. :D

Który Cię wylaguję jak zaczniesz wygrywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:18, nemczek napisał:

> Masz przecież AUTO a tam tylko z żywym ludziem. :D
Który Cię wylaguję jak zaczniesz wygrywać....

jw :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przezywacie bo was jakis lamer wylagowal... mnie raz wylagowal, nawyzywalem frajera, ale gram dalej. Nie placze... A jak nie podoba wam sie gra na auto to nie marudźcie bo chłopak jest nowy i od razu go zniechęcacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:14, Kubacube90 napisał:

przezywacie bo was jakis lamer wylagowal... mnie raz wylagowal, nawyzywalem frajera, ale gram
dalej. Nie placze... A jak nie podoba wam sie gra na auto to nie marudźcie bo chłopak jest
nowy i od razu go zniechęcacie...

Taaa gdyby był to 1 raz..... Zostałem wylagowany 5 razy pod rząd... I się nie wymądrzaj - gdybyś stracił ponad 50 punktów (zamiast zyskać ponad 100) to byś nie był za szczęśliwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobniutki problem z grą w multi z DC

Otóż gdy próbuję się zalogować wyskakuje mi komunikat o tym że nie udało się autoryzować płyty. Jest na może jakiś sposób?
Zaznaczam iż wersję mam oryginalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować