Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Pisałby się na to... RTSy to moje życie... Tylko gdyby nie to słabe łącze... Z resztą pewnie i tak "zjedliby mnie na śniadanie"... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli flugali na mnie to niech mnie w ch.. pocałują. Coś tam nawijali po francusku-sojusznicy i wrogowie, a że niekapowałem o co im biega to mi to lata co mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 21:09, Teokrata napisał:

> > Tam ta ra ram tam tam -----------> http://mp2007.netwars.pl/
> wybierasz sie Jaracz ?

eliminacje sa ONLINE zas finaly sa w Warszawie... kazdy moze sprobowac swoich szans ;-)))

hmm ciekawa propozycja tylko ktoś mi moze powiedzieć jak się tam zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 22:09, Iroks1 napisał:

hmm ciekawa propozycja tylko ktoś mi moze powiedzieć jak się tam zapisać?


Z tego co zauważyłem na tamtej stronie to zapisów do DoW jeszcze nie rozpoczęto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 19:40, PolishWerewolf napisał:

I uzytkownik wie o tym szybciej od serwisu... :> Za to kocham CDP :P


Haha lol CDP wyłożyło lache na DoW''a zaraz po wydaniu DC ;), więc nie wiem skąd to zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 20:32, Iroks1 napisał:

> Tam ta ra ram tam tam -----------> http://mp2007.netwars.pl/
wybierasz sie Jaracz ?


Jeszcze się zastanawiam. ;) Mam zresztą trochę czasu, w końcu jeszcze ponad miesiąc. :P
Do Starcrafta i Warcrafta są eliminacje przez neta, do DoWa jest "open", czyli kto chce przyjeżdża sobie do Wawy i wszystko jest grane na miejscu. :} Nie ma żadnych eliminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... ja mam jeszcze pytanie z innej beczki - czy gra ktoś z Was w DoW-a DC (bo podobno ma wyższe ciut wymagania od podstawki) w 1280x1024 na najwyższych detalach i z włączonym AA? :>

I na jakiej karcie grafiki? Zastanawiam się, czy mój_za_parę_dni GF 7600GS pokaże te 30 fpsów przy sporej ilości zwłok na polu bitwy przy takich ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 23:43, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

Hm... ja mam jeszcze pytanie z innej beczki - czy gra ktoś z Was w DoW-a DC (bo podobno ma
wyższe ciut wymagania od podstawki) w 1280x1024 na najwyższych detalach i z włączonym AA?
:>

I na jakiej karcie grafiki? Zastanawiam się, czy mój_za_parę_dni GF 7600GS pokaże te 30 fpsów
przy sporej ilości zwłok na polu bitwy przy takich ustawieniach.



pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 01:03, Kubacube90 napisał:

pokaże...


Nie jestem tego tak absolutnie pewien. Na moim Radeonie 9800Pro na mapie "Upadłe miasto" (czy coś w ten deseń, mapa na 2 graczy) fpsy schodzą do 10 przy dużej ilości wojska, a gdy jest dużo budynków to około 15-20. Przy innych mapach, gdzie jest mniej obiektów, jest znacznie lepiej.

No ale ten GF ma 256 RAMu - to powinno mnie poratować w takiej rozdzielczości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie masz sie o co martwić, jak masz dobry procesor to nawet na 50 będziesz miał:) ale ja bym sie na twoim miejscu lepiej zabezpieczył i kupił 7900gs za 440zł... a jeszcze zależy jaką masz ilość bitów... jak masz małą to nie wiem czy ci będzie chodziło na takiej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 10:09, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

> pokaże...

Nie jestem tego tak absolutnie pewien. Na moim Radeonie 9800Pro na mapie "Upadłe miasto" (czy
coś w ten deseń, mapa na 2 graczy) fpsy schodzą do 10 przy dużej ilości wojska, a gdy jest
dużo budynków to około 15-20. Przy innych mapach, gdzie jest mniej obiektów, jest znacznie
lepiej.

No ale ten GF ma 256 RAMu - to powinno mnie poratować w takiej rozdzielczości. :)




To karty mają RAM? A jaki masz w ogóle sprzęt?? jaki procek, ile RAMu itp. itd.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 23:36, Iroks1 napisał:

heh co to jest do wawy to z każdego zadupia można się dostać xD
jechać czy nie jechać oto jest pytanie :)


Iroks, lepiej nie jedź, bo będzie wstyd xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 15:41, Everial napisał:

Iroks, lepiej nie jedź, bo będzie wstyd xP


Albo jedź, będziesz mógł się chwalić, że dotknąłeś Jaracza. Może jego skill na ciebie spłynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 15:43, Mroku21 napisał:

Albo jedź, będziesz mógł się chwalić, że dotknąłeś Jaracza. Może jego skill na ciebie spłynie :P


Już to sobie wyobrażam: Buteleczka z moczem Jaracza, Święte skarpetki Jaracza i tym podobne "relikwie". Możliwe że kasa z tego jakaś będzie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować