Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 16:03, dizzy1942 napisał:

Już to sobie wyobrażam: Buteleczka z moczem Jaracza, Święte skarpetki Jaracza i tym podobne
"relikwie". Możliwe że kasa z tego jakaś będzie!! ;)


Muszę nad tym pomyśleć. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 16:56, Jaracz napisał:

> Już to sobie wyobrażam: Buteleczka z moczem Jaracza, Święte skarpetki Jaracza i tym podobne

> "relikwie". Możliwe że kasa z tego jakaś będzie!! ;)
>

Muszę nad tym pomyśleć. xD


toż to by był ostatni krzyk mody
skarpetki Jaracza z jego podobizną skarpetki Jaracza w prążki/paski niezły biznes może być z tego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 22:31, Mroku21 napisał:

Haha lol CDP wyłożyło lache na DoW''a zaraz po wydaniu DC ;), więc nie wiem skąd to zdziwienie.

Ta, dlatego mam DoW Anthology i nie przejmuje sie CDP w tym momencie :> Zle doswiadczenia po NWN i NWN 2 pozostaja.

Zreszta tamto "kocham", to byla czysta ironia Mroku ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem podstawkę Dawn of War;> niedługo zainstaluje dodatek i zobaczymy czy pójdzie mi równie łatwo.
Trochę zawiodłem się ostatnią misią... szkoda, że była ostatnia bo nie wiadomo co z tym demonem:/ powinien zabić go swoim młotem i... koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 19:07, Forgotten napisał:

Właśnie przeszedłem podstawkę Dawn of War;> niedługo zainstaluje dodatek i zobaczymy czy
pójdzie mi równie łatwo.
Trochę zawiodłem się ostatnią misią... szkoda, że była ostatnia bo nie wiadomo co z tym demonem:/
powinien zabić go swoim młotem i... koniec.

ta, tez bylem zawiedziony. ale nie martw sie, kampania w dark crusade jest znacznie lepsza. zreszta danie glowne to i tak multi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2007 o 19:11, MarneusPL napisał:

ta, tez bylem zawiedziony. ale nie martw sie, kampania w dark crusade jest znacznie lepsza.
zreszta danie glowne to i tak multi:)


Kampania w DC = SUX!!! W DoWie = ROX!! A dokończenie kampani z DoWa mamy w książkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 22:15, Kubacube90 napisał:

Kampania w DC = SUX!!! W DoWie = ROX!! A dokończenie kampani z DoWa mamy w książkach...


Każdy lubi co innego, a o gustach się nie dyskutuje. Poza tym ile można słuchać tych idiotycznych okrzyków za jakiegoś trupka?? :P DC daje więcej możliwości, a w DOWie jest lepsza fabuła, dlatego co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 22:15, Kubacube90 napisał:

Kampania w DC = SUX!!! W DoWie = ROX!! A dokończenie kampani z DoWa mamy w książkach...

Zgadzam się w 100% - może porównując kampanię DoWa do innych RTS to szału nie robi ale w porównaniu do DC jest świetna.... Fak że kampania WA jest najlepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 22:31, nemczek napisał:

> Kampania w DC = SUX!!! W DoWie = ROX!! A dokończenie kampani z DoWa mamy w książkach...

Zgadzam się w 100% - może porównując kampanię DoWa do innych RTS to szału nie robi ale w porównaniu
do DC jest świetna.... Fak że kampania WA jest najlepsza :D


j/w zgadzam sie w 100% kampania z DC jest nudna jak flaki z olejem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 22:47, MinTTie napisał:

j/w zgadzam sie w 100% kampania z DC jest nudna jak flaki z olejem ;/


Fabułę w DoW lub WA śledziło się niczym w jakimś filmie, czy książce. Filmiki przed, w trakcie i pod koniec misji budowały klimat. "Rozmowy" dowódców bardzo urozmaicały rozgrywkę i czasami służyły jako "odstresowywacz"
(patrz rozmowa Gurgutza z Crullem, tego się nie zapomina ;). Szkoda (wg. mnie ofkoz, ktoś inny może mieć inne zdanie), że w DC mamy tylko parę misji z tzw. ścieżką fabularną, a reszta to zwykły single z kompem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 22:47, MinTTie napisał:

> > Kampania w DC = SUX!!! W DoWie = ROX!! A dokończenie kampani z DoWa mamy w książkach...

>
> Zgadzam się w 100% - może porównując kampanię DoWa do innych RTS to szału nie robi ale
w porównaniu
> do DC jest świetna.... Fak że kampania WA jest najlepsza :D

j/w zgadzam sie w 100% kampania z DC jest nudna jak flaki z olejem ;/


bo w kampanii DC chodzi o cos zupelnie innego niz fabula chodzi o to zebysmy mogli zagrac kazda z 7 ras oraz mogli podbijac obszary jak w total war poznajac kazda z ras i "wypakowujac" dowodcow - mi sie fajnie gralo ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 08:09, dizzy1942 napisał:

Mi w sumie też się, ale na dłuższą metę stawało się to dosyć nużące. Praktycznie cały czas
misje były typu "search & destroy". :/


zgadza sie ale taka sama byla kampania w podstawce i wiekszosci RTSow tylko WA sie wylamywal ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 08:09, dizzy1942 napisał:

Mi w sumie też się, ale na dłuższą metę stawało się to dosyć nużące. Praktycznie cały czas
misje były typu "search & destroy". :/

Zgadzam się z tobą, jeśli ktoś probuje wszystkimi rasami przejść DC (tak jak ja )to nawet na najłatwiejszym poziomie zaraz się nudzi bo strasznie długo to zajmuje wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 11:31, Joannita napisał:

> Mi w sumie też się, ale na dłuższą metę stawało się to dosyć nużące. Praktycznie cały
czas
> misje były typu "search & destroy". :/
Zgadzam się z tobą, jeśli ktoś probuje wszystkimi rasami przejść DC (tak jak ja )to nawet na
najłatwiejszym poziomie zaraz się nudzi bo strasznie długo to zajmuje wszystko.

nie tyle długo co STRASZNIE nudno stale ta sama mapa stale te same sił stale ta sama taktyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 12:55, Kubacube90 napisał:

To karty mają RAM? A jaki masz w ogóle sprzęt?? jaki procek, ile RAMu itp. itd.??


Oczywiście. ;) W wersji GDDR (najnowsze modele GDDR3, rzadziej 2). Dużo pamięci na karcie przydaje się do wyższych rozdzielczości.

Aktualnie bity pamięci nie mają chyba takiego znaczenia jak dawniej (np. w moim Radeonie), liczą się też typy pamięci (2, 3).

DoW chodzi mi dość dziwnie, w zależności od mapy i miejsca na niej fps-y sięgają od 8 do 75! Reszta puszki to P4 2,54 Ghz oraz 1GB RAM DDR I.

Cóż, zobaczę. Jeśli ktoś by miał takiego 7600GS-a i jeszcze P4 to rad byłbym poznać opinie i płynności rozgrywki w 1280x1024. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie niektórzy nie wiedza że jest coś takiego w karcie:D albo czy wiedza co to jest SDDR:D ale nie bede sie nabijał bo mają prawo nie wiedzieć:) niestety ja mam dużo lepszy sprzęt więc ci nie pomoge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko pisze posty tego typu, ale mam problem. Wygląda to następująco:

Odpalam sobie Dark Crusade i nieważne co bym dała (Kampania, Potyczka, Multiplayer) problem wygląda tak samo. Gram sobie, rozbudowuje bazę, trenuje piechotę, zajmuje LPki. Po około 2-2,5 minutach nagle wszystko staje w miejscu (najzwyklejszy w świecie zwis). Po jakichś może góra 2 minutach ląduje do systemu z errorem o treści, iż nastąpił problem z aplikacją "Dark Crusade.exe". Jest tak zawsze.
Wczoraj zainstalowałam najnowsze sterowniki do karty graficznej i DirectX z sierpnia.

Mój config: Athlon XP 3200+, Ati Radeon 9550 128 MB, DDR 512 MB, OS Windows XP z Service Packiem 2. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować