Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 11:08, Grond napisał:

Hahahaha, ok. Od teraz jest mi oficjalnie przykro z powodu odejścia Teokraty z dow.rox :(


ej poważnie chciałem się tam wkręcić porobić coś by chaos miał troche więcej niż -3 pkt przyjąć jakieś wyzwania, rzucić wyzwanie jakiemuś "joannicie" bo jeszcze nigdy z nim nie grałem a wiem że na pewno z miłą chęcio wypatroszy moje chaosowe falki ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:08, Teokrata napisał:

> Hahahaha, ok. Od teraz jest mi oficjalnie przykro z powodu odejścia Teokraty z dow.rox
:(

ej poważnie chciałem się tam wkręcić porobić coś by chaos miał troche więcej niż -3 pkt przyjąć
jakieś wyzwania, rzucić wyzwanie jakiemuś "joannicie" bo jeszcze nigdy z nim nie grałem a wiem
że na pewno z miłą chęcio wypatroszy moje chaosowe falki ;-PPP

jonaś olał DC także niestety już nigdy z nim nie zagrasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:08, Teokrata napisał:


LOL hahahahah, to ty z chęcią wypatroszysz moje flaki pohądzące od Sacrum Officium. i raczej to ci sie uda po nie grałem ze dwa miesiące. Chciałem od tej giery trochę odpocząć. Jednak widzę że najwyższy czas powrócić. Jak trochę poćwiczę to z chęcią rzucę ci wyzwanie Teokrato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:28, Joannita napisał:

>
LOL hahahahah, to ty z chęcią wypatroszysz moje flaki pohądzące od Sacrum Officium. i raczej
to ci sie uda po nie grałem ze dwa miesiące. Chciałem od tej giery trochę odpocząć. Jednak
widzę że najwyższy czas powrócić. Jak trochę poćwiczę to z chęcią rzucę ci wyzwanie Teokrato
:D


heh nie moge sie doczekac ;-))) w zasadzie to z wiekszoscia z was nie gralem 1vs1...
na razie ostre baty dostalem od Mroka i mysle ze Dyzio tez by mnie wymicrowal ale z nim nie gralem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:35, Grond napisał:

A ja wejdę na obsa i będę miał większy ubaw niż wy dwaj razem ^^


byle tylko gra byla warta ogladania a nie skonczyla sie masakra... ];->>>

dla pewnosci proponuje do 2 zwyciestw ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:44, Teokrata napisał:


Ja w styczniu tęgie baty dostałem od mroka a o dyziu mi nie mów bo jak dotąd na elda nie znalazłem skutecznego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 15:19, Joannita napisał:

o dyziu mi nie mów bo jak dotąd na elda nie znalazłem
skutecznego sposobu.

Snajpy :)
Jak grałem dla beki sm na auto to snajpy u scoutów i po robcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 15:47, nemczek napisał:

Snajpy :)


Snajpy na początku rozgrywki są wkurzające. Wadą tej taktyki jest duże opoźnienie techa. A jeżeli Eld zrobił szybkiego techa do Arlekinów to najczęściej po Scoutach nie ma czego zbierać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:55, Dyzio Diablo napisał:

> Snajpy :)

Snajpy na początku rozgrywki są wkurzające. Wadą tej taktyki jest duże opoźnienie techa. A
jeżeli Eld zrobił szybkiego techa do Arlekinów to najczęściej po Scoutach nie ma czego zbierać.
;)

niestety :/ odp na harlekina od biedy to jest fc/kapeć można tez ganiać w koło lp2 ale wcześniej nas wykończy pocałunkiem/tańcem niż zginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:55, Dyzio Diablo napisał:

> Snajpy :)

Snajpy na początku rozgrywki są wkurzające. Wadą tej taktyki jest duże opoźnienie techa. A
jeżeli Eld zrobił szybkiego techa do Arlekinów to najczęściej po Scoutach nie ma czego zbierać.
;)

Tylko że harlie techa można dość łatwo u SM wyczaić.....Jeśli ktoś zrobi snajpy i liczy na free wina to owszem.... Wyczaić co robi wróg to już pół sukcesu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że harlie techa można dość łatwo jako SM wyczaić.....Jeśli ktoś zrobi snajpy i liczy na free wina to owszem.... Wyczaić co robi wróg to już pół sukcesu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 15:47, nemczek napisał:

> o dyziu mi nie mów bo jak dotąd na elda nie znalazłem
> skutecznego sposobu.
Snajpy :)
Jak grałem dla beki sm na auto to snajpy u scoutów i po robcie :)


Wstyd przyznac ale dzięki za dobry pomysł. Żeby isc u elda snajperami na infil to dobry pomysł(szkoda że tylko na SM bo na chaosa nie działa:)).Fakt robiłem rushy, ale zeby iść samymi snajpami? Myslałem że to tylko czysta strata snajpów. Wielkie THX i wielki wstyd:D Ale cóż, trza si.e uczyc na błędach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:40, Marekvader napisał:

> > o dyziu mi nie mów bo jak dotąd na elda nie znalazłem
> > skutecznego sposobu.
> Snajpy :)
> Jak grałem dla beki sm na auto to snajpy u scoutów i po robcie :)

Wstyd przyznac ale dzięki za dobry pomysł. Żeby isc u elda snajperami na infil to dobry pomysł(szkoda
że tylko na SM bo na chaosa nie działa:)).Fakt robiłem rushy, ale zeby iść samymi snajpami?
Myslałem że to tylko czysta strata snajpów. Wielkie THX i wielki wstyd:D Ale cóż, trza si.e
uczyc na błędach:D


snajperami to sie bronisz a nie atakujesz maż rozwalać atakujace zewsząd guardy i je rozwalić aż do przybycia czegoś moceniejszego (czyt. T2) hmm atakować to raczje sie nie da a guardy pomoęczyć na mape spokojnie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:47, Iroks1 napisał:

> > > o dyziu mi nie mów bo jak dotąd na elda nie znalazłem
> > > skutecznego sposobu.
> > Snajpy :)
> > Jak grałem dla beki sm na auto to snajpy u scoutów i po robcie :)
>
> Wstyd przyznac ale dzięki za dobry pomysł. Żeby isc u elda snajperami na infil to dobry
pomysł(szkoda
> że tylko na SM bo na chaosa nie działa:)).Fakt robiłem rushy, ale zeby iść samymi snajpami?

> Myslałem że to tylko czysta strata snajpów. Wielkie THX i wielki wstyd:D Ale cóż, trza
si.e
> uczyc na błędach:D

snajperami to sie bronisz a nie atakujesz maż rozwalać atakujace zewsząd guardy i je rozwalić
aż do przybycia czegoś moceniejszego (czyt. T2) hmm atakować to raczje sie nie da a guardy
pomoęczyć na mape spokojnie można

Kurcze niestety jak ten głupek odrazu zaczołem grać, ale miałem chyba dzikego fuksa bo gość miał na statach ponad 270 zwycięstw. Na początek wyjechałem(ryzyko Biffego czy jakos tak) strażnikami do bazy. Następnie pojechałem znowu strażnikami ale tym razem ze snajpami. Potem sznowu strażnicy, Arcyprorokinia potem jechałem na banshes i arlekinach. Gość na początku jeszcze próbował mnie podkościc SM ale ja snajpami kosiłem najpierw servitrów a jedną dróżyna strażników przejmowałem punkty az do skutki wienc mówie tu chyba największym farcie jakim miałem w życiu.
PS. Możeczie jeszcze raz podać ten link do słowniczka skrótów DC bo zapomniałem a czau niemam żeby go szukać na tym forum.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CD Projekt ma zamiar wydać Warhammer 40k Dawn of War wraz z oboma dodatkami w Platynowej Edycji tak jak sugerowała reklama w sierpniowym numerze Cd Action, czy była to tylko jakaś pomyłka? Dobrze by było gdyby ktoś z Cd Projektu wypowiedział sie na ten temat gdyż na forum możemy sobie gdybać długo i namiętnie acz całkowicie bezproduktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 16:12, Ka024 napisał:

Jak wszyscy zamilkli na forum:D czyżby sie skończyły tematy??:D

Wakacje się kończą (fakt studenciaki balują - Mroku :D) ale reszta cywilizowanego społeczeństwa idzie do szkoły więc ma humor jak DC balans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 16:21, nemczek napisał:

> Jak wszyscy zamilkli na forum:D czyżby sie skończyły tematy??:D
Wakacje się kończą (fakt studenciaki balują - Mroku :D) ale reszta cywilizowanego społeczeństwa
idzie do szkoły więc ma humor jak DC balans :)

ci co pisali przenieśli się w pełni na dow dox i www.spam.eev.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować