Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Powrót :D
po baaardzo długiej przerwie od gry postanawiam wrócić :)
Jeżeli coś to bd trenował na koncie PredAtor360... Miło znów widzieć takich weteranów jak Ironks, Everial, Mroku, Szweider i Dyzio :) Witam wszystkich i oczywiście GL HF :)
PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:48, PredAtor360 napisał:

Powrót :D
po baaardzo długiej przerwie od gry postanawiam wrócić :)
Jeżeli coś to bd trenował na koncie PredAtor360... Miło znów widzieć takich weteranów jak Ironks,
Everial, Mroku, Szweider i Dyzio :) Witam wszystkich i oczywiście GL HF :)
PZDR


Też witamy i mam nadzieje, że nie wracasz do tego "klanu" SS(o ile istnieje jeszcze) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem:
Pożyczyłem kumplowi Dark Crusade, żeby sie z gra zapoznał i sobie pograł. Chciałbym z nim jednak zagrać przez Internet. Obydwoje chcemy grać kimś oprócz Nekronów czy Tau. Ja mam taką możliwość ale mój kumpel nie, ponieważ nie posiada wszystkich części z serii 40k. Czy naruszę jakieś prawo bądź będzie niemożliwe pożyczenie mu Winter Assault oraz Dawn of War i swobodne granie przez sieć? Dodam jeszcze, bo być może jest to ważne, że gralibyśmy wtedy na tych samych CD-keyach.
Mam jeszcze pytanie apropos samego grania rasami - czy by zagrać w DC Siłami Chaosu wystarczy tylko zainstalować poprzednie części WH czy może muszę coś rejestrować?

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi tego posta ale zapomniałem dodać w mojej poprzedniej wypowiedzi, a właściwie pytaniu, że Dawn of War, Winter Assault oraz Dark Crusade są grami oryginalnymi zakupionymi przeze mnie, a nie jakimiś "piratami".
Być może pisze to niepotrzebnie ale nie chciałbym by ktoś posądził mnie o bycie "piratem".

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 17:29, Dark Assasin napisał:

Mam taki problem:
Pożyczyłem kumplowi Dark Crusade, żeby sie z gra zapoznał i sobie pograł. Chciałbym z nim jednak
zagrać przez Internet. Obydwoje chcemy grać kimś oprócz Nekronów czy Tau. Ja mam taką możliwość
ale mój kumpel nie, ponieważ nie posiada wszystkich części z serii 40k. Czy naruszę jakieś
prawo bądź będzie niemożliwe pożyczenie mu Winter Assault oraz Dawn of War i swobodne granie
przez sieć? Dodam jeszcze, bo być może jest to ważne, że gralibyśmy wtedy na tych samych CD-keyach.
Mam jeszcze pytanie apropos samego grania rasami - czy by zagrać w DC Siłami Chaosu wystarczy
tylko zainstalować poprzednie części WH czy może muszę coś rejestrować?

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje.


Jeśli ci chodzi o o granie rasami(DoW,WA)to pójdzie na tych samych cd-keyach, ale jest to nie zgodne sprawem(o ile dobrze pamietam).Ale jeśli ci chodzi o DC to poieram słowa Gronda.Jest to nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie:
Gdy wybieram grę sieciową to nieważne w jakim pokoju bym nie był i brał dołącz do gry to zawsze jest pusto - nie ma żadnej gry. Czy tak jest zawsze czy to ja mam coś nie tak? Jak mogę to zmienić?

Pozdrawiam i z góry dziękuje o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:40, Dark Assasin napisał:

Mam kolejne pytanie:
Gdy wybieram grę sieciową to nieważne w jakim pokoju bym nie był i brał dołącz do gry to zawsze
jest pusto - nie ma żadnej gry. Czy tak jest zawsze czy to ja mam coś nie tak? Jak mogę to
zmienić?

Pozdrawiam i z góry dziękuje o odpowiedź.

RAWR! Sprawdź czy masz odblokowane porty NA STRONIE http://66.134.89.225/~sic/nettest.html . Sprawdź konfiga firewalla i antywirusa - no i ważne jaki masz net - przez ruter osiedlówkę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

porty mają niewiele wspólnego np ever ma kompletnie bloknięte porty spokojnie gra na auto ja mam cześć i czekam np 5-10 min a niektórzy na otwartych nie mogą więc te porady z portami to traktować jako dodatek

wyłączyć firewalle i inne zabezpieczenia neta (antywir może zostać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 20:13, Iroks1 napisał:

porty mają niewiele wspólnego

Hmm... Ja dopóki miałem zablokowane porty, to nawet konta nie mogłem dokończyć zakładać. Więc jednak mają coś wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomocy ustawilem warhammera 40k na maxymalne detale i przy duzych starciach ma 23 19 klatek dlaczego detale mam ustawione wszystko max rozdzielczosc 1400 na 900 mam komputer athlon 3800 x2
GF 8800 GTS i 2gb windows XP ramu dlaczego mam 23 19 klatek przy duzym starciu pomocy nierozumiem to stara gra


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:44, devilll napisał:

ludzie pomocy ustawilem warhammera 40k na maxymalne detale i przy duzych starciach ma 23 19
klatek dlaczego detale mam ustawione wszystko max rozdzielczosc 1400 na 900 mam komputer athlon
3800 x2
GF 8800 GTS i 2gb windows XP ramu dlaczego mam 23 19 klatek przy duzym starciu pomocy nierozumiem
to stara gra

Tak DC to już niemłoda gra - ale on nigdy nie była zbyt dobrze zoptymalizowana - jeśli masz zamiar grać po necie to zmniejsz grafę bo na takiej zawsze będą laggi.... Zmniejsz po prostu ilość ciał które zostają i powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:58, Mroku21 napisał:

> No oprócz gier
> 4vs4 z rodakami niestety.

Heh, kto jeszcze pamięta stare dobre "szachy" :P


Ja pamiętam i to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:56, Joannita napisał:

>
JA mam gorszego kompa od niego i mam wszystko na maksa i mi nigdy nie lagowało. No oprócz gier
4vs4 z rodakami niestety.

A z drugiej strony to z lagami jest różnie.... Czasem są przy 1vs1 a czasem ich nie ma przy 3vs3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:44, devilll napisał:

ludzie pomocy <bla bla ciach;p>


Pytanie niby śmieszne, ale... czy mówisz o tak małej ilości klatek na singlu czy multi? Bo możesz mieć kompa jak imba GK i FO w jednym a jak net (Twój lub kogoś z biorących udział w potyczce) nie daje rady to dupa zbita;]
Ponadto kolejny banał - czy masz najnowsze sterowniki do grafiki?
Jeżeli tak mało klatek masz także na singlu to najprościej chyba jest obniżyć trochę rozdzielczość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:47, ChrisBgnr napisał:

> ludzie pomocy <bla bla ciach;p>

Pytanie niby śmieszne, ale... czy mówisz o tak małej ilości klatek na singlu czy multi? Bo
możesz mieć kompa jak imba GK i FO w jednym a jak net (Twój lub kogoś z biorących udział w
potyczce) nie daje rady to dupa zbita;]
Ponadto kolejny banał - czy masz najnowsze sterowniki do grafiki?
Jeżeli tak mało klatek masz także na singlu to najprościej chyba jest obniżyć trochę rozdzielczość...


gram w gry bardzo wymagajoce jak oblivion lub lost planet na dx10 na maxiei jakos caly czas 50 60 klatek a tu taka starsza gra i 19 klatek podczas duzego starcia lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 01:02, nemczek napisał:

> >
> JA mam gorszego kompa od niego i mam wszystko na maksa i mi nigdy nie lagowało. No oprócz
gier
> 4vs4 z rodakami niestety.
A z drugiej strony to z lagami jest różnie.... Czasem są przy 1vs1 a czasem ich nie ma przy
3vs3 :/

innymi słowy gay,spy kod internetowy gry robią swoje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:45, devilll napisał:

gram w gry bardzo wymagajoce jak oblivion lub lost planet na dx10 na maxiei jakos caly czas
50 60 klatek a tu taka starsza gra i 19 klatek podczas duzego starcia lol

Wyślij maila do CD Projektu - my daru jasnowidzenia nie mamy (oprócz tego że masz komp kosiarę i windows XP to dużo nie wiemy.....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować