Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

A jak by było, żeby te gry trzeba by wygrać z graczem, co ma podobny rating jak my(chodzi o gry na auto)? Wątpię, by komuś chciało się dorabiać 1300+, by potem(jeżeli masz farta) przegrać z kumplem, aby on mógł wziąć sobie tych Karskinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammera 40.000: Dawn of War przeszedłem już w lutym, ale 3 dni temu postanowiłem z powrotem go zainstalować.
I powiem krótko - od PC oderwać się nie mogę :D Ciągle gram potyczki z botami, a potem ściągnę patche i zagram w sieci :D Ta gra jest fenomenalna :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to takie coś było by głupie. Może po prostu wymyślą jakies fajne medale/ordery i mini historyjkę do niego by było trochę barwniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił fanów W40k aby zapodali linka nai jakąś dobrą stronkę z poradami i strategiami dla poszczególnych ras obecnych w tej grze. Z góry dzięki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nie lubi darc crusade tego klepie mój adres to tarnobrzeg sokola 6 numer telefonu 0158236555.A poza tym niewiele osób gra w polsce w dc a szkoda.Dołoczcie się do klanu nVo grający w dc to będzie taryfa ulgowa.A poza tym marins i ich dropy wymiatają a nekrony to lole wystarczy wysłać scoutów na początku i rzwalać im budowniczych efekt gwarantowany.Kto chce ze mną grać niech będzie na serwerze canadian gate(USA) o 20.00ó nik to }nVo{Riderr czekam robaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:17, kosmiczny marin napisał:

canadian gate(USA)

Brama Kanadyjska w USA? Oo Rozumiem, że masz na myśli Cadian Gate?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.Kto chce ze mną grać

Dnia 03.11.2007 o 13:17, kosmiczny marin napisał:

niech będzie na serwerze canadian gate(USA) o 20.00ó nik to }nVo{Riderr czekam robaki.



Ja mogę zagrać, ale ty zrobisz coś najpierw- zajrzysz do słownika i nauczysz się reguł pisowni po polsku. Umowa stoi?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:43, Mroku21 napisał:

> Polecam www.dow.rox.pl
> Najlepsza polskojęzyczna stronka na temat tej gry.

Kiedyś tak, obecnie dno i metr mułu.


Może i prawda. Jednak pod względem powtórek i taktyk to dalej jest najlepszą polskojęzyczną stroną o dow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:31, Gryczmen napisał:

Może i prawda. Jednak pod względem powtórek i taktyk to dalej jest najlepszą polskojęzyczną
stroną o dow.


To nie znaczy, że jest dobrze, po prostu nie ma innej alternatywy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:34, Mroku21 napisał:

To nie znaczy, że jest dobrze, po prostu nie ma innej alternatywy ;)

Może po Soulstormie coś się zmieni. Oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:17, kosmiczny marin napisał:

Kto nie lubi (bla bla ciach)

Tia.... Jak Twoja taktyka jest jak polska języka to ciekawie być może oj tak;p Twoja pisownia kojarzy mi się z kolegą Iroksem, ale on aż takich głupot nie pisze;] No ale spox, chętnie skorzystam z "zaproszenia" do gry - jak tylko coś nie wypadnie to o 20:00 zajrzę na multi - i doceń moją ekhm... odwagę bo z reguły nie gram 1vs1;p
Tylko mała uwaga - proponuję jakiś inny pokój to się łatwiej będzie odnaleźć i dogadać - Segmentum Obscurus?

P.S. I w ogóle może inni też wpadną pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 14:07, ChrisBgnr napisał:

> Kto nie lubi (bla bla ciach)
Tia.... Jak Twoja taktyka jest jak polska języka to ciekawie być może oj tak;p Twoja pisownia
kojarzy mi się z kolegą Iroksem, ale on aż takich głupot nie pisze;] No ale spox, chętnie skorzystam
z "zaproszenia" do gry - jak tylko coś nie wypadnie to o 20:00 zajrzę na multi - i doceń moją
ekhm... odwagę bo z reguły nie gram 1vs1;p
Tylko mała uwaga - proponuję jakiś inny pokój to się łatwiej będzie odnaleźć i dogadać - Segmentum
Obscurus?

P.S. I w ogóle może inni też wpadną pograć?

Dobra może być jakiego masz nika?JA nie zakładam gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 14:12, kosmiczny marin napisał:

Dobra może być jakiego masz nika?JA nie zakładam gry!

Nick ten sam co tutaj... a grę założy chat monitor;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować