Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

witam
Mam mały problem a mianowicie gdy wlaczam gre sieciowa probuje sie zalogowac to wyskakuje mi komunikat "nieudana autoryzacja CD" gre mam oryginalna ,stosowalem sie do zalecen pomocy technicznej ... nawet wyslalem 2razy maila z prosba o pomoc i juz ponad (chyba) 2 miesiace nieotrzymalem odpowiedzi ,co jest grane ?? patcha mam 1.51 gra W40K DoW+winter Assault Złota Edycja ... Mam nadzieje ze chociaz ktos z was mi pomoze ....z gory thx .


dzieki mroku za wskazanie tematu :)
niestety reinstalacja nic niedala nawet robilem format i tez nic :/


pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 12:51, Everial napisał:

Każdy wie, że Eldarzy=Elfy, ma to zapewne związek z Władcą Pierścieni, gdzie Eldarowi=Elfy
Wysokie, które przebywały w krainie Valarów.

IMO 90% klasycznego fantasy czerpie z pana Johna Ronalda Reuela jeżeli chodzi o elfy... W innych sprawach zresztą też - takie krasnoludy na ten przykład... Różnice ofcoz są mniejsze lub większe zawsze ale główny trzon to już klasyka... BTW podobno było kiedyś nieszczęśliwe tłumaczenie Władcy gdzie pewien tłumacz krasnoludy zinterpretował sobie (żeby nie skłamać bo nie pamiętam) jako skrzaty czy tam krasnale:P ROFL Jakby nie było to bym chyba takie wydanie przez okno wyrzucił niż doczytał do końca;] Zresztą to ten sam pan który w Diunie z Fremenów zrobił Wolan......;p No ale odbiegłem sobie od tematu. Wracając do elfów/eldów - w "klasycznym" rzucie na tą rasę to eldarzy w40k jednak nieco odstają od schematu i w pewnym sensie bliżej im do elfów z Sagi ASa - stara (dosłownie i w przenośni) rasa gardząca maluczkimi i patrząca gdzie by sobie tu intrygi jakiejś nie zacząć tworzyć;p I żeby nie było chwytania za słowa - nie myślę tu bynajmniej o "biednych" wiewiórach to raz, a dwa to tylko takie ogólne przyłożenie w pewne ramy.... Yyyy ja nadal jestem w temacie o DoWie? ok już się zamykam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc? Chciałem zagrać sobie po sieci w Warhammera Dark Crusade no i kazało mi zaaktualizować, no to włacza się aktualizacja i pisze że się ściągnęło 226/226 i nie chce iść dalej. Nigdy mi się to nie działo, zainstalowałem tą grę jeszcze raz bo chciałem sobie wnią zagrać. Chciałem sobie ściągnąć patcha ze strony THQ, ale tam się trzeba logować. Mógłby mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 18:19, Solidus Snake napisał:

niestety reinstalacja nic niedala nawet robilem format i tez nic :/

Jeśli reinstal nic nie dał to już nie wiem. Używałeś patcha do Złotej Kolekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 18:44, Mroku21 napisał:

> niestety reinstalacja nic niedala nawet robilem format i tez nic :/
Jeśli reinstal nic nie dał to już nie wiem. Używałeś patcha do Złotej Kolekcji?



hmmm.... http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?l=w&pt=p ... z tego co widze niam takiego do zlotej kolekcji/edycji zainstalowalem w40K potem winter assault a potem te z gram.pl az do 1.51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 18:49, Solidus Snake napisał:

hmmm.... http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?l=w&pt=p ... z tego co widze niam takiego do zlotej
kolekcji/edycji zainstalowalem w40K potem winter assault a potem te z gram.pl az do 1.51


Chodziło o to: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1472 ale teraz mnie oświeciło, że patch ten jest i tak do DC, a ty masz problem z DoW. Naprawdę nie mam pomysłu co jest nie tak, miałem ten sam problem, ale w DC i chyba reinstalka pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 18:58, Mroku21 napisał:

> hmmm.... http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?l=w&pt=p ... z tego co widze niam takiego
do zlotej
> kolekcji/edycji zainstalowalem w40K potem winter assault a potem te z gram.pl az do 1.51


Chodziło o to: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1472 ale teraz mnie oświeciło, że
patch ten jest i tak do DC, a ty masz problem z DoW. Naprawdę nie mam pomysłu co jest nie tak,
miałem ten sam problem, ale w DC i chyba reinstalka pomogła.



tak problem jest z DOW , DC mi dobrze chodzi ...znaczy sie jeszcze przez neta niegralem ale sie loguje ładnie wszystko ....winter assault tez tak samo ładnie sie wszytko loguje ...ale podstawa (sam W40KDoW) nic .....(wyskakuje ten komunikat co mowilem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(bla,bla)

Argh. Chodzi o to, że Krooci walczący pod przywództwem Tau nie mogą mieć np. skrzydeł, kamuflażu itd. (a mogą... ale Tau im na to nie pozwalają). Jak chcesz więcej informacji na ten temat to na gg. ;d


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:01, Solidus Snake napisał:

tak problem jest z DOW , DC mi dobrze chodzi

Szczerze? Jeśli zależy ci na grze w necie, to olej DoW i WA (nikt w to prawienie gra)i graj w DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:10, Mroku21 napisał:

> tak problem jest z DOW , DC mi dobrze chodzi
Szczerze? Jeśli zależy ci na grze w necie, to olej DoW i WA (nikt w to prawienie gra)i graj
w DC.



spoko ale na DoW mi tez zalezy bo mam znajomych tylko z DoW i chcialbym z nimi pograc .... ale tak btw to czy mam olac czy nie ale powinno to funkcjonowac ...wiec cos jest nie tak .... :) w DC będe grał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:05, Everial napisał:

... No ciekawe, bo Tau doje możliwość wyznawania kogokolwiek, byle nie robić syfu, a oni zapewnią
możliwość rozwoju i dobrobyt. Jedynym wyjątkiem jest wiara w Chaos, bo spotkania Tau z nimi
nie nastawiły Tau dobrze do Chaosu(wręcz wybitnie źle). Jest wolność, więc co się rzucać, a
jak robisz syf, to won, tak jak w naszych czasach. A w Imperium to masz totalitaryzm, a paranoiczne
instytucje jak Inkwizycja więcej szkodzą niż pomagają, bo wystarczy, że ktoś się nie spodoba
to już go na tortury, planeta na rzeź itp.


Przyznaję - troche mnie poniosło z hitlerami i stalinami (celowo piszę małą literą a co :P) ale śpieszyłem sie i nie miałem czasu dokończyć myśli. Wydaje mi się że za bardzo zagłębiasz się w tę filozofię i próbujesz perswadować innym jak wspaniale jest przyłaczyć się do Tau. Chyba powinna się zająć tobą Inkwizycja :P Każdy i tak wybierze to co leży mu najbardziej... jak już pisałem wcześniej - wolę mordować na wielką skalę dla samej przyjemności mordowania to pogram Dark Eldarami, a jak będę chciał szerzyć Jego słowo to wezmę Marines... nikogo (?) nie przekonasz, że trzeba działać w imię Wyższego Dobra i tylko ono jest jedyne i słuszne. Jak widzisz takie polemiki szybko schodzą na tematy polityczne, a przynajmniej ja nie lubię się w takie zagłębiać :P:P:P - po trzykroć :P Pamiętaj tylko że w tym wszystkim najważniejsza jest zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:23, mateuszbanach0 napisał:

Ludzie!! Dark Crusade lada moment będzie w serii Extra Klasyka Next!!

Hura... Mam DC od premiery... --_--''
Ale przynajmniej kumpla wciągnę w sieć i będę miał kogo masakrować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować