Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2008 o 16:29, Dyzio Diablo napisał:

Cholerni statsiarze... wszystko co powiedzą uznają za rzeczowe. ;d


Się ciesz, bo masz przewodniczącego, a we wszystkim w statsach gramowych jesteś ode mnie gorszy :P
Koniec OT

Dnia 14.01.2008 o 16:29, Dyzio Diablo napisał:

10? A no to Defki w DoW zajmują 2 capa?


Ta, tak samo jak Dredy

Dnia 14.01.2008 o 16:29, Dyzio Diablo napisał:

Nie zmienia to faktu, że jeżeli lolek Ever robi tylko i wyłącznie Defilery, to przeciwnik powinien
w tym czasie wystawić odpowiednią kontrę. No chyba, że gra w QS''y lub okopuje się się jak
dzika świnia. Lub jeżeli mówimy o noob bashu. ;d


Na spam defilerów nie było kontry poza spamem predów z laserami, które były droższe, miały krótszy zasięg i były później dostępne :P. AVki się nie sprawdzały, bo wtedy armata Defa miał odrzut kosmiczny, nie to co teraz, że frag mocniej rozrzuca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:31, Everial napisał:

> Cholerni statsiarze... wszystko co powiedzą uznają za rzeczowe. ;d

Się ciesz, bo masz przewodniczącego, a we wszystkim w statsach gramowych jesteś ode mnie gorszy

Opanuj się trochę bo mnie zaczyna to nudzić.... Twoje posty gówno wnoszą do tematu, sam spam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki spam można ujrzeć tylko na QS''ach które są same w sobie noob bashami. ;d
Więc analogicznie, w zwykłych grach się go nie spotka. Zresztą - to i tak tylko gdybanie, bo w spam Defków został w DoW. I niech tam zostanie. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, a twój post jest teraz bardzo rzeczowy, zauważ, że jedyne twoje posty ostatnio, to coś Ci się nie podoba w moich wypowiedziach, krytykujesz moją osobą, jak coś do mnie masz, to napisz na GSie albo gdzie, a nie zaśmiecaj forum swoimi kompleksami. Poza tym i Dyzio i ja sobie ironicznie pogadaliśmy, a jak tego nie widzisz, to idź do okulisty :P. Koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mah mah już wiadomo kto kim dowodzi w kampanii SS!


Chaos: Alpha Legion, led by Chaos Lord Firaeveus Carron
Dark Eldar: Black Heart Kabal, led by Archon Tahril and Asdrubael Vect
Eldar: Craftworld Ulthwé, led by Farseer Caerys
Imperial Guard: 252nd Kaurava Conservator Regiment, led by General Vance Stubbs
Necrons: Necrons of Kaurava, led by the Necron Lord of Kaurava
Orks: Gorgutz'' Waaagh, led by Warboss Gorgutz
Space Marines: Blood Ravens Chapter, led by Force Commander Indrick Boreale
Sisters of Battle: Order of the Sacred Rose, led by Canoness Selina Agna
Tau: Fal''shia Sept, led by Commander Or’es’Ka and Ethereal Aun''Ro''Yr


Gorgutz wciąż żywy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 15:47, Dyzio Diablo napisał:

Hyyy? ;d Czy czasem nie chodziło ci o DoW? ;d


Nie, o dc- pewnie nie pamiętasz braku hardcapów w poprzednich częściach, albo imba siły niektórych jednostek- poza tym w dc dodano Tau- czyli rasę, która obok gwardii wymaga najwięcej mózgu do grania... poza tym sam fakt dwóch dodatkowych ras w dc zwiększa już poziom trudności, trzeba być bardziej elastycznym, bo kiedyś jakbyś komuś powiedział, że będzie jednostka w infiltracji jako podstawowa piechota, która potrafi latać i jest dobra na budynki, darmowe wojsko, albo hq które lata i strzela to by się popukał w czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 17:23, szweider napisał:

Gorgutz wciąż żywy:D

I jako jedyny taki sam ;] Niezabijalna bestia :) W DoW 2 też zapewne będzie Waaagh Gorgutza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jaaa znowu Gorgutz xD
Boreale''a to skrzywdzili z tym imieniem... Stubbs (the Zombie?) może być, ale będzie nowy commander i farseer ;]
Tym samym Farseer stanie się jedynym hero z innym głosem we wszystkich częściach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 17:23, szweider napisał:

Gorgutz wciąż żywy:D


Bo jakby nie patrzeć, w każdej kampanii dawał nogę ze swym "giermkiem", ponieważ jest "mondszejszy nisz inni Orkofie". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 17:23, szweider napisał:

Necrons: Necrons of Kaurava, led by the Necron Lord of Kaurava
Orks: Gorgutz'' Waaagh, led by Warboss Gorgutz

Ciekawe czy będzie ten jego przydupas :D

Dnia 14.01.2008 o 17:23, szweider napisał:

Space Marines: Blood Ravens Chapter, led by Force Commander Indrick Boreale

Rzygam już tymi Krwawymi Krukami, dali by Ultrasów :(. Dobra Ultramarines byli w WA, ale nie było kampanii dla SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 17:25, Budo napisał:

w dc dodano Tau- czyli rasę, która obok gwardii wymaga najwięcej mózgu
do grania...

Litości... tau wymaga niezłego micro przy bieganiu TC i Vespidami, reszta tkwi w sile jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prócz Blood Ravens powtórzyli też Eldarów (w WA i DC też byli ci z Ulthwe), a liczyłem na Biel-Tan znany z podstawki. Co do Marines to też miałem nadzieję na inny Zakon (w końcu w WA byli Ultramarines), liczyłem albo na Ultramarines albo chociaż na Blood Angels. Prócz Gorgutza w DC nie ginął jeszcze Kais, niezależnie od wersji. Szkoda, że jego nie ma tym razem, a tylko Gorgutz się powtarza i to od czasu WA. Z Gorgutza robi się taki niby-główny bohater serii DoW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:40, Everial napisał:

Tak, a twój post jest teraz bardzo rzeczowy, zauważ, że jedyne twoje posty ostatnio, to coś
Ci się nie podoba w moich wypowiedziach, krytykujesz moją osobą, jak coś do mnie masz, to napisz
na GSie albo gdzie, a nie zaśmiecaj forum swoimi kompleksami. Poza tym i Dyzio i ja sobie ironicznie
pogadaliśmy, a jak tego nie widzisz, to idź do okulisty :P. Koniec OT.

Yyyy?? Kompleksami?? Nie, ja po prostu nie mam w zwyczaju debilnie spamować i tyle - nie chodzi mi o twoją rozmowę z Dyziem tylko o całokształt. A z takimi textami możesz sobie na podwórku wyskakiwać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 17:23, szweider napisał:

Eldar: Craftworld Ulthwé, led by Farseer Caerys


Ciekawe kiedy obrazki z nią w roli głównej pojawią się na 4chanie. ;d

Dnia 14.01.2008 o 17:23, szweider napisał:

Tau- czyli rasę, która obok gwardii wymaga najwięcej mózgu do grania...


Poza micro Vespami i TC, Tau nie wymaga prawie żadnych umiejętności. Mając trochę obeznania w grze 1vs1 można nabić nimi 1400 bez większych problemów. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Użyj mózgu i oczu i nie czytaj wybiórczo, tylko całą wypowiedź- oprócz 1v1 są jeszcze teamówki, wiesz? Pisałem o tym nieco wyżej.
Zauważyłem, że to problem tego tematu- nabijacie posty na ślepo, nie czytacie co się pisze, tylko odpisujecie byle co, nawet parę słów, typu imba, rotfl itd.... ludzie, trochę uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 17:28, Mroku21 napisał:

Rzygam już tymi Krwawymi Krukami, dali by Ultrasów :(. Dobra Ultramarines byli w WA, ale nie
było kampanii dla SM.


Ja też,ale niestety Relic wynalazł Gołębie,przez co znowu ich widzimy,ale tym razem dowodzi nimi uber-kolo o imieniu Boro-Boro...Thule leży,a Angelos podobno zaprzyjaźnił się z Eldarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować