Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Jakbyśmy się wszyscy zaprali, to pewnie na by każdy z nas maił 1300-1400, ale się na po prsotu nie chce, poziom różny jest :P. Ale żadnych uber raczej nie ma ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:02, Mroku21 napisał:

> a spytam na jakim poziomie są te gry? same prosy grają czy raczej tak w okolicach 1200?
:)
Ja tam mam 1200, w porywach ;p. Ogólnie jest dość wyrównany poziom. Prosów nie stwierdzono,
no czasem Jaracz wpadnie :P


to też wpadne, poćwicze teraz jeszcze chwilke gwardią ;) na auto nie moge grać bo mi uber wolno znajduje opponentów ale customy jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:08, Mekus napisał:

to też wpadne, poćwicze teraz jeszcze chwilke gwardią ;) na auto nie moge grać bo mi uber wolno
znajduje opponentów ale customy jak najbardziej ;)


Najlepiej komunikuj sie z nami przez to forum http://kspam.vdd.pl/index.php, bo nie zawsze gramy, a jak napiszesz na shoutboxie, że chcesz pograć to sie pewnie ktoś skusi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:16, Grond napisał:

lol.


Skąd ja wiedziałem, że ty coś takiego napiszesz?? Hie hie :P. Imo 1300 jedną ulubioną rasą to nie jest jakiś kosmos, a 1400 to dla kogoś bardziej zaangażowanego, jak Dyzio. Jak bym napisał 1500-1600 to ok :P, ale serio 1300 to chyba nie takie niemożliwe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:25, szweider napisał:

Tja wróć do gry,a będziesz miał jak ja,czyli ledwo dobite 1100,bo Chaos był ultra noobem.


po 7 czy 8 grach miałem 1130, więc sry :P. Potem mnie wkurzyło czekanie po parenascie minut na oppa i dałem se spokój, a teraz jak mam nowego neta, pootwieranie porty, to komp nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:28, Everial napisał:

> Tja wróć do gry,a będziesz miał jak ja,czyli ledwo dobite 1100,bo Chaos był ultra noobem.


po 7 czy 8 grach miałem 1130, więc sry :P. Potem mnie wkurzyło czekanie po parenascie minut
na oppa i dałem se spokój, a teraz jak mam nowego neta, pootwieranie porty, to komp nie działa...



Ja mam dopiero po 51 O_o

Nie ma to jak nie grać pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:33, szweider napisał:

Ja mam dopiero po 51 O_o

Nie ma to jak nie grać pół roku.


Nom, ja jak wrócę do gry, to chyba aż do SS będę baty zbierał od lepszych, pewnie micro mi się całkiem zrąbało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak ci powiem,że w ostatnich 3 meczach na auto miałem farta-najpierw Cron-udany Turret rush.Potem SM-Zjechałem mu 7 marynarzy,potem egzekucja i nie ma armii.Chaos-kolo wziął jakieś dziwne BO wzięte z Kosmosu.

I jak ja zauważyłem,Chaos i SM pochodzili z tego samego klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:49, szweider napisał:

I jak ja zauważyłem,Chaos i SM pochodzili z tego samego klanu.


może chcieli grać 2vs2, ale nie trafili w guzik?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chaos trafiłem następnego dnia O_o.

A tak w ogóle z nudów opiszę ten mecz:

spodziewałem się Harrasu raptów,bo Chaos zawsze to robi.Nagle wyskakuje mi 9 kultystów,a obok 1 punktu stoi turret(mapa blood river)w tym czasie TP siedzący w budynku zabili wspaniałe 9,a CS namieszał w bazie na tyle długo,że przetechowałem Chaos.Chaos przetechowany-Chaos martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, IG imba, nekron 1270 pokonany :) dołącza sie kekron 1270 mysle sobie - wtopa, ale widzialem dzisiasj gre koscieja z turret rushem i wygraną - wiec pomyslalem nie kickuje :) i udało sie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:53, szweider napisał:

spodziewałem się Harrasu raptów,bo Chaos zawsze to robi.Nagle wyskakuje mi 9 kultystów,a obok
1 punktu stoi turret(mapa blood river)w tym czasie TP siedzący w budynku zabili wspaniałe 9,a
CS namieszał w bazie na tyle długo,że przetechowałem Chaos.Chaos przetechowany-Chaos martwy.


Lol, co on chciał tymi kultami zrobić na IG?? xD. Chaos przetechowany-Chaos martwy <<=== najczęściej prawda, chyba, że gra z Orkiem, to nawet mając t4, lepsze eco i mikro przegra, bo ork sluugami dojedzie każdego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:57, Everial napisał:

Lol, co on chciał tymi kultami zrobić na IG?? xD. Chaos przetechowany-Chaos martwy <<===
najczęściej prawda, chyba, że gra z Orkiem, to nawet mając t4, lepsze eco i mikro przegra,
bo ork sluugami dojedzie każdego :/


vide gra dantego z yourbossem, jeżeli ktos kojarzy ... 2x FG z dokiem dojeżdża całą armie chałasu, a free slugga to już wogóle imba imba ... 2 krwiopijce DP 2 predzie po upach że o reszcie nie wspomne i NIC sie nie da zrobic ... orkowe t3>all t4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:59, Mekus napisał:

vide gra dantego z yourbossem, jeżeli ktos kojarzy ... 2x FG z dokiem dojeżdża całą armie chałasu,
a free slugga to już wogóle imba imba ... 2 krwiopijce DP 2 predzie po upach że o reszcie nie
wspomne i NIC sie nie da zrobic ... orkowe t3>all t4 :)



Kojarzę kojarzę...

A Free Slugga Spam da się powstrzymać BB z lemanami.Trzeba także zablokować Tank Bustaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 17:09, szweider napisał:

A Free Slugga Spam da się powstrzymać BB z lemanami.Trzeba także zablokować Tank Bustaz.


Ja grałem kiedyś z kumplem z SN, on zagrał Orkiem(jeszcze w 1.11 to było) i IG mając full t4 i będąc u niego w bazie przegrało z powodu sluggasów, to gówno nawet BB zeżarło, a ja w tym czasie zbiłem obu wrogom bazy, bo masa slugga ich trzymała pod bazą Orka. Po prostu pure IMBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 17:19, Everial napisał:

Ja grałem kiedyś z kumplem z SN, on zagrał Orkiem(jeszcze w 1.11 to było) i IG mając full t4
i będąc u niego w bazie przegrało z powodu sluggasów, to gówno nawet BB zeżarło, a ja w tym
czasie zbiłem obu wrogom bazy, bo masa slugga ich trzymała pod bazą Orka. Po prostu pure IMBA.


Ja oglądałem Repa na DoW Sanctuary,w którym IG bardzo dobrze poradził se z FSS dzięki BB i karskom(kochamy granaty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:18, Everial napisał:

> lol.

Skąd ja wiedziałem, że ty coś takiego napiszesz?? Hie hie :P. Imo 1300 jedną ulubioną rasą
to nie jest jakiś kosmos, a 1400 to dla kogoś bardziej zaangażowanego, jak Dyzio. Jak bym napisał
1500-1600 to ok :P, ale serio 1300 to chyba nie takie niemożliwe jest.

Obecnie 1300-1400 to nic, wystarczy mieć dobry net i to samo praktycznie wchodzi....
Ale mam nadzieję że ta wiadomość że w ss nie będzie problemów z portami i auto to nie fake... Bo teraz to co wyprawia gejspy to jakiś żart.

A co do poziomu gier na obskurze, to lol -3v3 zawsze są grane 4fun, a 2v2 KAŻDY gra na luzie (tzn. nikt nie gra na 100% i nie pluje sobie w brodę "muszę wygrać aghhhh") - dla mnie po prostu to dobra zabawa jakiej nie znajdę na cadainie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować