Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2008 o 13:31, Konował napisał:


> NEKRONI SĄ PRZEKOZACZENI!!! mam nadzieje ze w ss sie to troche zmieni... a co do gry eldarami,

> spróbuj tego http://gry.onet.pl/28060,1455481,24,artykul.html
Hm czyli z tego co widzę to powinienem zrobić rusha mrocznymi żniwiarzami...no niestety nie
zrobiłem tego ale mam wątpliwości czy to bym wygrał nawet gdybym tak zrobił :P. Ten lord jest
głupi po prostu, cholerny kozak, faktycznie dr dość gładko koszą nekronów ale kiedy się lord
pojawia to lipa jest, a co dopiero dwóch ;P.


wedlug mnie to all < nekroni, i dla tego wlasnie na sieci ich unikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 13:49, Mroku21 napisał:

> Dojebałeś jak dzik w sosnę.
No tak nie dopisałem do x-tam iluś pkt na auto -.-.


Nawet nie "do x-tam iluś pkt na auto". Jeżeli nec pomyśli i nie będzie wyłącznie polegał na swojej imbie to SM ma całkowicie przesrane. Bo jak necron nie zrobi turreta to wpadnie mu scout rush, a jak odpowiednio nie porobi turretów i lpków to wbije mu Kapelan z ekipą. Generalnie jest nec > sm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet ja kładę neków jak sie dorwę do HB i plasma gunów,ale w początkowej fazie gry rush Nek Lordem może normalnie załamać nie tylko tech ale wogóle gracza...Tak mnie ze trzy razy załatwiono... Co do Tau zaś. Commander Tau i 2 oddziały FW mogą nieżle namieszać.Na mapie oasis of costam,przeciwnik chaosem walczył ze mna o relikta i za ch.ja nie mógł przebić się przez ten składzik...Dopiero jak ork go wspomógł to zgładzili mnie definitywnie.Pułapka commandera to niezły myk...Tau ma potencjał,ale bez obronnych instalacji w pierwszej fazie ta rasa własciwie nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:03, Krizard napisał:

moze mi ktos wytlumaczyc jak dac wiecej niz jeden zalacznik do posta? kiedy daje tam zdjecie
laduje mi sie troche za dlugo... a co dopiero np 7 zdjec.


To zależy od twojego uploadu :P. Dajesz jeden, czekasz, aż się załaduje, potem drugi i tak po kolei, Jak masz niski upload, to trochę to potrwa. No i maks 2000 kB ofc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:06, Mroku21 napisał:

To dobrze, że w większości nie myślą.


Nom, dobrze ;). Niewidzialne bazy itp :P. Z tego co wiem, to myślący Cron może też zjechać Orka lajtowo, tylko używając dobrze impulsu, to nawet zjedzie farmę banerów, bo nie będą strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:10, Everial napisał:

Nom, dobrze ;). Niewidzialne bazy itp :P. Z tego co wiem, to myślący Cron może też zjechać
Orka lajtowo, tylko używając dobrze impulsu, to nawet zjedzie farmę banerów, bo nie będą strzelać.



Z myślącym Cronem ŻADNA rasa nie ma szans. Na szczęście tacy nie istnieją. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:10, Everial napisał:

> moze mi ktos wytlumaczyc jak dac wiecej niz jeden zalacznik do posta? kiedy daje tam zdjecie

> laduje mi sie troche za dlugo... a co dopiero np 7 zdjec.

To zależy od twojego uploadu :P. Dajesz jeden, czekasz, aż się załaduje, potem drugi i tak
po kolei, Jak masz niski upload, to trochę to potrwa. No i maks 2000 kB ofc


ok poswiecilem troche czasu ale w koncu sie zaladowalo... to sa moje pierwsze armie wykonane przez malarza armii of koz, niedlugo zaladuje wiecej ale na razie nie ma miejsca

20080127142303

20080127142459

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 15:02, Maciek2194 napisał:

gdzie mozna ustawic na mopim gram satcie komunikat ze strona jest od 18 lat??


forum o gramsajtach jest gdzie indziej. A żey nie było, że jestem zły, to dajesz najpierw wygląd i układ, a potem Ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 15:02, Maciek2194 napisał:

gdzie mozna ustawic na mopim gram satcie komunikat ze strona jest od 18 lat??


Ustavienia -->> 2 razy szybko naciskach Alt + F4

To nie jest temat o gramsajtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 16:21, szweider napisał:

Z "no brain"Cronem najlepiej ma prawdopodobnie Ork,ale z myślącym nikt nie ma szans:(Dobrze,że
puszki dostaną nerfa.


mam nadzieje...
zeby bylo zabawnie znam goscia co nie potrafi Necronami podbic drugiej prowincji na poziomie latwym - tez w to nie wierzylem ale on serio nie potrafi... poprostu LOL i tyle...
ale nerf musi byc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować