Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 22:34, Budo napisał:

Za to szacuneczek wywołał u mnie jeden kolo jeszcze za czasów WA z klanu [BAMA] bodajże- miał
ok tysiąca gier i ponad 90% winów, potem sie dowiedziałem, że to jeden z najlepszych graczy
w warka.

[BAMA] BAM BAM i jego ojciec [BAMA]WAYNE K alias [MAD]Maniac, pamiętam ich, jeszcze w wakacje się z nimi normalnie grało, później bam bam wyjechał i został tylko Wayne ( imię ojca, syn miał chyba Billy) jednakże wolał on Qs :( ale do STD też się dało go namówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koncze z gwardia, troche sie nauczylem nimi grac (czyt. wogole) teraz kejos... moze to pokazac moj nowy avatar, a zeby nie bylo, że nabijam posty, to powiem, że chaosem mam 1 zwyciestwo i okolo 4 gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 22:34, Budo napisał:

/.../

No, staty niewiel mówią... już grałem z ludźmi, którzy mieli 40% winów, a wymiatali nieziemsko,
to samo w druga stronę- są kolesie co mają po 100% winów, ale boją sie zagrać z kimkolwiek
kto jest powyżej 30%...
Za to szacuneczek wywołał u mnie jeden kolo jeszcze za czasów WA z klanu [BAMA] bodajże- miał
ok tysiąca gier i ponad 90% winów, potem sie dowiedziałem, że to jeden z najlepszych graczy
w warka.

Chyba raczej jeden z najlepszych w teamówkach, w laderze 1v1 rządził Select, Dan i jakiś tam Foree :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:30, Krizard napisał:

koncze z gwardia, troche sie nauczylem nimi grac (czyt. wogole) teraz kejos... moze to pokazac
moj nowy avatar, a zeby nie bylo, że nabijam posty, to powiem, że chaosem mam 1 zwyciestwo
i okolo 4 gry


Klucz do zwycięstwa to szybki tech w większości przypadków i zlaanie przeciwnika piechotą bardziej zaawansowaną niż on może wystawić. W miarę możliwości dorzucasz pojazdy (Defilery i Predatory działają ok) oraz marines w infiltracji i gra muzyka :)
Warto też robić niespodziewane wjazdy na bazę za pomocą bloodthirstera i Niszczycieli oraz przerażaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:40, Budo napisał:

Klucz do zwycięstwa to szybki tech w większości przypadków i zlaanie przeciwnika piechotą bardziej
zaawansowaną niż on może wystawić. W miarę możliwości dorzucasz pojazdy (Defilery i Predatory
działają ok) oraz marines w infiltracji i gra muzyka :)
Warto też robić niespodziewane wjazdy na bazę za pomocą bloodthirstera i Niszczycieli oraz
przerażaczy.


wielkie dzieki za te rady, ale i tak wszystko trzeba opanowac w praktyce, a to moze troche potrwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli chcesz to mogę przesłać Ci mailem jakiegoś repa, gdzie dobrze zagrałem chaosem- zobaczysz jak szybko można techować- przy okazji- tech chaosu ma swoje wady- jesteś narażony na atak w początkowej fazie gry, gdy do obrony masz tylko lorda i kilku kulturystów. Druga wada- trzeba się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio doszedłem do wniosku że SM są dużo za dużo za słabi, no bo jak tak można że całą armia marines zostaje pokonana przez kilka oddziałów Tau, według mnie powinii troszeczke to ulepszyć bo SM to podobno w końcu jedni z najlepszych wojowników 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

chyba oszalałeś- marines to armia nie wymagająca mózgu do zwycięstwa i najbardziej imba armia w grze (nawet bardziej od nekrona imo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:50, Budo napisał:

chyba oszalałeś- marines to armia nie wymagająca mózgu do zwycięstwa i najbardziej imba armia
w grze (nawet bardziej od nekrona imo).

Dałbyś jakiś uśmieszek, bo niektórzy mogą nie zrozumieć, że to żart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To nie żart :)
Sm są bardziej eeeeeeeemba od krona (tak tak :P).
ps. mówię o teamówkach, nie wiem jak jest w 1v1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:00, Budo napisał:

To nie żart :)
Sm są bardziej eeeeeeeemba od krona (tak tak :P).
ps. mówię o teamówkach, nie wiem jak jest w 1v1.


OooOOOoo lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:48, Budo napisał:

Jeśli chcesz to mogę przesłać Ci mailem jakiegoś repa, gdzie dobrze zagrałem chaosem- zobaczysz
jak szybko można techować- przy okazji- tech chaosu ma swoje wady- jesteś narażony na atak
w początkowej fazie gry, gdy do obrony masz tylko lorda i kilku kulturystów. Druga wada- trzeba
się spieszyć.


ok moj mejl to kaxb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 21:01, szweider napisał:

Nie wiem,ile osób grało w Demo czy przeglądało to forum,więc dam Screeny z Tempestem


Się zastanawiam, jaki dmg będzie miała przeciętna piechota przeciwko latawcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować