Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Czy ktos mógłby mi podac stronke, lub wypisac, za co mozna dostac ekwipunek w dark crusade?Bo chcialbym ze Elfiasza w lorda demonow awansowac a niemam dosc ekwipunku!!! (To juz tak w hardcorowej ostatecznosci, moze byc cheat) Plz o szybka odp. bo chcialbym juz se pograc lordem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol przecież jest opisane...

Dostaniesz za:
1 podbitą prowincję
3 podbite prowincje
5 podbitych prowincji
1 udaną obronę(żadnego Auto!)
3 udane obrony
5 udanych obron
3 zniszczone rasy
Stosunek zabitych 1 do 3
Za 2000 zabitych(albo 3000)
Za 5000 zabitych

Dalej nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy ktoś nie zna przypadkiem dokładniejszej daty wydania Soulstorma niż ,, na wiosnę" . Z góry przepraszam jeżli taka odpowiedź była na jakiejś stronie ale nie chce mi się przeglądać ponad 900 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosunked zabitych 1 do 3 znaczy ze ja im zaciukalem 1 a oni mi 3 czy na odwrót? Aha te wiecej nie pamietam moze mi sie okazac przydatne bo juz podbilem 75% planety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to Zal!!!!!!!!!!! A juz myslałem!!!!!!!Jakie to by bylo proste!!!!
Czyli wystarczy tylko ze bede klikal caly czas zakoncz ture i bede mial 2 punkty (w sensie nie odrazu ale po kilku obronach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:35, Boldur napisał:

A to Zal!!!!!!!!!!! A juz myslałem!!!!!!!Jakie to by bylo proste!!!!
Czyli wystarczy tylko ze bede klikal caly czas zakoncz ture i bede mial 2 punkty (w sensie
nie odrazu ale po kilku obronach)


Lol, przecież wyraźnie napisał że BEZ AUTO- musisz sam bronić- nie wybierać gry automatycznej. Żal to ty jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Któryś już raz napotykam Twojego posta w niekulturalnym tonie, patrząc na Twoją kartotekę, to mógłbyś polecieć ze dwa, albo trzy oczka w dól, chcesz?

btw ja z pytaniem wpadłem- poda mi ktoś linka do moda Thousand Sons w ostatniej/działającej wersji? Nie bywam na filefrontach i innych badziewiach, a z modami tak bywa, że krążą różne wersje... jeśli macie jakieś inne fajne mody z rasami, to również możecie podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Nie mowie tego pod zadnym pozorem w jakims zlym tonie)Chodzilo mi o to ,ze wystarczy ,ze obronie "manualnie" teren, klikne zakoncz ture i znowu "manualnie"obranie jakis inny. Wypełniłem juz wszystkie z powyzszych, ale wciaz niemam wystarczajaco ekwipunków i tak jak sie obawiałem nie wystarczy mi tego, jesli ktos mógłby mi podac wiecej to bylbym bardzo wdzieczny (musze zdobyc jeszcze 2 a zostala mi tylko opcja zabij 5000).I na którejś stronie czytalem,że sprzeczaliscie sie ktora frakcja ma bardzej hmmmm... jakby to ujac? wiare na ktorej potwierdzenie jest wiecej faktów, ja uwazam,że zadna frakcja niema racij, bo skoro kazdą da się rozwalic to znaczy,że nikt nad nią nie czówa.Uwazam,że to tylko pretekat aby mordowac i siekac w imie "dobra" lub ewentualnie "zła" chociaz złe grakcje (patrz obrazek Chaos) potrzebują ofiar zeby je złożyć "bogom".Necroni-Całun Śmierci,Chaos-Khorn,i ten drugi:D od zarazy, Eldarzy - niewiem,Dominium-"Wyższe dobro",Marines i Imperialni-Imperator,Orkowie-to może nie bozek ale w wiekszosci innych gier wódz orkow jest bogiem:D i to wszyscy, a jaki z tego morał?Najsensowniejsi (śmiech na sali) są orkowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...cała lista warunków

Aha-bogowie
Croni-C''Tani
Chaos-Khorn,Nurgle,Tzeenth i Slaneesh(Zapomniałem,jak się pisze)
Eldarowie-Khaine(On raczej jest w kawałkach) i Roześmiany Bóg
Tau-bezbożni-Greater Good to tylko ideologia
Imperium-Imperator
Orkowie-Gorg i Morg

20080131195705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:38, Adamido napisał:

>Orkowie-Gorg i Morg
HHhhnnngh! GorK i MorK :P



Kurdę..zwykle słyszałem,że "g" na końcu,ale przynajmniej wiem,że jeden to cwany bóg brutalności, drugi zaś to brutalny bóg cwaniactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:42, szweider napisał:

Kurdę..zwykle słyszałem,że "g" na końcu,ale przynajmniej wiem,że jeden to cwany bóg brutalności,
drugi zaś to brutalny bóg cwaniactwa.

Jeden wali cię kiedy na niego nie patrzysz, a drugi wali cię gdy na niego patrzysz. Dysputy teologiczne wśród orków zamieniają się zazwyczaj w coś przy czym nasze krucjaty wyglądają jak zabawa w piaskownicy :-) I jak tu Boyzów nie kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę Dominium Tau. Ponieważ jest to rasa którą nieźle można się bronić ( według mnie). Ale ich ideologia ,, Wyższego Dobra" jest beznadziejna ponieważ prowadzą wielką wojnę aby zapobiec wojnie. A jak się wypowiadają przywodzą na myśl terrorystów i ich Dżihad ( nie wiem czy to się tak piszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 22:27, MacieKBpl napisał:

Ja tam wolę Dominium Tau. Ponieważ jest to rasa którą nieźle można się bronić ( według mnie).
Ale ich ideologia ,, Wyższego Dobra" jest beznadziejna ponieważ prowadzą wielką wojnę aby zapobiec
wojnie. A jak się wypowiadają przywodzą na myśl terrorystów i ich Dżihad ( nie wiem czy to
się tak piszę)


A. Cała gra Tau polega na harrasowaniu wroga, ekspansji na mapie i atakach, jak się dasz docisnąć do ściany, to Cię udupią w końcu.
B. Jeśli nie znasz fluffu, to nie wypowiadaj się na temat Większego Dobra czy czegokolwiek związanego z podłożem fabularnym. Które i tak jest nagięte w DoWie. Poza tym, nie wiem co ty tam widzisz wspólnego z terrorami poza piaskiem :P. Terrorystami to są ludzie w DC :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za to Eldarów nie trafie..śmieszne jakieś bańki mydlane z ich broni wylatują ? Choć te bańki pająków spaczni zranić mogą :D Jedyne co mi się tam podoba to arcyprorokini...mocna babka.


Trochę dziwne że IG i SM się między sobą leją..teraz jeszcze siostrzyczki...imperium i imperator imba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, książe siecze jak trzeba, a jakie miodzio szaszłyki robi:DJeszcze raz thx za pomoc.
I nie piszcie "mi sie podoba to, mi sie nie podoba to", bo to bez sensu, programisci pomysleli o tych co lubia taktyke, o tych co lubia krew itd. i o tych co lubia hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować