Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Arcyprorokini? To jeden ze słabszych bohaterów według mnie jeżeli o walkę chodzi(za mało killów, za dużo rozrzucania), tylko tymi umiejętnościami nadrabia jakoś.

Dnia 31.01.2008 o 22:41, Kejter93 napisał:

Trochę dziwne że IG i SM się między sobą leją..teraz jeszcze siostrzyczki...imperium i imperator
imba :D

Mocno naciągane ale gdyby był sojusz między inkwizycją-marines-gwardią to reszta miałaby przechlapane :P. Takie coś dla gameplaya zrobione, chociaż niezbyt mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konował, a czego oczekiwałeś po kimś kto całe tysiąclecia swojego życia spędza na czytaniu ksiąg i przepowiadaniu przyszłości? Że będzie miał siłę trzech Primarchów Kosmicznych Marines?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o wyglądzie ekwipunku u bohaterów? bo moim zdaniem ekwipunki do walki w zwarciu wyglądają głupio...a zwłaszcza o Chaosu...to takie "niby berło" wygląda żałośnie! już wolę tą zajefajną kose ^^
albo też głupio wygląda ten młot na demony...już ta piła spalinowa firmy Sthill wygląda lepiej! :D
a tak się jeszcze zastanawiam czy te ulepszenia broni naprawdę zwiększają obrażenia czy to tylko ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie jeszcze z 5 razy węższe to forum zrobili...


całę gadanie co lepsze gorsze inaczej wygląda patrząc ot tak ale patrząc od strony fluffu wygląda to zupełnie inaczej i dla czego prorokini ma być uber killerem jak to rasa nastawiona na uderz i uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:30, Iroks1 napisał:

szkoda że nie jeszcze z 5 razy węższe to forum zrobili...


Szkoda, że userzy nie potrafią korzystac z ustawień ;]

Arcyprorokini---> świetny bohater, może sama nie jest jakaś wypasiona, ale w drużynie Banshee, albo Radzie Proroków sprawdza się nieźle, no i Naprowadzanie na ws działa nieźle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo teraz to jest git :)

a co do ferserki to jest świetnym hero namierzenie i zadanie duzego dmg 1 jednostke to naprawdę fajna rzecz no i te powalenie wroga wbijasz w oddział strzelecki 2-3 ciosy i sruu wszyscy lezą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 10:14, Nagaroth napisał:

Konował, a czego oczekiwałeś po kimś kto całe tysiąclecia swojego życia spędza na czytaniu
ksiąg i przepowiadaniu przyszłości? Że będzie miał siłę trzech Primarchów Kosmicznych
Marines?

W pewnym sensie tak. Ale nie siłę fizyczną tylko psychiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po upach pani Elfka psychicznie wymiata;p Problem z nią jest taki, że wymierne korzyści z jej posiadania to strumień kasy (przeznaczony na upy), którą zazwyczaj wydaje się na coś innego... No i nie jest to taki typowy boh co to sobie go rzucamy w środek bitwy i mówimy - zabaw się;p Jej trzeba pilnować tak dokładnie tak jak i reszty trzódki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie jest tak źle, na poziomie Mekaniaka, lepiej niż Tau Commander, a Wojna Umysłów sprawia, że sie nadaje do rozwalania innych hero. No i nieźle rozrzuca piechotę, więc nawet w cc można jej użyć, np w innej drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 11:56, askorti napisał:

a co sądzicie o wyglądzie ekwipunku u bohaterów? bo moim zdaniem ekwipunki do walki w
zwarciu wyglądają głupio...a zwłaszcza o Chaosu...to takie "niby berło" wygląda żałośnie!
już wolę tą zajefajną kose ^^
albo też głupio wygląda ten młot na demony...już ta piła spalinowa firmy Sthill wygląda
lepiej! :D
a tak się jeszcze zastanawiam czy te ulepszenia broni naprawdę zwiększają obrażenia czy
to tylko ściema...


W DC Elifiasz posługiwał się Przeklętym Croziusem, bo przywódcy Legionu Niosących Słowo to często byli Kapelani, dlatego posługują się przeklętą wersją broni Kapcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:52, Budo napisał:

Nie jest tak źle, na poziomie Mekaniaka, lepiej niż Tau Commander, a Wojna Umysłów sprawia,
że sie nadaje do rozwalania innych hero. No i nieźle rozrzuca piechotę, więc nawet w
cc można jej użyć, np w innej drużynie.


FSka z Radą Proroków, czyli bnada bohaterów :P. Kolesi ciężko zajechać bez ciężkiego sprzętu. Braodside''y się przydają, przed nimi sidła i SSy na około. Raz tak Dyzia wrobiłem, biegł radą przodem, rzucił się na 2 BSy, który wyglądały jakby były same, a tu trapy i SSy blokujące drogę :D:D:D. A ciągłe dokupywanie broni do TCka to bzdura jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe posiadam takowy ^^ i jestem zadowolony...ale trochę denerwujące są limity ^^ bo np. moją strategią rasy Tau było żeby zebrać armię przybocznych wojowników ognia i załatwić przeciwnika zanim się skapnie że oberwał ^^ a teraz to można mieć tylko jeden marny oddział... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 22:23, Budo napisał:

/.../

Oks, jak znajdę jakąś gierę to podrzucę, pewnie jutro z rańca :)


hmm od tej wiadomosci minely juz 3 dni, nadal czekam na ten rep... moj meil to kaxb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz skończyłem choasem i sam niewiem za co sie zabrac (Kasmiczni marines i nekroni tez zrobieni), w jakiej rasie jest największa sieka?Bo tak patrze na chaos to oni raczej "odrzucają" przeciwnika i mają bardzo kiepskie zakończenia walki.Wydaje mi sie że orkowie,ale nie jestem pewien, a wiem,że tu są tacy ludzie co już po 2 razy każdą rasa przeszli gre i mają dużo więcej doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a o jakie zakończenie walki chodzi?Jeżeli o CC-IG ma CS-a,Ogrynów i dowódców jeżeli chodzi o CC i niektóre wyglądają fajnie(Chociaż na zawsze będzie mi się podobało,jak Gwardzista odpala z Lasguna full auto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować