Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2008 o 10:29, Numenpl napisał:

latawce latawcami ale ciekawi mnie jedno czy "marauder bomber" będzie jedną z lepszych
jednostek IG czy skończy też jak HWT(totalna beznadzieja xD)??


Ciezko powiedziec, wszystko bedzie zalezec od kosztu, capa, hard capa, tiera itd... poki co zapowiada sie niezle, 3 rodzaje bombek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HWT wcale nie jest taka beznadzieją. Fakt, drogi i niezbyt mobilny, ale od czego są Chimery i tunele IG? HWT potrafią naprawdę sporo namieszać, zwłaszcza rzeźbiąc we wrogiej bazie i zmuszając przeciwnika do przedwczesnej reakcji. Jako support z tylniej linii też się spisują dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak, ale cena sprawia, ze niestety przydatnosc spada... w dodatku lepsze bronie tez kosztuja sporo... a zabawa hwt i chimerami to tak jak devilfish i broadside''y, tylko ladunek jest 4 razy bardziej miekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie używałem HWT do ataku i nie wiem jak się sprawują. Ale jedno mogę o nich powiedzieć. Sześć HWT (pisze na podst moda, LoTW) przerobione na Lascannon i ustawione w odpowiednich miejscach są odpowiednie do powstrzymania ataku, nawet Nec jak nie pokombinuje to się nie przeciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No niestety (albo i stety). HWT tanie nie są i do wytrzymałych też nie należą. Ale, odpowiednio użyte potrafią namieszać. Przez swój kolosalny zasięg znakomicie spisują się na małych mapach (vide Sawanna Janus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 13:20, sirmadman napisał:

Nigdy nie używałem HWT do ataku i nie wiem jak się sprawują. Ale jedno mogę o nich powiedzieć.
Sześć HWT (pisze na podst moda, LoTW) przerobione na Lascannon i ustawione w odpowiednich
miejscach są odpowiednie do powstrzymania ataku, nawet Nec jak nie pokombinuje to się
nie przeciśnie.


No cóż, Nec akurat nie ma z nimi wielkiego kłoptu. Imba-pulse i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)
Mam pytanie,
Jest coś takiego do WH40K jak Edytor Map ? A jak jest to skąd można go ściągnąc, albo jak jest w pliku z grą to gdzie ? Bo fajnie by było zrobić jakąś mapkę ;)
z góry dzięki

PS.Chyba o samolotach myślano już w DC ;)
Zobaczcie co znalazłem przy niszczeniu orków w kampanii

20080307153854

20080307153907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 14:34, Lord Avatar napisał:

No niestety (albo i stety). HWT tanie nie są i do wytrzymałych też nie należą. Ale, odpowiednio
użyte potrafią namieszać. Przez swój kolosalny zasięg znakomicie spisują się na małych
mapach (vide Sawanna Janus).


No ale ogólnie IG ma przekichane jeśli chodzi o AV.Taki chaos ma 5 horrorów za cenę jednego HWT i to bez broni AV. Jeden horror ma 600 HP a HWT ma 650 HP. Horrory Infantry Heavy Medium pancerz a HWT Infantry Medium. No i jeszcze 50/50 koszt laski.

BTW. Z qmplem zamawiam sobie SS :D Przyjdzie zapewne 14 :D (wysyłka kurierem za darmo). Kto jeszcze będzie miał zaraz po premierze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 14:36, Lord Avatar napisał:

No cóż, Nec akurat nie ma z nimi wielkiego kłoptu. Imba-pulse i po sprawie.

Zależy to od tego co aktualnie robi lordzik. Czy nie jest tłuczony czy tłucze innych i czy żyje. Po za tym kto powiedział że HWT będą stać bez ochrony? Pamiętaj że mówie cały czas o modzie w którym limit jest podniesiony do 200 plus dodatkowe jednostki, a nie o czystym DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 16:03, sirmadman napisał:

Zależy to od tego co aktualnie robi lordzik. Czy nie jest tłuczony czy tłucze innych
i czy żyje. Po za tym kto powiedział że HWT będą stać bez ochrony? Pamiętaj że mówie
cały czas o modzie w którym limit jest podniesiony do 200 plus dodatkowe jednostki, a
nie o czystym DC.


To lepiej nie wypowiadaj się na temat zbalansowania jednostek. Lascannon w DC to zmarnowanie rekwizycji. A cena HWT jest imo dobra, najgorszy jest czas budowy, który jest strasznie długi. Już lepiej zrobić t3 niż czekać aż zrobi się 1 czy 2 HWT.
A dobry NL to taki który jest wszędzie. I nie ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2008 o 15:39, Kamil 13 napisał:

PS.Chyba o samolotach myślano już w DC ;)
Zobaczcie co znalazłem przy niszczeniu orków w kampanii


To transportowce orków.Zrzucaja cały ten syf orkowy podczas rozgrywki.Ten konkretny to transporter Warbossa z kampani orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W SS wykryto dwa wyjątkowo paskudne bugi. Pierwszy pozwala kierować obsom mocami DE, natomiast drugi umożliwia SoB posiadanie nieograniczonej ilości kasy. ;d
Gl & HF. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli stara zasada Relica głosząca, że nowe rasy muszą być zabugowane, ma swoją kontynuacje w SS. Sweet!
Niech to lepiej szybko naprawią, bo sobie w necie SoB nie pogram (bo nikt nie będzie chciał ze mną grać).

RERIC MAKE BUG kutfa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 17:21, Dyzio Diablo napisał:

W SS wykryto dwa wyjątkowo paskudne bugi. Pierwszy pozwala kierować obsom mocami DE,
natomiast drugi umożliwia SoB posiadanie nieograniczonej ilości kasy. ;d
Gl & HF. :p


bwahahahahahaha, GZ Reric. Normalnie GZ. Ja naprawdę nie mam pojęcia na jakiej zasadzie przeprowadzane są betatesty w tej firmie. Oni chyba robią grę i to gracze są betatesterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 17:25, Mroku21 napisał:

Czyli stara zasada Relica głosząca, że nowe rasy muszą być zabugowane, ma swoją kontynuacje
w SS. Sweet!
Niech to lepiej szybko naprawią, bo sobie w necie SoB nie pogram (bo nikt nie będzie
chciał ze mną grać).

RERIC MAKE BUG kutfa :(


a ja sobie na razie gram w Quake Wars i nie mam takich stresow... moze jak juz wyjdzie soulstorm i go "naprawia" to wroce do DOWa a moze nie... - zobaczymy ! na razie STROGGG !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 17:21, Dyzio Diablo napisał:

W SS wykryto dwa wyjątkowo paskudne bugi. Pierwszy pozwala kierować obsom mocami DE,
natomiast drugi umożliwia SoB posiadanie nieograniczonej ilości kasy. ;d
Gl & HF. :p


Też o tym słyszałem... OMG!! Byle reric zrobił hotfixy, bo jak nie, to każda gra będzie No SoB, no observers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 15:39, Kerigun napisał:


No ale ogólnie IG ma przekichane jeśli chodzi o AV.Taki chaos ma 5 horrorów za cenę jednego
HWT i to bez broni AV. Jeden horror ma 600 HP a HWT ma 650 HP. Horrory Infantry Heavy
Medium pancerz a HWT Infantry Medium. No i jeszcze 50/50 koszt laski.


Nie powiedziałbym, żeby IG miało ''przekichane'' z AV.

1). Sentinele - IMO, jedna z najlepszych jednostek AV w grze. Potężny dmg, dobra celność, szybki jak diabli i tani jak barszcz.

2). Fakt, brak dedykowanej piechoty AV. Za to mają Psionika z CotMS. Kranaty Kasrkinów też mają dobry dmg na pojazdy, choć rzecz jasna są tylko dodatkiem.

3). Lascannon na HWT to ostateczność. Dużo lepiej jest zainwestować w autocannona, który nie dość że ma większy zasięg, to jeszcze łupie piechotę aż miło (a i lekkie pojazdy wyrzeźbi bez problemu).

4). Pamiętaj, że o ile HWT to jednostka uniwersalna, to Horrory są przeznaczone tylko do walki z pojazdami. I tylko do tego się nadają (poza dzikimi manewrami wiązania w cc czyichś strzelców itd.). Nie ma też co porównywać zasięgu HWT i Horrorów. Dwie różne jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 16:52, Krzysztof111177 napisał:

To transportowce orków.Zrzucaja cały ten syf orkowy podczas rozgrywki.Ten konkretny to
transporter Warbossa z kampani orków.


a po za tym orkowie mają ,,skauę'''' Praktycznie to cała ich twierdza to części tej ,,skauy''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować