Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Przegrana Tau jest trochę żałosna.... Ten ostatni krzyk komandora, "straciliśmy wszystko!!" jest beznadziejny, nie pasuje do rasy za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 23:55, szweider napisał:


Tau żałosne :P nie mają autorytetu (Boski Imperator, Gork czy tam tych 4 mrocznych bogów) tylko jakieś wielkie dobro. Nie mają na kim się wzorować i rak rozpaczają :D A tak to nie chcę oglądać innych :P Poczekam do przyszłego piątku (soboty) i sam odkryje wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 00:17, lawenda napisał:

Przegrana Tau jest trochę żałosna.... Ten ostatni krzyk komandora, "straciliśmy wszystko!!"
jest beznadziejny, nie pasuje do rasy za bardzo...


Pasuje jak ulał...:D

Jak powszechnie wiadomo, Tau to rasa chudych kapiszonów wcinających stare parówki z cynamonem. Aby zrównoważyć ogólną dupowatość właściwą temu gatunkowi, ich jednostki w DoW zostały obdarzone IMBA statami, ale nie dajcie się zwieść - Tau = zupa jarzynowa.

Jeśli szukacie bestialskiej mocy - Chaos
Jeśli szukacie żelaznej dyscypliny - SM
Jeśli szukacie wyrachowanego okrucieństwa - DE
Jeśli szukacie wyniosłej arogancji - Eldar
Jeśli szukacie bohaterskiej odwagi - IG
Jeśli szukacie fanatycznej lojalności - SoB
Jeśli szukacie zwierzęcej siły - Ork
Jeśli szukacie niepowstrzymanej woli - Nec
Jeśli szukacie ciepłych klusek w sosie emo-śmietankowym z dodatkiem wiekowej kapusty, zgniłych rzodkiewek i powalającej naiwności - TYLKO TAU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... może mi ktoś powiedzieć, o co chodzi z poziomiem trudność w kampani w DC?

Wybrałem w dobrej wierze poziom normalny, żeby moje wojska i komputera miały po równo HP, a tu gram, gram i po jakimś czasie patrzę, że moje mają 2x więcej. Dopiero na poziomie "trudnym" jednostki mają wyważoną ilość HP - mimo tego, że co innego pisało o poziomie trudności w grze (komp. miał mieć więcej).

3 razy wyskoczył mi error przy instalowaniu patch 1.20 ("pewnie pliki z podstawowej wersji gry mogły zostać przesunięte", ale za 4 razem, po ponownym ściągnięciu patcha zainstalował mi się. Doddam, że w zwykłym skirmish jednostki mają normalną ilość HP.

I teraz nie wiem, czy coś patch mi się źle zainstalował, czy tak po prostu jest w kampani... poratuje mnie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 23:52, Mroku21 napisał:

Odznacz opcję "Zapamiętaj hasało" przy tworzeniu nowego konta.

No i dalej dupa:( cały czs ten sam komunikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 10:01, KiNDer vel. IxyedaM napisał:

Yyy... może mi ktoś powiedzieć, o co chodzi z poziomiem trudność w kampani w DC?


Trudność w kampanii jest mieszana :D Dobrze wyważone HP masz tylko w multi. A IQ komputera zależy od mapy. Mnie się kojarzy taki przykład. Prowincja przed HQ IG. Taka z rzeką przez środek mapy, standardowo na 3 graczy. Tam komp gra ja obłąkany. Trudno pokkonać ale mnie się zawsze udaje :D Na innych mapach czasem komp n00bi tak bardzo że zupa jarzynowa :D Różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie interesuje trochę inna rzecz: HP, czyli Hit Points czyli punkty wytrzymałości czy życia.

U mnie jest tak, że na normalnym poziomie np. 3 skarabeusze Nekronów mają 1350 HP, a powinny mieć 675 (i tyle mają w skirmish). Dopiero na ostatnim poziomie, najwyższym, mają "prawidłową" ilość HP.

Mógłbyś to sprawdzić u siebie?

Nie wiem czy to normalnie czy nie, a nie chce grać na (możliwe że) źle zainstalowanym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra chodzi to raczej nie ma mowy o tym, żeby coś się źle zainstalowało. Ilością HP się nie przejmuj... Cała konstrukcja "techniczna" kampanii to zbiór prymitywnych sztuczek mających na celu zamaskowanie debilnego SI kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, poniekąd tak... niemniej jakby ktoś na to zerknął byłoby fajnie. ;P Tym bardziej, że co innego było w opisie.

I jeszcze: czy w poziom trudności w kampani zwiększa ilość atakujących jednostek SI? Bo na normalnym grając Nekronami miałem taki spam Guardsmenami że czasem nie wytrzymywały i wieżyczki Gaussa, i moja percepcja i mój komputer. ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W trybie kampanii na poziomie ''easy'' twoje jednostki mają 2x więcej HP, zaś jednostki komputera mają połowę.
''Na normalu'' ty masz 2x więcej, komp ma normę. Na poziomie ''hard'' zarówno twoje jednostki, jak i krzemiaki komputera, mają właściwą ilość HP. Taką jak w normalnym skirmishu czy na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić na jakiej podstawie rozdzielane są punkty w trybie Multiplayer?
Zaczyna się od 1000 i co potem? Po wygraniu bitwy nic mi nie dodało.

Jeśli już ktoś o to pytał to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 11:35, Erunn0 napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić na jakiej podstawie rozdzielane są punkty w trybie Multiplayer?
Zaczyna się od 1000 i co potem? Po wygraniu bitwy nic mi nie dodało.


By zdobyć punkty musisz zagrać na tzw. "auto" (od automatch). W tym celu naciśnij na czaszkę znajdującą się w lewym górnym rogu lobby głównego (auto dopasowanie). Gra automatycznie wylosuje ci gracza i mapę. Twój przeciwnik może mieć maksymalnie o 200 pkt więcej lub mniej od ciebie. Za wygraną dostajesz punkty, za przegraną tracisz je. Dolna granica wynosi 1000 pkt. Górnej nie ma. Gl&HF. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 11:58, Dyzio Diablo napisał:

By zdobyć punkty musisz zagrać na tzw. "auto" (od automatch). W tym celu naciśnij na
czaszkę znajdującą się w lewym górnym rogu lobby głównego (auto dopasowanie). Gra automatycznie
wylosuje ci gracza i mapę. Twój przeciwnik może mieć maksymalnie o 200 pkt więcej lub
mniej od ciebie. Za wygraną dostajesz punkty, za przegraną tracisz je. Dolna granica
wynosi 1000 pkt. Górnej nie ma. Gl&HF. :p


Poniżej 1000 nie mogę zejść, czyli kiedy przegram bitwę z taką ilością punktów nic nie stracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie bo widzę że tamte wszyscy olali.

Jest coś takiego do WH40K jak, Edytor map ?

Jeśli tak, to proszę o link lub jeśli jest w folderze z grą to gdzie jest ?
Z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 01:36, Lord Avatar napisał:

Jeśli szukacie bestialskiej mocy - Chaos

Jeśli szukasz bycia tępym okrutnym i zmutowanym bubkiem - Chaos :P

Dnia 09.03.2008 o 01:36, Lord Avatar napisał:

Jeśli szukacie żelaznej dyscypliny - SM

Jeśli chcesz być wykastrowanym fanatycznym złamasem - SM :P

Dnia 09.03.2008 o 01:36, Lord Avatar napisał:

Jeśli szukacie wyrachowanego okrucieństwa - DE

Tu się akurat zgodzę, jak chcesz być bandytą, droga wolna :P

Dnia 09.03.2008 o 01:36, Lord Avatar napisał:

Jeśli szukacie wyniosłej arogancji - Eldar

Lubisz śłitaśne zapatrzone w siebie kosmiczne elfy? - Eldar xD

Dnia 09.03.2008 o 01:36, Lord Avatar napisał:

Jeśli szukacie bohaterskiej odwagi - IG

Chcesz dostać kulkę w łeb od własnych? - IG :P

Dnia 09.03.2008 o 01:36, Lord Avatar napisał:

Jeśli szukacie fanatycznej lojalności - SoB

Jeśli chcesz mieć papkę zamiast mózgu- SoB

Dnia 09.03.2008 o 01:36, Lord Avatar napisał:

Jeśli szukacie zwierzęcej siły - Ork

Właśnie, zwierzęcej xD i inteligencji też :P

Dnia 09.03.2008 o 01:36, Lord Avatar napisał:

Jeśli szukacie niepowstrzymanej woli - Nec

Jeśli chcesz być bezwolnym popychadłem pseudobogów- Nec

Dnia 09.03.2008 o 01:36, Lord Avatar napisał:

Jeśli szukacie ciepłych klusek w sosie emo-śmietankowym z dodatkiem wiekowej kapusty,
zgniłych rzodkiewek i powalającej naiwności - TYLKO TAU.

Jeśli podoba Ci się kultura i styl Dalekiego Wschodu, brak ogłupiających pseudobóstw, nie podoba Ci się zastój i tępota innych, wybierz Tau :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:37, Everial napisał:

/ciach/


Owned!! :P Wina mu nalejcie!! (albo w czym tam kolega gustuje)

Swoją drogą biedne to GW...starało się wprowadzić odrobinę optymizmu do Galaktyki, wypaczanej przez Chaos / wyniszczanej przez Necry / pożeranej przez Tyrków. A tu Lord Avatar i jemu podobni robią z nich sissy boyów walczących o wymyśloną sprawę. Dla mnie Tau to tacy troszkę komuniści... wszystko robią dla kolektywu, a wolność i pokój przynoszą na bagnetach..eem..promieniach dział jonowych. ^^'' Więc nie wiem czy to na pewno taka słodka cukierkowatość... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować