Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Zaczynam mieć wątpliwości co do SS. Single player podobno do bani, filmiki z twierdz takie jakieś melodramatyczne.
Dark Eldarowie mi się nie podobają, ciekawe jak się SoB zaprezentują. Latadła podobno wprowadzone kompletnie na siłę tak żeby coś było. Słabo to wygląda, oby przynajmniej to cholerne automatch na multi działało poprawnie bo to z DC to śmiech na sali i jeden wielki crap. Bugi są, oby szybko je poprawili. No cóż, ale zamówiłem już. Może nie będzie tak źle?(nadzieja jest początkiem nieszczęścia...not good)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowana data wysyłki to 13 marzec(czwartek) więc w piątek raczej nie dojdzie, w weekend komu się chce pracować...myślę że dostane przesyłkę 17 marca (poniedziałek). Jeszcze tydzień pewnie.

Draxvoxdor
W DC gra więcej ludzi, są nowe rasy ale co do balansu...hm trudno mi powiedzieć czy lepszy. Tacy Nekroni zbalansowani nie są ale ja radziłbym ci grać w DC mimo wszystko.

Laczus
Wziąłem kuriera ale na 100% mi nie dojdzie w jeden dzień bo nie mieszkam w Warszawie czy Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 13:18, Konował napisał:

Planowana data wysyłki to 13 marzec(czwartek) więc w piątek raczej nie dojdzie, w weekend
komu się chce pracować...myślę że dostane przesyłkę 17 marca (poniedziałek). Jeszcze
tydzień pewnie.

zależy gdzie mieszkasz i czy wziąłeś kuriera mi jak wysłali w czwartek to zawsze w następnego dnia dostawałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 13:08, Konował napisał:

Zaczynam mieć wątpliwości co do SS. Single player podobno do bani, filmiki z twierdz
takie jakieś melodramatyczne.

Praktycznie to samo, co w DC z drobnymi modyfikacja, większą liczbą terytoriów i twierdz. Jeśli komuś nie przypadła do gustu kampania z DC to i ta z SS również się nie spodoba.

Dnia 10.03.2008 o 13:08, Konował napisał:

Bugi są, oby szybko je poprawili. No cóż, ale zamówiłem już. Może nie będzie
tak źle?(nadzieja jest początkiem nieszczęścia...not good)

Jest nadzieja, że te główne bugi naprawią w jakimś patchu. Są zbyt ważne, aby je zignorować. Co do latadeł zdania są podzielone. Wielu jest zdania, że są bardzo użyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 08:39, askorti napisał:

Tak oczywiście Elita Tau jest tak dziecinna że zabije SM zanim ci tyli swoimi soczewkami
ich w ogóle zauważą...
moim zdaniem Tau walczą o wiele lepiej bo taki SM wystrzeli w przeciwnika 100 pocisków
z czego 20-30 nie zobaczy celu a taki FW strzeli 35 razy i za każdym razem trafi Head''a...ale
oczywiście...SM są wytrzymalsi...ale to i tak nic im nie da...skro dzięki zasięgowi FW
zdąży wystrzelić kilka razy zanim przeciwnik będzie wiedział gdzie iść...wtedy to już
będzie po sprawie...

Ja mówie o fluffie, nie o mechanice gry. Zresztą, nawet w DoW..postaw naprzeciw siebie full ulepszonych Terminatorów z autocannonami i 2-3 Crysisy (nie mówię nawet o sytuacji w której do Terminatorów dołączysz bohatera czy choćby Konsyliarza).. Zobaczysz kto kogo skopie. :]

Zresztą, jeśli chcesz się przekonać o wyższeści SM nad emo-Tau, zapraszam na 1v1. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle ze to nie jest temat o fluffie...a Crisisy to są do niczego,tak w gruncie rzeczy wolę Brodsidy...a ja mówiłem za to o sytuacji walki jednostek PODSTAWOWYCH a nie elity...czyli oddział FW vs oddział SM...SM nie mają szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:42, askorti napisał:

oddział FW vs oddział SM...SM nie mają szans...


Mają. Wystarczy, ze połapią FW w walce wręcz. :}

I w kwestii fluffowej - SM po zaliczeniu headshota, wstanie, otrzepie się i pójdzie dalej. FW po trafieniu w dłoń (o np. tułowiu nie wspominając) jest niezdolny do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:45, Dyzio Diablo napisał:

> oddział FW vs oddział SM...SM nie mają szans...

Mają. Wystarczy, ze połapią FW w walce wręcz. :}

>
najpierw by musieli dotrzeć a to było by troch.ę za trudne...

Dnia 10.03.2008 o 15:45, Dyzio Diablo napisał:

I w kwestii fluffowej - SM po zaliczeniu headshota, wstanie, otrzepie się i pójdzie dalej.
FW po trafieniu w dłoń (o np. tułowiu nie wspominając) jest niezdolny do walki.

ciekawe...pomijam fakt ze karabin FW pewnie przepali tą głowę na wylot ale cóż...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:21, askorti napisał:

najpierw by musieli dotrzeć a to było by troch.ę za trudne...


Nie, nie byłoby za trudne.

Dnia 10.03.2008 o 17:21, askorti napisał:

ciekawe...pomijam fakt ze karabin FW pewnie przepali tą głowę na wylot ale cóż...


Nie, nie przepaliłby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:42, askorti napisał:

tyle ze to nie jest temat o fluffie...a Crisisy to są do niczego,tak w gruncie rzeczy
wolę Brodsidy...a ja mówiłem za to o sytuacji walki jednostek PODSTAWOWYCH a nie elity...czyli
oddział FW vs oddział SM...SM nie mają szans...


Nie, a co jeśli mają plazmy i są po upach? I''ll tell ya...

Podbiegną, tracąc 1-2 członków oddziału i przerobią cały squad FW na mielone w przeciągu chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:22, Everial napisał:

No akurat 3 Crisisy z flamerami zmiażdżą Termosy w parę sekund :P


Co ty Ever. Z upami i autocannonami? Nie daj bóg hero czy Konsyliarz. Pomielą ich. Napewno zatłuką 2, a 3 obsiądą ze złamanym morale i ubiją w końcu :D

Edit:

Nie mówiąc już o wersji z rocket launcherem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 12:08, Maciek2194 napisał:

> powiem ci tak...wygląda jak Sentinel z szczypcami pneumatycznymi...(przynajmniej
w modzie
> o o SoB tak wygląda więc w SS pewnie będzie tak samo
To jest z moda. I to jest raczej budowniczy WH. A nie wiem jak będzie wyglądał SoB. Będzie
to jakiś chyba serwitor

To nie byl mod o Sob tylko o Witch Hunters :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to bug, bo Tau nie mają kogo dołączać do oddziałów.

Etheral jest samotnym nadzorcą Tau. TC zaś jest samodzielnym wyspecjalizowanym wojownikiem. Podobnie jak Lord Necronów, który też nie może być przyłączany. Przyłączenie zresztą TC to dla niego samobójstwo, bez możliwości skakania i zmuszając go do oczekiwania aż np FW się rozstawią.

Równie dobrze można powiedzieć, że brak możliwości dołączenia Assasina do oddziału jest niesprawiedliwe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować