Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2008 o 22:17, deb1987 napisał:

Witam albo mi sie wydaje albo SS ma wieksze wymagania niz podstawka a nawet DC bo kampania
bardzo dlugo mi sie laduje. A potyczki tak jak w DC wiec niewiem czy wy tez tak macie.
Pozdrawiam...


wiesz...w kampanii SS masz kilka planet do podbicia więc to wszystko trochę się ładuje...+ dłuższe filmiki itd. a to jak długo ci się potyczka ładuje zależy od tego jaka mapa,ilu graczy i jakie nacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:47, Numenpl napisał:

SM - Land Speeder Tempest (na piechotę to już lepszy jest zwykły Land Speeder,a w walce
AV sprawuje sie marnie ponoć)


Dobra, dobra, jako AV jest całkiem niezły. W końcu SM ma mobilne AV, a nie powolne, długo ładujące się rakiety. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:30, PolishWerewolf napisał:

http://wiki.reliccommunity.com/Dawn_of_War_Player%27s_Guide

Powoli zaczyna być uaktualnianie RelicWiki. Obecnie m.in., można już znaleźć informacje
np. o Marauderze i podstawowych jednostka DE/SoB.


Obserwuję ich postępy od kilku dni i z zadowoleniem stwierdzam, że moi mili DE prezentują się całkiem słusznie (tylko Scourge''om dołożyłbym HP, tak z 50...). Zwłaszcza w porównaniu z SoB, które pachną lewizną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 22:02, Everial napisał:

Patrze się na misjonarza i omg, za 75 requ dostaje się kolesia, którym można wybijać
słabszych caperów, roboli i jeszcze wykrywa niewidzialność. rofl. no i można go potem
dołączyć do oddziału i używać skilli :/. Imo to trochę za dobre jest, przynajmniej ma
pancerz do pupy ;P


Ano właśnie. Siosty jak narazie wypadają nędznie (dmg porównywalny ze Scoutami, HP skrojone na miarę Guardianów), ale Misjonarz to jakiś żart. Bije nieźle, 700 HP i 1400 po upie. No lol... Choć w T2 na nikim już wrażenia nie zrobi (przynajmniej sam w sobie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 00:11, Lord Avatar napisał:

ale Misjonarz to jakiś żart. Bije nieźle, 700 HP i 1400 po upie.


I ma imba głos. 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 01:08, Jaracz napisał:

> ale Misjonarz to jakiś żart. Bije nieźle, 700 HP i 1400 po upie.

I ma imba głos. 8)

skąd wiesz że ma limba głos...;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2008 o 10:00, Maciek2194 napisał:

>
> I ma imba głos. 8)
skąd wiesz że ma limba głos...;>


Jaracz nagrywał głosy dla części jednostek w SS (między innymi dla Misjonarza), więc nie ma się co dziwic "skąd wie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie w DC przez sieć. Wziąłem rasę losowo, wypadło mi Tau. Z tego co widzę rasy są o wiele lepiej zbalansowane (prócz nekronów). Nie ma już tego co w poprzednich częściach, że wszyscy biorą tą samą rasę(nudne były gry gdzie wszyscy używali kosmicznych marines w WA). A co do tej walki to oczywiście przegrałem, bo musiałem odpierać ciągle nieprzyjaciół, a sojusznik kisił wojsko, w dodatku robił je bardzo wolno xD(to był QS!). Ktoś z tego forum by ze mną jutro pograł? Bo już mnie wnerwia ciągłe psucie statów grając z kompletnymi noobami:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Popatrz na staty sojusznikow zanim zagrasz, mozna w ten sposob odsiac najwiekszych lamerow ;]
A co do balansu, to jest taki se, moglby byc lepszy, sm imba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam kolejne pytania na jednym forum przeczytałem ze nowe jednostki typu techmarine czy gunwagon bedą tylko dostepne w singlu a w multi juz nie, oraz ze do multi wejda tylko latadelka PRAWDA TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 13:41, DarkWolf PL napisał:

siemka mam kolejne pytania na jednym forum przeczytałem ze nowe jednostki typu techmarine
czy gunwagon bedą tylko dostepne w singlu a w multi juz nie, oraz ze do multi wejda tylko
latadelka PRAWDA TO?


Prawda, w multi tylko latadla i Deceiver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszyły mnie odpowiedzi na mój post z poprzedniej strony ( Maciek kiedy ci to przyjdzie) A to raczej pytanie powinno brzmieć kiedy NAM to przyjdzie bo większość z was zapewne też zamówiła może jutro będzie ( kurier) a może w tym albo następnym tygodniu ( poczta) a dla tych co mieszkają w Wa-wie to mogą se odebrać pewnie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:17, Numenpl napisał:

mnie ciekawi czy kiedykolwiek naprawia błąd z autocannon BB bo jeszcze nigdy nie widziałem
aby strzelał a powinien!!


Słyszałem, że naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem decydującą bitwę z Eldarami.
Szczerze mówiąc, myślałem że będzie nieco łatwiej, ale było dość trudno. Po pierwsze - były tylko dwa punkty strategiczne w pobliżu do zdobycia, a więc punkty rekwizycji rosły dość wolno, co przekładało się na to, ile mogłem stworzyć armii (gram Dominum Tau). Ponadto ciągle byłem atakowany z dwóch stron, dopiero potem jak miałem lepszą armię mogłem "połowę mapy" oczyścić, dzięki czemu ataki ustały, choć nie do końca. Następnie byłem zmuszony zabić ostatki orków (ich rasę wybiłem w niedziele bodajże), a potem Chaos - ale tu to tylko ich zalążek. Na koniec przyszli Eldarzy, mieli dobrą i silną bazę podzieloną na trzy części (dwie poboczne + jedna główna). Oczywiście od razu wyczyściłem jedną poboczną - z lewej, potem przystąpiłem do ataku głównej, gdzie był Awatar Khain, którego z pomocą czołgów Sky Ray łatwo rozwaliłem. No, mam już na koncie dwie rozwalone rasy - Eldarów i Orków, teraz pora na resztę :P

A, no i załączam dwa screeny z walki przeciw Eldarom.

20080311173042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:27, Jaracz napisał:

> mnie ciekawi czy kiedykolwiek naprawia błąd z autocannon BB bo jeszcze nigdy nie
widziałem
> aby strzelał a powinien!!

Słyszałem, że naprawili.

napewno nie w DC 1.2 wale high detale robie zbliżenie i nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:31, Numenpl napisał:

napewno nie w DC 1.2 wale high detale robie zbliżenie i nic nie widać


Jaracz ma na myśli SS jak myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować