Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2008 o 20:49, Nagaroth napisał:

> gra w Polsce wyszła w naszym rodzimym języku.
Niestety jakość tego tłumaczenia jest mocno dyskusyjna.


Jest spaprana, mógłby CD Projekt wydać patch do spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a więc mam rozumieć że nie ma... I tak jeszcze jedno, bo widze że tu są znawcy :P Znacie jakąś strone o warhammer (taktyki, opisy ras itd) ?
Bo poprostu chce się nauczyć teori grać zdeka umie. Przeszedłem kiedyś 2 razy Podstawke całą kampanie teraz bawie sie Soulstormem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:57, Kraju92 napisał:

Jest spaprana, mógłby CD Projekt wydać patch do spolszczenia.


Spaprana to mało powiedziane. Jakby nie patrzeć to CD Project nie kiwnął palcem w sprawie poprawienia polonizacji już od czasów podstawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zapowiedziach czytalem ze pojawią sie w soulstormie w multi achievementsy w wersji finalnej jakos ich nie widze I tu nasuwa sie moje pytanie CZY ISTNIEJĄ? jesli tak to gdzie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 22:30, DarkWolf PL napisał:

W zapowiedziach czytalem ze pojawią sie w soulstormie w multi achievementsy w wersji
finalnej jakos ich nie widze I tu nasuwa sie moje pytanie CZY ISTNIEJĄ? jesli tak to
gdzie są?


Pojawiają się w podsumowaniu meczu (oczywiście jeśli spełnisz warunki ich osiągnięcia) i tylko tam. Nie ma możliwości ich obejrzenia gdzie indziej. Kolejny "genialny" pomysł z którego nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 22:45, Mroku21 napisał:

Kolejny "genialny" pomysł z którego nic nie wyszło.

Nom, dostajesz medal tak tajny, że tylko Ty wiesz, że go masz, chyba, że cierpisz na Alzhaimera, tudzież chorobowo fantazjujesz - wtedy za nic nie wiesz czy Ci się to nie przyśniło;] Zawsze można robić screeny z podsumowania, drukować je i kolekcjonować - "kochany pamiętniczku - dziś zdobyłem trzy medale bo pokonałem jakiegos niedobrego +500 SM - jestem z siebie taki dumny";p ROTFL LOL WTF RELIC JOKERS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po co to w ogóle dodali, skoro to żadnej konkretnej funkcji nie spełnia. Na chacie nadal tylko widać gwiazdki jedynie. A tak zachwalali rewolucyjną zmianę w trybie multiplayer, a wyszło... jak wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ChSM są opętani przez demony i szaleństwo... Ale żeby ich pancerze posiadały tak świetne magnesy, trzymające się idealnie ziemi? ;]

20080320071502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 07:15, PolishWerewolf napisał:

Rozumiem, że ChSM są opętani przez demony i szaleństwo... Ale żeby ich pancerze posiadały
tak świetne magnesy, trzymające się idealnie ziemi? ;]


Technologia, o której nam zwykłym śmiertelnikom z XXI wieku nawet się nie marzy. 41 tysiąc lecie, więc wiesz. Możliwe, że kamasze mają nasycone jakąś energią chaosu, przez co przeszkody terenowe nie stanowią dla nich żadnego problemu.
PS Ciekawe, czy do sufitu też by się przykleili. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 08:06, dizzy1942 napisał:

PS Ciekawe, czy do sufitu też by się przykleili. xD

Sądząc po powiedzeniu Relic Made Bug, to owszem ;]

W tak nudną kampanię jak w Soulstormie to dawno nie grałem... Lord Chaosu zachowuje się jak dziecko, TC podobnie. Jedynie dwójka dowódców zachowuje się dla mnie normalnie - Stubbs i DE Archon. Reszta na średnim poziomie... Kampania ogólnie potwornie mało ambitna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam jak coś wpanie ChSM (pocisk z bazyla) i ich rozrzuci. Wetedy gdy jeszcze leżą to coś ich ciągnie do swoich :D On w trakcie wstawania sunie po podłożu w kierunku Kejozu :D Ah te mroczne siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy moge załozyć dwa, trzy lub więcej kont do gry posiadając tylko jedna jej wersje? tzn. czy mogę na jednym koncie grać necronami a np. na drugim SM? (chodzi oczywiście o gre w sieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 10:32, GerBeer napisał:

Mam pytanko. Czy moge załozyć dwa, trzy lub więcej kont do gry posiadając tylko jedna
jej wersje? tzn. czy mogę na jednym koncie grać necronami a np. na drugim SM? (chodzi
oczywiście o gre w sieci)


Tak, ale jeśli masz zaznaczoną opcję pamiętania hasła, to każde nowe konto zapewne będzie musiało mieć takie same hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:48, Rusell napisał:

> No to fajnie, ale czy teraz można pograć przez net bez SS? (mając oczywiście DC)

mozna, mozna grac przez siec nawet w podstawke jesli chcesz, tyle ze ludzi gra (troche)
mniej


A czy da radę grać przez LAN gdy ja mam SS a kolega tyko DC? Próbowaliśmy używając Hamachii ale nie było widać stworzonej gry. Jest jakś rada na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 10:46, JohnYCokos napisał:

A czy da radę grać przez LAN gdy ja mam SS a kolega tyko DC?

na zdrowy rozsądek- nie ma szans (na 100% pewien nie jestem, moze jest na to jakis sposob, ale szczerze wątpie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 10:56, Rusell napisał:

na zdrowy rozsądek- nie ma szans (na 100% pewien nie jestem, moze jest na to jakis sposob,
ale szczerze wątpie)


ech tak też myślałem... szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować