Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Muahahah, rano siostra mnie budzi i rzuca paczuszkę... WREEESZCIEEE doszło :D
Zamówiłem tydzień przed świętami, coś długo im trwała weryfikacja płatności... a w święta paczki raczej nie chodzą...
No, ale wreszcie zain... podmieniłem cd-key w "mniej oficjalnej wersji" ;) i wio na multi.
5/7 wygranych, z czego jedna na AM, które wreszcie DZIAŁA! :)

Ale Tau zostali spłyceni niemiłosiernie... W DC Vespidzi byli obowiązkowo - tutaj często się zastanawiam czy ich w ogóle produkować... :-/
Ahhh... Broadside''y vs Reaver''y DE = jeden strzał i "moturka" nie ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:23, Toshi napisał:

Ale Tau zostali spłyceni niemiłosiernie... W DC Vespidzi byli obowiązkowo - tutaj często
się zastanawiam czy ich w ogóle produkować... :-/



Zwiększenie kosztu Vespidów wymusiło na graczach Tau myślenie - albo robisz harras i tracisz kasę na co innego, albo go nie robisz, i masz surkę na wojsko... i mnie ta zmiana bardzo odpowiada. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:47, Dyzio Diablo napisał:

Zwiększenie kosztu Vespidów wymusiło na graczach Tau myślenie - albo robisz harras i
tracisz kasę na co innego, albo go nie robisz, i masz surkę na wojsko... i mnie ta zmiana
bardzo odpowiada. :p


Imo to jest dobra zmiana, ale tak absurdalne podwyższenie kosztów Krootów, to jakiś kiepski żart jest. 200 requ LOL, kto to teraz kupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem Soulstorma.
Pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to to że strasznie długo trzeba czekać na załadowanie czy to bitwy czy to mapy strategicznej w kampanii. W DC aż tyle nie musiałem czekać. Buuu!

Siostry Bitwy są okej ale raczej nie będę nimi grał na multi(trochę słabe mi się wydają a do tego nudne są).
Mroczni Eldarowie też nawet oki ale grać na multi tym czymś nie będę(nie pasuje mi ich styl prowadzenia gry) .
Także niby wszystko ładnie ale ja zostaje przy moim Waagh! :P dla mnie nic nowego...

Klikam na niezbyt wygodnej mapie strategicznej(nie można ruszać kamerą, mało co widać) i już jest pierwsza bitwa w kampanii. Pochylam obraz i co mnie spotyka?? Patrz pierwszy screen pt. Latające HQ.

Ide na wiochę Tau zrobić łubu dubu a ci widocznie myśleli że nie będę atakował piechotą tylko tymi rozreklamowanymi samolotami i zrobili na nie pułapkę. Patrz screen drugi pt. Sidła na samoloty.

Potem zrobiłem sobie rundkę DE, strasznie mało wytrzymali ale da się grać i to całkiem efektywnie. Miałem problem z dźwiękiem, kiedy Gnębiciele skaczą to wydają taki dziwny odgłos podczas lotu, akurat wygrałem w momencie kiedy oni byli w powietrzu i ten dźwięk się zaciął(screen 3). Wiem wystarczy wyjść ale nieprzyjemne wrażenie, co jak chcesz sobie jeszcze chwilę pooglądać mapkę? Trzeba głośniki wyłączyć.

Samoloty to szajs, nie wiem czy ktoś tego będzie w ogóle na multi używał.

Ale najlepsze zostawiłem na koniec, podbijałem sobie fortecę Krwawych Kruków, wszystko pięknie, obrona jest, teraz tech, parę ataków obronionych, już robie wojska, zaraz ich zgniote hłe hłe........zwis kompa...zacięło się na amen. Reset. AAAAAGH! Nie robiłem sejwa!!!

Podsumowując, jestem naprawdę bardzo zawiedziony. Nowe jednostki to strata czasu, miejsca i zasobów(jeszcze nie widziałem oszusta od necków ale już sobie wyrobiłem zdanie). Kampania jest nieciekawa, niedopracowana i w ogóle ble. Z grą zdarzyły mi się problemy natury technicznej. Mimo wszystko nadal uwielbiam te grę...nadal jest świetna, i tak czy siak kupiłbym ten dodatek. Liczę na to że Relic nie zaniedba tego dodatku i ładnie go upaczuje, a ja idę grać dalej na kampanii a potem na multi :].

20080325171945

20080325172255

20080325172821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:47, Dyzio Diablo napisał:

Zwiększenie kosztu Vespidów wymusiło na graczach Tau myślenie - albo robisz harras i
tracisz kasę na co innego, albo go nie robisz, i masz surkę na wojsko... i mnie ta zmiana
bardzo odpowiada. :p


Tau i myślenie? Hmmmm;p Po co robić Vespidy skoro można nacisnąć ikonkę "FW spam mode on"?^^ A na co komu teraz vespy skoro Tau jeszcze większa imba niż w DC? (niedużo, ale jak coś było imba i dostaje buffa no to ała;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 17:49, Konował napisał:

Samoloty to szajs, nie wiem czy ktoś tego będzie w ogóle na multi używał.

Grając SM''em Tempesta używam bardzo często. Imo to jest świetny pojazd, idealny do polowania na samotne LP''ki (po upie do AV) i rozwalnia pojazdów CC (nie dopadną go, bo lata przecież). No i bombki na masę piechoty też są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 17:49, Konował napisał:

Samoloty to szajs, nie wiem czy ktoś tego będzie w ogóle na multi używał.

Jak nie wiesz to nie gadaj głupot ja gram na multi i w prawie każdej grze 2vs2,3vs3,4vs4 są używane (nawet ja ich używam do zwiadu i bombardowania przeciwnika grając IG!!)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Teo, jesteś lolem. Na maxa. Raptorzy rozjadą Hellionów BO SĄ liczniejsi. To jedna z ich przewag. Jak rozumiem liczebność oddziału nie jest przez ciebie brana pod uwagę w bilansie... ROTFL! Być może jeden Hellion pokona jednego Raptora, ale w DoW walczy się oddziałami. A oddział Raptów zleje oddział Hellionów. Warto też pamiętać, że Czempion Raptorów ma po upie 1300 HP (+ skill zwiększający dmg całego oddziału) i zjada Sukuba Hellionów na śniadanie (podobnie, jak przebija go kolosalnie dmg). Aha, no i Raptom mozna dać 4 flamery. Dzięki nim Rapty mogą ubić Hellionów bez straty żadnej jedostki. :] Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłby ktoś poda nazwy i jakis krotki opis jednostek Siostr Bitwy ( czyli. np. jednostka artyreyjska, wala wrecz , mag itp )

Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...czy oriętuje się ktoś czy da się zrobić moda do DC zeby były latadła z SS? bo jak grałem w różniste mody to jeden...kolosalnie zmienił grę...ponad 5 nowych jednostego dla SM i IG...Tau niestety nie zmieniło się za bardzo...nie licząc paru szczegółów...

20080325202216

20080325202417

20080325202519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 20:25, askorti napisał:

mam pytanie...czy oriętuje się ktoś czy da się zrobić moda do DC zeby były latadła z
SS? bo jak grałem w różniste mody to jeden...kolosalnie zmienił grę...ponad 5 nowych
jednostego dla SM i IG...Tau niestety nie zmieniło się za bardzo...nie licząc paru szczegółów...


No cóż. Jasne, że sie da. trzeba tyko umieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 18:58, Numenpl napisał:

> Samoloty to szajs, nie wiem czy ktoś tego będzie w ogóle na multi używał.
Jak nie wiesz to nie gadaj głupot ja gram na multi i w prawie każdej grze 2vs2,3vs3,4vs4
są używane (nawet ja ich używam do zwiadu i bombardowania przeciwnika grając IG!!)!!

Dżizas no to napisałem że nie wiem czy ktoś tego używać będzie, nie musisz się irytować :P. Na jakieś większe mapy to może faktycznie być przydatne ale nie zmienia to faktu że samoloty są dość słabe(i dobrze). Ja osobiście nie zamierzam zbyt często robić latadła bo najczęściej gram albo 1 vs 1 albo 2 vs 2 na dość małych mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 20:39, Konował napisał:

:P. Na jakieś większe mapy to może faktycznie być przydatne ale nie zmienia to faktu
że samoloty są dość słabe(i dobrze).


No, jeśli uważasz, że Hell Talon, który ma 3000 HP bez upa i zjada budynki oraz pojazdy niczym krakersy jest słaby, to gratuluję...

Fakt, latadła różnią się przydatnością, ale taki HT oraz LST to bardzo użyteczne pojazdy. Taki HT jest aż ''zbyt użyteczny'' i powinen dostać nerfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 20:19, sevrond napisał:

Czy mogłby ktoś poda nazwy i jakis krotki opis jednostek Siostr Bitwy ( czyli. np. jednostka
artyreyjska, wala wrecz , mag itp )

Z góry dziekuję



odpowie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 20:25, askorti napisał:

mam pytanie...czy oriętuje się ktoś czy da się zrobić moda do DC zeby były latadła z
SS? bo jak grałem w różniste mody to jeden...kolosalnie zmienił grę...ponad 5 nowych
jednostego dla SM i IG...Tau niestety nie zmieniło się za bardzo...nie licząc paru szczegółów...

Z jakiego moda są te screeny, bo te jednostki wyglądają bardzo dobrze. I jak dużo ten mod jednostek dodaje/zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować