Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2008 o 20:47, szweider napisał:

>po 4 UPach do wytrzymalosci !!!



Lol?To są jakeś 2 niewidzialne?


http://wiki.reliccommunity.com/Hellion_Succubus
sa 2 UPy dajace po 150hp kazdemu Hellionowi w tym dowodcy o nazwie "Night Shields" czyli UPy zwiekszajace hapeki pojazdów DE - tak działają one na Hellionów ];->>> oraz 2 UPy zwiększające hapeki dowódców DE kazdy zwiększa wytrzymalosc Sukuba Hellionów o kolejne 150hp - więc ile jest UPów ? kto tutaj jest LOLem ? he ?

Lordzie Avatarze - ja nie gram na Qucick Startach więc nie widziałem jeszcze pełnego składu Raptorów ;-P w trybie "standard" możliwość uzupełnienia Raptorów do 10 nie ma żadnego znaczenia bo nikogo nie stać by poświęcić na to 600 reqa - to juz lepiej kupić drugi skład Raptorów i latać 4ma + Champion tak jak ja latam 3-5ma Hellionów + Sukub. Zgodzę się tylko, że Champion Raptorów gniecie Sukuba pomimo jego 1350hp po UPach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 16:42, Mekus napisał:

tak można gdybac lordzie ... ;] ale i tak sie przyczepie :P

1.zanim dolecą twoje rapty dawno juz mam hellionów i tez sobie uzupełnie.
2. twoje csm z hb nic nie robia bo mandrake''i je wiążą a w tym czasie reavery jedzą
ci csm & rapty
3. helliony dopełniają dzieła zniszczenia, uciekasz wojskiem ale ja jestem szybszy /
jetbiki na fotmie
4. piszesz gg i uznajesz słusznośc tego bo ;)

nie mowie ze wygrywasz tak z kazdym chaosem ale da sie :P zresztą zalezy od skilla mapy
i pogody :P


Mekus - nie denerwuj sie - zagramy sobie z nimi to napisza w 6 minucie - gg bo Reavery juz sa na 2giej ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 16:38, Iroks1 napisał:

wczoraj około 23-01 śmigało aż miło to po prostu zależy od ilości graczy a nie od geja
bo o 12 po południu nigdy nikogo się nie trafi :)

Ale mi wyświetla, że znalazło gracza. Pisze "dołączasz do gry" po czym po kilku chwilach znowu wraca do szukania. Do tworzonych gier mogę się dołączać, w DC nie miałem żadnych problemów z auto. Tutaj grać na auto nie mogę.

Chyba dam sobie spokój z multi w tej grze. Nie dość, że bug na bugu, to nawet porządnie na auto nie można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 21:10, askorti napisał:


to chyba ten... http://dawnofwar.filefront.com/file/Annihilation_Mod;76392 (ale nie jestem
pewien,ale na 100% jest na filefront)

a jednostek to on dodaje dość sporo..głów nie do SM,IG i Tau...trochę do orków,eldarów...u
necro chyba nic nie zmienia...do Chaosu też dodaje co nieco...mod jest po prostu spory...

a jeśli chodzi o zmienianie to zmienia prawie każdą jednostkę...np. do Predator''a dodaje
kolesia na wieżyczce...do Rhino też dodaje strzelców...

Nieee, to chyba nie Annihilation. Bawię się tym modem od dawna i Tau nic tam nowego nie dostają, tylko limity powiększone.
Bylibyśmy wdzięczni, gdybyś znalazł tego moda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej zagrasz teo, ja de nie gram ;] jakos nie moge znieśc tego klimatu i tych denerwujących dźwięków ... ;] wlasnie nie moge sie zdecydowac kim zacząć grać, ale póki auto nie działa a patcha nie ma, na pro grac nie musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 16:42, Mekus napisał:

tak można gdybac lordzie ... ;] ale i tak sie przyczepie :P

1.zanim dolecą twoje rapty dawno juz mam hellionów i tez sobie uzupełnie.
2. twoje csm z hb nic nie robia bo mandrake''i je wiążą a w tym czasie reavery jedzą
ci csm & rapty
3. helliony dopełniają dzieła zniszczenia, uciekasz wojskiem ale ja jestem szybszy /
jetbiki na fotmie
4. piszesz gg i uznajesz słusznośc tego bo ;)

nie mowie ze wygrywasz tak z kazdym chaosem ale da sie :P zresztą zalezy od skilla mapy
i pogody :P


1. Na dużej mapce może i sobie uzupełnisz. Do 5. Ja Rapty będę miał prawie na full + miecz.

2. Mandrake nie dobiegną do moich CSM z HB, bo obdarzę uprzednio Kultów "mangowym wzrokiem" (za całe 25 req).

3. Żeby Reavery coś mi zjadły to musisz ich uprzednio naspamić całe tony. Nie zdążysz.

4. Dzieła zniszczenia dopełniają Rapty oraz posuwająca się tyraliera CSM z HB oraz Kultów z granatnikami.

5. GG

6. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem (nie znalazłem go na forum więc pisze) jak chce zagrać w W40KDOW DVD z seri eXtra Klasyka za pośrednictwem gamespy to wyskakuje mi błąd : " Nieudana autoryzacja CD". Wyskakuje on jak chce się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dniach Reric wypuści hotfix, który załata część ewidentnych bugów (np. bug SoB), jednak tylko tych które zostały wcześniej odkryte. Niedługo po hotfixie Reric ma zaplanowane wypuszczenie zwykłego patcha. Czyli jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 00:02, Grond napisał:

Na dniach Reric wypuści hotfix, który załata część ewidentnych bugów (np. bug SoB), jednak
tylko tych które zostały wcześniej odkryte. Niedługo po hotfixie Reric ma zaplanowane
wypuszczenie zwykłego patcha. Czyli jest nadzieja.


Hotfix naprawi najważniejsze błędy i wprowadzi tuzin nowych! Nie ma nadziei! Hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane: Current Patch: Soulstorm Hotfix (SoB and DE bug fix) (1.1)

Czyli wygląda na to, że poprawią przede wszystkim najpierw te dwa błędy. Masa innych, w tym te z arlekinem mogą jeszcze zostać. Ciekawe tylko czy uwzględnią też bugi graficzne :/ Np. te przenikają boltery przez karabiny plazmowe u CSM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:35, askorti napisał:

tak!! tym razem to na 100% ten mod!! dam dam dam dam!!! http://dawnofwar.filefront.com/file/Fullscale_Battlegroup;86877

mówię wam ten mod jest naprawdę fajny...


Eeeee... co do tego moda - jak się go instaluje? ściąga się do pliku z modami w katalogu DoW:DC?
Mam wersję PL, niepatchowaną, zadziała mi? Może mi się coś pokaszanić? A jeśli tak, to jakie będzie na to remedium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 01:07, Jaracz napisał:


Hotfix naprawi najważniejsze błędy i wprowadzi tuzin nowych! Nie ma nadziei! Hahaha!

"Hope is a first step on the road to dissapointment." ;]

Morty - rozpakowujesz archiwum i kopiujesz wszystko (folder z danymi i plik *.module) do głównego foldera DC.
Odpalasz grę, w menedżerze modów wybierasz tego moda, gra ci się restartuje i już.

Budo - bo to komp decyduje co można w danym momencie wybudować a co nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 12:18, gtx69 napisał:

Jeśli zależy Ci żeby mieć ładny komplet DoW z różnymi pierdółkami typu książeczki, mapki,
poradnik czy coś w tym stylu, to polecam poczekać jeszcze trochę i kupić komplet ...


Masz rację w sumie. Żeby mieć komplet to musiałbym wydać 30 lub 47 plus ok. 60 za SS a, teraz i tak chyba nie bardzo bym mógł się cieszyć tym zakupem. Zaoszczędzę troszkę kasy teraz a, później za taką samą (lub podobną) sumkę będę miał bogatsze wydanie - Złotą Kolekcję. Jak już wspomniałem nie mam jeszcze nic z Platynowej Kolekcji i trochę szukam pretekstu żeby to zmienić - ale jeszcze nie tym razem chociaż Antologia W40K wygląda dość interesująco. Poczytałem troszkę postów w tym temacie ale... ech... pewne sprawy trudno przeskoczyć, poczekam. Dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 11:12, L. Morty napisał:

> tak!! tym razem to na 100% ten mod!! dam dam dam dam!!! http://dawnofwar.filefront.com/file/Fullscale_Battlegroup;86877

>
> mówię wam ten mod jest naprawdę fajny...

Eeeee... co do tego moda - jak się go instaluje? ściąga się do pliku z modami w katalogu
DoW:DC?
Mam wersję PL, niepatchowaną, zadziała mi? Może mi się coś pokaszanić? A jeśli tak, to
jakie będzie na to remedium?


do głównego folderu wklej plik BATTLEGROUP_FINAL.module, a do folderu W40k i jeśli masz tam folder Data to tam wklei foldery "art","ai","attrib","scar","sound" to chyba wszystko...:) miłego korzystania z moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować