Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2008 o 20:01, Dyzio Diablo napisał:

Mhm, na na orka wolę iść w 2x MD + Archon + 2x Warriorzy + Homus (ale to później). Czymś
takim można spokojnie obronić się przed orkowym rushem (Hellioni nie dają takiej pewności),a
jeśli uda się wyprowadzić Orka w pole i zawczasu ubić mu jeden skład Shottasów, będzie
można łatwo zburzyć mu farme (Archon i Warriorzy mają duże dmg na lekkie budynki), bo
Mek ze Szczelcami sami sobie nie poradzą.


Dyzio... prosze Cie... wiem ze uwielbiasz Warriorow bo za duzo grales zwyklym Eldem... masz dobre micro ale nie wymicrujesz matematyki a matematyka twierdzi ze Warrior ma 250ho i 7.3 DPS na building low zas Hellion ma 550hp oraz 11.6 na building low... jednak samymi Hellionami nie da sie wygrac wiec do tego mamy Reavery czyli 400hp ale z pancerzem vehicle low co sprawia ze taki banerek zadaje motorkowi 3.4 DPS a nie tak jak Hellionom czy Warriorom - 23 DPS - zas taki Reaver bez UPa ma 13.1 DPS na building low tyle, ze kosztje 1/2 banerka wniosek prosty ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HQ-Head Quater-Kwatera główna

STD-Standar-Tryb gry,w którym startujesz z 1000 Rekwizycji i 100 Energii.Jest jeszcze QS-Quick Start-Szybkie rozpoczęcie,ale ten tryb jest nudny i głupi.


Microwanie Matmy?Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:44, szweider napisał:

HQ-Head Quater-Kwatera główna

STD-Standar-Tryb gry,w którym startujesz z 1000 Rekwizycji i 100 Energii.Jest jeszcze
QS-Quick Start-Szybkie rozpoczęcie,ale ten tryb jest nudny i głupi.


Microwanie Matmy?Lol


O to mi chodziło dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca mi się kupować SS, mam 100 zł,ale podobno gra jest zbugowana i to to samo.Jestem w kropce.Czy ktoś może mi wymienić + i - tego dodatku.(Tylko 1 osoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 22:37, Boldur napisał:

Czy opłaca mi się kupować SS, mam 100 zł,ale podobno gra jest zbugowana i to to samo.Jestem
w kropce.Czy ktoś może mi wymienić + i - tego dodatku.(Tylko 1 osoba)


Oczywiście. 2 nowe, fajne rasy, żadnych bugów ( ja żadnych nie zauważam w mojej kopii gry) ponadto więcej map w multi, latające jednostki, konflikt na większa skalę, aż 4 planety i 3 księżyce, a lekka grafa poprawiona IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 20:42, Teokrata napisał:

> Mhm, na na orka wolę iść w 2x MD + Archon + 2x Warriorzy + Homus (ale to później).
Czymś
> takim można spokojnie obronić się przed orkowym rushem (Hellioni nie dają takiej
pewności),a
> jeśli uda się wyprowadzić Orka w pole i zawczasu ubić mu jeden skład Shottasów,
będzie
> można łatwo zburzyć mu farme (Archon i Warriorzy mają duże dmg na lekkie budynki),
bo
> Mek ze Szczelcami sami sobie nie poradzą.

Dyzio... prosze Cie... wiem ze uwielbiasz Warriorow bo za duzo grales zwyklym Eldem...
masz dobre micro ale nie wymicrujesz matematyki a matematyka twierdzi ze Warrior ma 250ho
i 7.3 DPS na building low zas Hellion ma 550hp oraz 11.6 na building low... jednak samymi
Hellionami nie da sie wygrac wiec do tego mamy Reavery czyli 400hp ale z pancerzem vehicle
low co sprawia ze taki banerek zadaje motorkowi 3.4 DPS a nie tak jak Hellionom czy Warriorom
- 23 DPS - zas taki Reaver bez UPa ma 13.1 DPS na building low tyle, ze kosztje 1/2 banerka
wniosek prosty ;-PPP



na Orka gramy Hallf of Blood, slave chamber, 2xmandrajk z infiltracja 2-3xwarrior
tym utrzymujemy sie przez T1, wywalczamy przynajmniej polowy mapy, micrujac rozwalamy orkowi armie, jesli ma slabo zabudowane punkty bannerakmi mozna polasic sie na niszczenie banerkow
w T2 robimy 3-4 Scourge Squady i wychy i gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 22:37, Boldur napisał:

Czy opłaca mi się kupować SS, mam 100 zł,ale podobno gra jest zbugowana i to to samo.Jestem
w kropce.Czy ktoś może mi wymienić + i - tego dodatku.(Tylko 1 osoba)


Ale jednak będą dwie osoby, żebyś dostał szeroki obrazek różnych opinii nt. DoW SSa. Bowiem Tomicha to na razie walnął wazeliniarską laurkę na temat "dzieła" Iron Lore, to ja może, dla zachowania równowagi w przyrodzie, posłużę własnym spisem dostrzeżonych wad...

* 2 nowe rasy, z czego jedna na siłę, druga nawet ciekawa
* trzy potężne bugi o których wszyscy trąbią
* słabujący u niektórych silnik graficzny (wyraźnych zmian nie dostrzeżono, a od kosmetyki są drogerie, nie gry; za to wyraźnie wolniej ciągnie gra, nawet na mojej dość nowej blaszce)
* śmiesznie przekłamania engine''u, jakby zwłaszcza po dłuższym używaniu (np. zacinające się animacje, piechocińcy stojący na baczność na stokach gór, kwadraciki zamiast Warp Stormu)
* latające jednostki, z których część upchano na siłę
* kampania ssie - nudna, nieklimatyczna, na chama wydłużona
* czasami problemy z gejspajem

...a poza tym owszem, nowe mapy do MPa... no i oczywiście wspaniałe uniwersum Warhammera 40k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 22:53, Rantrave napisał:

na Orka gramy Hallf of Blood, slave chamber, 2xmandrajk z infiltracja 2-3xwarrior
tym utrzymujemy sie przez T1, wywalczamy przynajmniej polowy mapy, micrujac rozwalamy
orkowi armie, jesli ma slabo zabudowane punkty bannerakmi mozna polasic sie na niszczenie
banerkow
w T2 robimy 3-4 Scourge Squady i wychy i gg


albo robimy Heelionow z motorakami potem tech to Talosow i gg dla orka - rentreve - z calym szacunkiem ale nie ma jednego slusznego BO (dla laikow - build order) tak jak samo BO nie wygra gry - jesli preferujesz meczyc sie z orkiem warriorami i potrafisz pilnowac by nie dostali sie w lapy mekaniaka czy nie zabladzili pod ogien orczych budynkow gratuluje ale poczatkujacy dowodca DE bedzie mial latwiej robiac Hellionow i motorki, nie uwazasz ?
infiltracja mandrakow to nie taki zly pomysl na orka ale nie dla poczatkujacych (info - mekaniak wykrywa)

pomysl w ten sposob - koles hce nauczyc sie grac DE zrobi sobie takich papierowych Warriorow wysle na wroga wszyscy zgina i co -powie ze nie miales racji... LOL wszystkim sie da wygrac jak umiesz dobrze grac ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:01, Teokrata napisał:

> na Orka gramy Hallf of Blood, slave chamber, 2xmandrajk z infiltracja 2-3xwarrior

> tym utrzymujemy sie przez T1, wywalczamy przynajmniej polowy mapy, micrujac rozwalamy

> orkowi armie, jesli ma slabo zabudowane punkty bannerakmi mozna polasic sie na niszczenie

> banerkow
> w T2 robimy 3-4 Scourge Squady i wychy i gg
>

albo robimy Heelionow z motorakami potem tech to Talosow i gg dla orka - rentreve - z
calym szacunkiem ale nie ma jednego slusznego BO (dla laikow - build order) tak jak
samo BO nie wygra gry - jesli preferujesz meczyc sie z orkiem warriorami i potrafisz
pilnowac by nie dostali sie w lapy mekaniaka czy nie zabladzili pod ogien orczych budynkow
gratuluje ale poczatkujacy dowodca DE bedzie mial latwiej robiac Hellionow i motorki,
nie uwazasz ?
infiltracja mandrakow to nie taki zly pomysl na orka ale nie dla poczatkujacych (info
- mekaniak wykrywa)

Lol Rantrave jest od Ciebie 2 x lepszym graczem to jego porady są więcej warte, mu wierzę - ale Tobie niezbyt, pokaż repka jak ta takta się sprawdza to wszystko będzie jasne.
Jeden rep > tysiąc słów > milion postów na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:01, Teokrata napisał:

> na Orka gramy Hallf of Blood, slave chamber, 2xmandrajk z infiltracja 2-3xwarrior

> tym utrzymujemy sie przez T1, wywalczamy przynajmniej polowy mapy, micrujac rozwalamy

> orkowi armie, jesli ma slabo zabudowane punkty bannerakmi mozna polasic sie na niszczenie

> banerkow
> w T2 robimy 3-4 Scourge Squady i wychy i gg
>

albo robimy Heelionow z motorakami potem tech to Talosow i gg dla orka - rentreve - z
calym szacunkiem ale nie ma jednego slusznego BO (dla laikow - build order) tak jak
samo BO nie wygra gry - jesli preferujesz meczyc sie z orkiem warriorami i potrafisz
pilnowac by nie dostali sie w lapy mekaniaka czy nie zabladzili pod ogien orczych budynkow
gratuluje ale poczatkujacy dowodca DE bedzie mial latwiej robiac Hellionow i motorki,
nie uwazasz ?
infiltracja mandrakow to nie taki zly pomysl na orka ale nie dla poczatkujacych (info
- mekaniak wykrywa)

pomysl w ten sposob - koles hce nauczyc sie grac DE zrobi sobie takich papierowych Warriorow
wysle na wroga wszyscy zgina i co -powie ze nie miales racji... LOL wszystkim sie da
wygrac jak umiesz dobrze grac ;-)))


wolololo... nie wiem w sumie czy się śmiać, czy płakać.
1. BO nie wygrywa gry, ale jak zrobisz motorki i heliony na orka to gg(ork ma freewina).
2. Rantrave>ty, więc się nie kłóć
3. Smiesznie piszesz... cały czas coś dodajesz "dla laików"... takich już tutaj raczej nie ma :)
4. DEW papierowi?? Jak inie umiesz utrzymać jednostek to nawet termosy są papierowe -_-'' Na orka nie ma innego wyjścia jak DEW. To jest w prawdzie piechota(tak samo jak slugga i shoota), ale mają niesamowity dmg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 16:06, nemczek napisał:

Jeden rep > tysiąc słów > milion postów na gram.pl


a skad wiesz jakim jestem graczem ? grales kiedys ze mna ? a moze rentreve gral ? poza tym duskuja nie jest o tym kto jest lepszy tylko jakie jednostki sa na roka lepsze a to wynika z ich statsow nie umiejetnosci gracza... a dwa to jako jedyny dawalem tutaj linki do chyba 20 repow raczej nie swoich walsnych (lub nie pod nickiem Teokrata LOL) wsrod nich byly takze gry w ktorych ork mial wielkie problemy ze spamem motorkow co konczylo sie gg ;-PPP

szczerze to mam dosc tych dyskusji - chcialem sie podzielic swoimi doswiadczeniami, z ktorych wynika ze najabrdziej uniwersalny BO DE to Hellions + Reavers ale skoro DEW -> all to nie mamy o czym dyskutowac... GL & HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:15, Teokrata napisał:


> Jeden rep > tysiąc słów > milion postów na gram.pl

a skad wiesz jakim jestem graczem ? grales kiedys ze mna ?

Ja sie tak przy okazji zapytam- jaki masz nick w SS? wiekszosc xwek gramowych graczy znam (z paroma gralem^^) a twojego jakos nie kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wololo Teokrata jak ma sie ciulowe micro to sie nie dziwie, ze nie umiesz wykorzystac potencjalu DEW. Talosy na orka? nie dobijaj mnie - wystarczy tankbustaz zrobić i up do niewidzalnosci = gg. A na JB i helliony masowac sluggi i gogo Shooty = mnostwo req i energii w blocko, no i opozniony tech do Batmanow (BO na Archona i DEW o wiele mniej eny zuzywa, a req szybciej sie pozyskuje), bez ktorych nie tkniesz farmy Orka. Natomiast microwanie DEW i Archonem umie zdzialac prawdziwie cuda na orka.

I dziwie sie, ze tylko uwzgledniasz BO DE pod noobow co nie maja micro za grosza, lol - nie slyszalem jeszcze, zeby uwzgledniac BO i MU rasy pod skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:15, Teokrata napisał:


> Jeden rep > tysiąc słów > milion postów na gram.pl

a skad wiesz jakim jestem graczem ? grales kiedys ze mna ? a moze rentreve gral ?

W tym przypadku to po prostu wiem po punktach na auto...
To była taka mała aluzja że to porad dawaj repy - jakiegoś builda to każdy może walnąć ale czy jest on skuteczny to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 16:15, Kubacube90 napisał:

wolololo... nie wiem w sumie czy się śmiać, czy płakać.
1. BO nie wygrywa gry, ale jak zrobisz motorki i heliony na orka to gg(ork ma freewina).
2. Rantrave>ty, więc się nie kłóć
3. Smiesznie piszesz... cały czas coś dodajesz "dla laików"... takich już tutaj raczej
nie ma :)
4. DEW papierowi?? Jak inie umiesz utrzymać jednostek to nawet termosy są papierowe -_-''
Na orka nie ma innego wyjścia jak DEW. To jest w prawdzie piechota(tak samo jak slugga
i shoota), ale mają niesamowity dmg...


nawet na tej stronie jest post o tresci:
"Witam. Od wczoraj gram w DoW. Jestem newbie i mam pytanie co oznaczają skróty HQ, STD i takie tam ?"
nie ma tutaj laikow ? LOL
zawsze jest inne wyjscie... a DEW sa papierowi (250hp i pancerz inf high to nie papier ?) i maja maly zasieg (22)
sa dobre jedynie w strzelaniu podczas biegu do takich ronych slugga czy mekaniankow ale to inna bajka...
wiec - JA OSOBISCIE preferuje motorki i Hellionow na orka - jesli ty wolisz DEW to twoj problem. AMEN
acha aby udowodnic swoja wyzszosc mozesz pochwalic sie swoim 1800+ na auto albo chociaz dobrym repem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:15, Teokrata napisał:


> Jeden rep > tysiąc słów > milion postów na gram.pl

a skad wiesz jakim jestem graczem ? grales kiedys ze mna ? a moze rentreve gral ? poza
tym duskuja nie jest o tym kto jest lepszy tylko jakie jednostki sa na roka lepsze a
to wynika z ich statsow nie umiejetnosci gracza... a dwa to jako jedyny dawalem tutaj
linki do chyba 20 repow raczej nie swoich walsnych (lub nie pod nickiem Teokrata LOL)
wsrod nich byly takze gry w ktorych ork mial wielkie problemy ze spamem motorkow co konczylo
sie gg ;-PPP

szczerze to mam dosc tych dyskusji - chcialem sie podzielic swoimi doswiadczeniami, z
ktorych wynika ze najabrdziej uniwersalny BO DE to Hellions + Reavers ale skoro DEW ->
all to nie mamy o czym dyskutowac... GL & HF



BS spam + mek z polem>motorki/banner farm + BS spam + mek z polem> motorki + gobliny ze spajdermana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poogladaj czasami DoWSa a nie gadaj swoje kosmiczne konfucjonizmy i popatrz jak pro DE graja vs ork w tym GeneralChaos, ktory robi prawie zawsze DEW, bo umie je wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować