Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2008 o 16:20, Rusell napisał:

>
> > Jeden rep > tysiąc słów > milion postów na gram.pl
>
> a skad wiesz jakim jestem graczem ? grales kiedys ze mna ?
Ja sie tak przy okazji zapytam- jaki masz nick w SS? wiekszosc xwek gramowych graczy
znam (z paroma gralem^^) a twojego jakos nie kojarze.


bo nikt nie zna mojego nicka w SS ;-))) moge tylko powiedziec, ze nie brzmi on "Teokrata" ;-)))
zas co do repow to po raz kolejny przypomne, ze wrzucalem na przyklad to:

Najlepsze i najciekawsze replaye z Soulstorma
tutaj mozna pobrac pakiet 10 najlepszych i najciekawszych Repow z Soulstorma jakie do tej pory widzialem:
http://odsiebie.com/pokaz/88004---9004.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:26, onimusha13 napisał:

poogladaj czasami DoWSa a nie gadaj swoje kosmiczne konfucjonizmy i popatrz jak pro DE
graja vs ork w tym GeneralChaos, ktory robi prawie zawsze DEW, bo umie je wykorzystac.


widzialem chyba wszystkie publikowane na forach repy gen Chaosa ;-PPP

...i chcialem przypomniec, ze znany tutaj niejaki GROND napisal:
"Pedalska masa Hellionów na początku może nieźle zgnieść orka jak wojska nie będzie w pobliżu. Ja oddziałem Hellionów i Mandragorami urżnąłem Sztandar i lp2 razem z pentakami."

ale przeciez DEW -> all...
chetnie zobacze jak sobie radzisz Warriorami z Hellionami i Reaverami jak Cie spotkam na multi ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teokrata Ty się weź za gre a nie przeglądasz rozkład DPS''ów i myślisz że znasz taktę na inne rasy, w grze nie masz czasu patrzeć na dmg itp. Chyba nigdy nie grałes w serie DoW''a skoro prawisz morały graczom kilkukrotnie lepszym od siebie tylko na podstawie statystyk jednostek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:32, Łazarz666 napisał:

Teokrata Ty się weź za gre a nie przeglądasz rozkład DPS''ów i myślisz że znasz taktę
na inne rasy, w grze nie masz czasu patrzeć na dmg itp. Chyba nigdy nie grałes w serie
DoW''a skoro prawisz morały graczom kilkukrotnie lepszym od siebie tylko na podstawie
statystyk jednostek....


hahaha zaraz spadne z krzesla...
kolejny forumowicz, ktory ze mna gral i wie ile mam na auto DE i Chaosem nie znajac mojego nicka ;-)))
LOL i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:34, onimusha13 napisał:

obejrzalem reppacka - rzeczywiscie super repy jak chocby jakis test hellionow DyziaDiabla
vs rapty kogos tam i to jeszcze QS. po prostu gra na poziomie


lolw00timgbbq

zabiłeś mnie...

http://pl.youtube.com/watch?v=pdM9XE9RGQo&feature=related częśc pierwsza skillera, przez pomyłke jako pierwszy link dałem drugą częśc filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:34, onimusha13 napisał:

obejrzalem reppacka - rzeczywiscie super repy jak chocby jakis test hellionow DyziaDiabla
vs rapty kogos tam i to jeszcze QS. po prostu gra na poziomie


no wlasnie Dyzio twierdzil, ze Ratory -> Hellioni wiec testowal 10 Raptorow na 5 Hellionow na QS by udowodnic ze nie mam racji i tak jest z wiekszoscia forumowiczow - po prostu smiech do lez ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to twój skill opiera się tylko na abusowaniu motorków więc wiem z kim mam do czynienia. A tak swoją droga to może pochwal się swoją punktacja na auto, chyba że grasz tylko kampanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, bo w normalnej grze to zawsze raptorzy>hellioni, gobliny sa lepsze na budynki, a raptorzy kosza piechotę z t1!
chetnie bym zagrał z tobą, moje gg 12451709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:39, Łazarz666 napisał:

Z tego co wyczytałem to twój skill opiera się tylko na abusowaniu motorków więc wiem
z kim mam do czynienia. A tak swoją droga to może pochwal się swoją punktacja na auto,
chyba że grasz tylko kampanie....


tak sie sklada ze nie mam zamiaru ani ujawniac swojego nicka pod ktorym gram na auto, ani swojego rankingu ;-P
pod nickiem Teokrata gram teamowki oraz gry typu random all czyli for fun ;-)))
ale chetnie obejrze repy "lepszych" od siebie graczy, moze sie czegos nowego naucze...
LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:43, Slova napisał:

lol, bo w normalnej grze to zawsze raptorzy>hellioni, gobliny sa lepsze na budynki,
a raptorzy kosza piechotę z t1!
chetnie bym zagrał z tobą, moje gg 12451709


wystarczy jak mi podasz swoj nick - jak na Ciebie trafie na auto to moze wrzuce potem repa
acha i dzieki za informacje o jednostkach chaosu - gram CSM 2 lata na multi i tego nie wiedizalem ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:43, Teokrata napisał:

> Z tego co wyczytałem to twój skill opiera się tylko na abusowaniu motorków więc
wiem
> z kim mam do czynienia. A tak swoją droga to może pochwal się swoją punktacja na
auto,
> chyba że grasz tylko kampanie....

tak sie sklada ze nie mam zamiaru ani ujawniac swojego nicka pod ktorym gram na auto,
ani swojego rankingu ;-P
pod nickiem Teokrata gram teamowki oraz gry typu random all czyli for fun ;-)))
ale chetnie obejrze repy "lepszych" od siebie graczy, moze sie czegos nowego naucze...
LOL

W posiadaniu 1000 pkt na auto nie ma niczego wstydliwego :)
I jedna rada dla ciebie - musisz lepiej micrować genami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:47, Teokrata napisał:

> lol, bo w normalnej grze to zawsze raptorzy>hellioni, gobliny sa lepsze na budynki,

> a raptorzy kosza piechotę z t1!
> chetnie bym zagrał z tobą, moje gg 12451709

wystarczy jak mi podasz swoj nick - jak na Ciebie trafie na auto to moze wrzuce potem
repa
acha i dzieki za informacje o jednostkach chaosu - gram CSM 2 lata na multi i tego nie
wiedizalem ;-)))

Ej skoro jesteś taki pr0 to zagraj ze Slovą! Obowiązkiem lepszych grazy jest nauka tych słabszych, ale przecież teoria > praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:47, Teokrata napisał:

> lol, bo w normalnej grze to zawsze raptorzy>hellioni, gobliny sa lepsze na budynki,

> a raptorzy kosza piechotę z t1!
> chetnie bym zagrał z tobą, moje gg 12451709

wystarczy jak mi podasz swoj nick - jak na Ciebie trafie na auto to moze wrzuce potem
repa
acha i dzieki za informacje o jednostkach chaosu - gram CSM 2 lata na multi i tego nie
wiedizalem ;-)))


ty ni chcesz się ujawnić, ja nie musze ujawniać swojego nicka. zawsze możesz srobić smerfa, jeżeli się czegoś wstydzisz. A obecnie nie gram auto, bo to bieda&przemoc i mało płacą teraz.
Ja gram chaosem też 2 lata, ale Rapty biły goblinów już w becie vanilli XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zajebiaszczy replay w koncu to "BESTREPLAY" takie cos mozna jako ciekawsotka umiescic lol.

A co do auto - czego sie wstydzic? tylko 1020 bo ork Big Shootami ciagle sklada JB? chlip chlip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 16:51, Slova napisał:

ty ni chcesz się ujawnić, ja nie musze ujawniać swojego nicka. zawsze możesz srobić smerfa,
jeżeli się czegoś wstydzisz. A obecnie nie gram auto, bo to bieda&przemoc i mało płacą
teraz.
Ja gram chaosem też 2 lata, ale Rapty biły goblinów już w becie vanilli XDDD


a tam juz byly gobliny ? nie no zarty zartami ale moge sie kiedys ustawic na jakas gierke...
nie ma czegos takiego jak "abusowanie motorkow" chyba ze microwanie DEW nazwiemy "abusowaniem" ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:57, Teokrata napisał:


> ty ni chcesz się ujawnić, ja nie musze ujawniać swojego nicka. zawsze możesz srobić
smerfa,
> jeżeli się czegoś wstydzisz. A obecnie nie gram auto, bo to bieda&przemoc i mało
płacą
> teraz.
> Ja gram chaosem też 2 lata, ale Rapty biły goblinów już w becie vanilli XDDD

a tam juz byly gobliny ? nie no zarty zartami ale moge sie kiedys ustawic na jakas gierke...
nie ma czegos takiego jak "abusowanie motorkow" chyba ze microwanie DEW nazwiemy "abusowaniem"
;-)))


jak się chcesz ustawić, to pisz na moje GG, nawet jak bede niedostepny, teraz ide sie uczyc, bo nie jestem nolajfem.
12451709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:57, onimusha13 napisał:

zajebiaszczy replay w koncu to "BESTREPLAY" takie cos mozna jako ciekawsotka umiescic
lol.

A co do auto - czego sie wstydzic? tylko 1020 bo ork Big Shootami ciagle sklada JB? chlip
chlip.


bo to byla ciekawostka - smialem sie do lez jak to ogladalem ;-))) zas Gobliny-> Big Shootas
mam numer Slovy wiec koniec tego spamu ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować