Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2008 o 16:25, Teokrata napisał:

nie ma tutaj laikow ? LOL
zawsze jest inne wyjscie... a DEW sa papierowi (250hp i pancerz inf high to nie papier
?) i maja maly zasieg (22)
sa dobre jedynie w strzelaniu podczas biegu do takich ronych slugga czy mekaniankow ale
to inna bajka...
wiec - JA OSOBISCIE preferuje motorki i Hellionow na orka - jesli ty wolisz DEW to twoj
problem. AMEN
acha aby udowodnic swoja wyzszosc mozesz pochwalic sie swoim 1800+ na auto albo chociaz
dobrym repem

lawl... powiedz mi, że ty masz te 1800+ na auto xD pół świata się z ciebie śmieje człowieku... Wszyscy ci mówią, że helioni się nie sprawdzają na orka, ale że ty nie umiesz mikrować, to wszystkim wmawiasz, że się tobie gra ławiej motorkami i helionami... tu nie chodzi, o to, żeby się jak najdłużej utrzymać, tylko, żeby wygrać.
W ogóle ostatnio rozwaliłeś mnie tym "nie można wymicrować matematyki" xD
Nikt nie mówi, że DEW>motorki+helioni, ale vs. ork się lepiej sprawdzają.
Grond to Grond lol... nawet nie wiesz jak się na prawdę nazywa, ale nie wnikajmy w to :D
Dla twojej wiadomości - nie przegrałem z żadnym DE spamującym motorki, więc możliwości są dwie: ja>ty, albo po prostu się nie spotkaliśmy na auto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:47, Teokrata napisał:

> lol, bo w normalnej grze to zawsze raptorzy>hellioni, gobliny sa lepsze na budynki,

> a raptorzy kosza piechotę z t1!
> chetnie bym zagrał z tobą, moje gg 12451709

wystarczy jak mi podasz swoj nick - jak na Ciebie trafie na auto to moze wrzuce potem
repa
acha i dzieki za informacje o jednostkach chaosu - gram CSM 2 lata na multi i tego nie
wiedizalem ;-)))

"może"... bo jak przegrasz, to nie podrzucisz repka, nie? I czemu sie boisz podać nick? Ja szczerze powiedziawszy teraz nie mam, bo grałem ze 30 razy na auto... jakoś dziwnie nie łączy... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 17:05, Kubacube90 napisał:

Dla twojej wiadomości - nie przegrałem z żadnym DE spamującym motorki, więc możliwości
są dwie: ja>ty, albo po prostu się nie spotkaliśmy na auto :)


nie wiem jak sie Grond nazywa podobnie jak ty i podobnie jak ty nie wiesz jak ja sie nazywam tak to juz w necie bywa, poza tym nigdzie nie napisalem ze nie gram Warriorami czy np Chaosem na auto... a moze napisalem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:12, Teokrata napisał:


> Dla twojej wiadomości - nie przegrałem z żadnym DE spamującym motorki, więc możliwości

> są dwie: ja>ty, albo po prostu się nie spotkaliśmy na auto :)
>

nie wiem jak sie Grond nazywa podobnie jak ty i podobnie jak ty nie wiesz jak ja sie
nazywam tak to juz w necie bywa, poza tym nigdzie nie napisalem ze nie gram Warriorami
czy np Chaosem na auto... a moze napisalem ?

O rany... z tymi imionami to mnie załamałeś -_-'' Dobra nieważne...
A co do gry chaosem i warriorami - mało mnie to obchodzi, czy tak mówiłeś, czy nie. Ale skoro marudzisz, że motorki są takie fajne, to najwidoczniej czesciej grasz nimi, niż DEW. A powiem ci, żę jest taki jeden Corn, który jest zaje*isty i on wlasnie teraz zaczął grać DE. I gra tylko DEW, nie używa motorków. I wiesz co? Non stop ociera sie o top10 i zapewne dlatego się tylko "ociera", bo go rzadko łączy :)

Reasumując - gadasz głupoty :D (zmieniłem bo sie zaraz moderatorzy przyczepią...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy no Teokrata spokorniej troszke :P Helioni i Motorki niestety na Orka nie działają, no, ale dobra gracz przedziału 1000-1050 może mieć z tym problemy, już nie wspominam, że jest to taktyka równie lamerska co rush speederów z DC 1.0 :> I nie sugeruj się statystykami jednostek z różnych źródeł czy tym co mają napisane na sobie, to sie bardzo rzadko przekłada na gre, jest to tylko czysta teoria, większość rzeczy w praktyce wygląda inaczej. Rantrave napisał bardzo dobrą taktyke na Orka, Warriorzy to jest total own, właściwie żadna piechota Orka nie może się z tym równać, no, ale rozumiem Cie, wiadome przecież, że bez micro tego użyć się nie da ;)
Co do tej gry ze Slovą to zagrajcie meczyka do 2 wygranych gier, skoro jesteś taki dobry to nie powinieneś mieć z nim kłopotów :)
I powiem Ci odnośnie tych punktów auto, że one teraz praktycznie nic nie znaczą, gra jest zabugowana, a na dodatek poziom jest strasznie zaniżony, o wyniku auto będziesz mógł pogadać po patchu albo co namniej po hotfixie i resecie laddera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 17:34, Hellscream1 napisał:

I powiem Ci odnośnie tych punktów auto, że one teraz praktycznie nic nie znaczą, gra
jest zabugowana, a na dodatek poziom jest strasznie zaniżony, o wyniku auto będziesz
mógł pogadać po patchu albo co namniej po hotfixie i resecie laddera ;]


ok zgadzam sie z tym - czekam wlasnie niecierpliwie na jakiegos patcha czy hotfixa
zgadzam sie rowniez ze dobrze prowadzeni DEW sa dobre na orka i nie tylko...
jednak nie jest to dobry pomysl dla kogos kto zaczyna swa przygode z DE...
i nie mam na mysli siebie na Bogow Chaosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 18:40, onimusha13 napisał:

ja jeszcze raz zapytam - od kiedy się uwzględnia skill pod BO? jeżeli ktoś
będzie uparty to i nauczy się microwac DEW, zeby nimi ownować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 18:40, onimusha13 napisał:

ja jeszcze raz zapytam - od kiedy się uwzględnia skill pod kwestią rasy? jeżeli ktoś
będzie uparty to i nauczy się microwac DEW, zeby nimi ownować.


No a prawdziwi "tfardziele" to zrobią takiego serwitor rusha, że nawet BB się zepsuje^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:16, ChrisBgnr napisał:

> ja jeszcze raz zapytam - od kiedy się uwzględnia skill pod kwestią rasy? jeżeli
ktoś
> będzie uparty to i nauczy się microwac DEW, zeby nimi ownować.

No a prawdziwi "tfardziele" to zrobią takiego serwitor rusha, że nawet BB się zepsuje^^


heretyk rush>>>serwitor rush, bo heretykami mozna cos zabijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Teokrata, widze ze zamiast z toba poprowadzic normalna dyskuje inni wola troche nagabywac ja sie wypowiem tak:

Jesli gre rozpatrujemy calkowicie pod DE vs Ork i rozpatrzymy to na 2 poziomy graczy
1* Nowi gracze, poczatkujacy
to wtedy napewno Dark Foundry/Spam Jetbikow jest latwiejszy do wykonania dla gracza poczatkujacego
Do Dark Warriorsow trzeba miec troche micro, gdzie uzwgledniamy ze poczatkujacy ma mizerne.......
Ork w tym samym zakresie tez nie bedzie umial wykorzystac potencjalu Sluga+shota jak DE helion/reaver jetbike

jednakze, jesli Ork player pooglada pare repow, i rozegra pare gier, nawet bedac poczatkujacym, latwo zauwazy ze BigMek> vehiclesy, ma nawet w zakladce Vehicle...... jest dobra kontra na vehicle
a latwa do zmasowania masa shot+slugg jeszcze przy oslonie banerkow daje nam ladna kontre
Ork scapuje mapy ile wlezie........ bo ork ma najszybszego capa ...... i owiele szybciej zlapie pierwsze punkty
moze sie obudowac i reavery ida do piachu
DE playert bedzie musial jak w war3 powycofywac reavery i je ponaprawiac..... troche to micro wymaga ale jest wykonywalne na tym poziomie zamiast je tracic bo szkoda tej 80/30
glownei energi bo to nas opoznia w techu

2* Gra na poziomie b.dobrym/topowym/graczy kompetentnych
Reaver jetbike ine jest najlepszym wyjsciem....... Gracz orkowy zabaneruje sie, naspami slug, shot, meka wykorzysta gg no re
najlepszym wyjsciem jest 2xmandrajk na infiltracji i 2-3xwarriorsi, nawet bez archonta (ostatnio jak obejrzalem gre Lynkt vsHellscream to epic win dla Lynkt, naprawde b.dobrze zagral )
a to czemu tak?
ano tak....... Mek nie moze byc wszedzie, mandrajki na infiltracji ladnie wytna slugi-capujace.........
natomiast potem w walce beda denerwujace jak sfocusujemy warriorami Meka i go ubijemy
dlaczegto mass warriorow? bo mimo malego hp...... (marin ma dla przykladu ledwo 150 hp wiecej)
sa szybkie, dobre do microwania, bardzo dobry dmg na fotm (fire on the move - czyli w biegu ) , i sa silne jesli chodzi o sile ognia
Jesli sie namicrujemy, nie popelnimy duzych bledow w micro, outmicrujemy orka i wychodzi nam ladny win
powinnismy zasucerowac polowe mapy (bannerow zbytnio nie ruszymy)
potem tech do batmanow+wychy i gg
archonta mozna wrzucic wchodzac w T2......... bo ma zatrzymanei co jest bardzo dobre
nie wczesniej, szkoda opozniac techa
bo jak ork wyjdzie z nobsami zanim my mamy Batmanow to kicha:/

@ BO i wygrawania gry
a jednak wygrywa w mojej opini, jesli pojdziemy w zle BO to nie ugramy gry na porzadnym poziomie chociaz ze sie namicrujemy czy nam Bo sprzyja........ np bedzie ciezko skontrowac snajpy SM''a jak eldar pojdzie w mass ripow bez gena........ przerodzi sie to w epic fail... (taki na szybko przyklad)

@Rantrave > Teokrata
nie weim..........nie gralem..... mozna sie umowic na gre xd

@DeW Papierowi
LOLOLOLOLOLOLLLOLOLOLLLOLOLO
w SS/DC fotm jest ledwo 10 czy 20 procent, mozna uciekac taksami/dew przez cala mape i byc gonionym i ledwo tracimy jakas jednostke
zagrajcei sobie w DCpro dla przykladu, gdzie jest wiekszy nacisk na micro z racji 50% fotm''a, tam to nie przebigeniesz squadem taksow kolo squada taksow bez straty 3/4 squadu....... tzn stracisz 1 marina czyh cus ale nie uciekniesz bez duzych strat bo wlasnie jest realniej bardziej przez wysoki fotm......
dlatego jest duze micro
i tam jednostki sa duzo bardziej papierowe jesli juz uwazacie ze w SS DeW sa papierowe


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, koniec już tej wojny downofwar.pl vs Teokrata. Bijcie sie na dow.rysiowym forum, nie tutaj. Dzicz precz. A jeśli chodzi o bajki to fakt, są z jakiegoś elfowego gumotworzywa które nie znosi dobrze wszelkich form ingerencji w ciągłość powłoki z niej zbudowanej. Inaczej mówiąc - mają gówniane hp. I o ile gracz przeciwko któremu spamuje się bajki nie umie sobie z nimi poradzić - leży i kwiczy. Ale wystarczy trochę pomyślunku i bajki padają jak bajki zrobione z elfiego gumotworzywa. I w grach na wyższym poziomie widzi się albo Warriorów, albo Mandragorów albo jakieś inne kombinacje piechoty od DElfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:44, McGr3g napisał:


heretyk rush>>>serwitor rush, bo heretykami mozna cos zabijac.


Chyba samego heretyka - forsowną pracą. LOL

Edit:

Btw, cieszę się, że nasza (Moja, Teo i Dyzia) wojenka rozwinęła się w taki pełnoprawny konflikt. To tchnęło wiele życia (i dziczy) w ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:44, McGr3g napisał:

> > ja jeszcze raz zapytam - od kiedy się uwzględnia skill pod kwestią rasy? jeżeli

> ktoś
> > będzie uparty to i nauczy się microwac DEW, zeby nimi ownować.
>
> No a prawdziwi "tfardziele" to zrobią takiego serwitor rusha, że nawet BB się zepsuje^^


heretyk rush>>>serwitor rush, bo heretykami mozna cos zabijac.


co wy gadacie - spam kasty ziemi roxxxx, bo spam kasty ziemi>>>heretyk rush>>>> serwitor rush. Maja takie lasery fotonowe co wszystko ownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak chcecie sie przeskakiwac kto ma wiecej na auto, a kto ma dluzszego to zapraszam do poszukania takiego jednego posta w tym watku, byly ksywy, nicki i mozna sobie statow poszukac. Pewnie macie po 50 kont, ale zawsze cos sie wywnioskuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 09:30, onimusha13 napisał:

co wy gadacie - spam kasty ziemi roxxxx, bo spam kasty ziemi>>>heretyk rush>>>>
serwitor rush. Maja takie lasery fotonowe co wszystko ownia.

w rzeczywistości najlepsi są gretchini bo można im dodać infiltrację. Raz prawie udało mi się nimi dobiś predatora z ok 20% życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 11:29, Budo napisał:


Jak chcecie sie przeskakiwac kto ma wiecej na auto, a kto ma dluzszego to zapraszam do
poszukania takiego jednego posta w tym watku, byly ksywy, nicki i mozna sobie statow
poszukac. Pewnie macie po 50 kont, ale zawsze cos sie wywnioskuje ;P


tutaj nikt nikogo z dawnofwar.pl przeskoczyc raczej nie moze, nie widzialem przynajmniej nikogo wymienianego na zagranicznych stronach jako dobrego gracza, nie wiem czy ktos top100 po ustabilizowaniu laddera zrobil(czyli jak top100 zaczyna sie od 1500)...

tabelka nie jest do konca aktualna, ale daje mniej wiecej obraz:
http://dawnofwar.pl/forum/viewtopic.php?t=2989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mi staty zwisaja, albo kto skad jest, ja gram dla zabawy, a auto w ogole... jak na gre trzeba czekac kilka minut to albo zasypiam, albo odpalam cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować