Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2008 o 23:07, ad0 napisał:

Ihuehue. Rozbawił mnie koniec intalski w DC - konkretnie zachęcenie do instalacji XFire.
Aż dwóch użytkowników! ;>


Ten obrazek już był kilkaset stron wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 18:57, Teokrata napisał:

> Relic Ci płacił za reklamę? oO

może mój wujek tam pracuje ? ;-PPP

nowe poprawione i wzbogacone o screeny Strategie Dark Eldars są juz na Cadian Gate
!!!

tutaj - http://wh40k.gram.pl/index.php?what=article&id=54

Dbaj trochę o język w tych poradach. Najpierw piszesz " rekrutujemy" a potem "wybijam" zdecyduj się w której osobie piszesz.
Dalej.
Sprecyzuj trochę te buildy:"oraz 1-2 generatorów" To w końcu jeden czy dwa?? To ma bardzo duże znaczenie na początku gry więc mniej obeznanych graczy może zmylić. Te screeny za dużo nie dają ale przynajmniej jakoś to wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:08, nemczek napisał:

Sprecyzuj trochę te buildy:"oraz 1-2 generatorów" To w końcu jeden czy dwa?? To ma bardzo
duże znaczenie na początku gry więc mniej obeznanych graczy może zmylić. Te screeny za
dużo nie dają ale przynajmniej jakoś to wygląda ;)


nie da rady dokładnie sprecyzowac tych buildow bo wiele zależy od tego z jaka rasą gramy jakie mamy preferencje oraz na jakiej mapie - 2 generatory robimy jesli chcemy szybko techowac lub ulepszac posterunki czyli raczej na duzych mapach i raczej z rasami typu necron - niestety w necie czesto wkradnie sie jakis blad jezykowy.... miało być oczywiście "wybijamy" nie "wybijam" nieszczęsnych builderów - na pewno będzie to poprawione ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 19:30, Althano napisał:

Lepiej ze screenami niż bez.


tak jak każda recenzja czy inny artykuł - po prostu lepiej to wyglada jeśli nie jest to sam tekst ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

artykuł dla początkujących (i nie tylko) graczy Dark Eldars - zapraszam do lektury !!!

INTRODUCTION
In the fictional universe of Warhammer 40,000, the Dark Eldar are a Kindred of the Eldar, an ancient and advanced race of elf-like humanoids. Their armies usually have the advantages of speed, though they are often lacking in resilience.
The Dark Eldar revel in piracy, enslavement and torture, and are sadistic in the extreme. Dark Eldar armies make use of various anti-gravity skimmers such as Raiders and Ravagers to launch high speed attacks. They strike with little or no warning, using an interdimensional labyrinth known as the Webway to traverse the galaxy safely and far more quickly than most races are able to with their Warp jumps.

Dark Eldar are fast, powerfull and most importantly evil!
If you dream of Tortured Slaves working for you and using dark powers to turn your opponents into a bloody pulp, read on.

tu: http://www.gamereplays.org/soulstorm/portals.php?game=43&show=page&name=Dark_eldar_b eginner_guide&st=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl niestey psuje często linki :-/// jesli wlasnie kupiles sobie Soulstorma, podobaja ci sie Dark Eldars, znasz troche angielski i chcesz nauczyc sie nimi grac to na gamereplays znajdziesz wiele pomocnych informacji i replayów
tutaj: http://www.gamereplays.org/soulstorm/portals.php?show=page&name=DE

zapraszamy takze na oficjalna polska strone Dawn of War "Cadian Gate" - http://wh40k.gram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach Staffu GR zapraszam wszystkich na to forum (gamereplays.org),
btw Teokrata
ten link jest zly co podales, nie wyswietla nic, wkazdym razie wystarczy ze gracze wejda na GR''a i wejde w strategy seciont-> jakas rasa i w Race Index i tam beda wszystkie poradniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:31, Teokrata napisał:

> Sprecyzuj trochę te buildy:"oraz 1-2 generatorów" To w końcu jeden czy dwa?? To
ma bardzo
> duże znaczenie na początku gry więc mniej obeznanych graczy może zmylić. Te screeny
za
> dużo nie dają ale przynajmniej jakoś to wygląda ;)

nie da rady dokładnie sprecyzowac tych buildow bo wiele zależy od tego z jaka rasą gramy
jakie mamy preferencje oraz na jakiej mapie - 2 generatory robimy jesli chcemy szybko
techowac lub ulepszac posterunki czyli raczej na duzych mapach i raczej z rasami typu
necron

No to sprecyzuj te buildy do konkretnych mu, albo przynajmniej napisz w nawiasie (2 geany robimy jeśli gramy z cronem i chcemy techować). Popraw to i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 11:56, nemczek napisał:

No to sprecyzuj te buildy do konkretnych mu, albo przynajmniej napisz w nawiasie (2 geany
robimy jeśli gramy z cronem i chcemy techować). Popraw to i będzie git.

Teokrata jest w trakcie poprawiania więc proszę nie poganiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Mam mały problem z grą WH40K DoW Dark Crusade, a mianowicie przy wejściu na serwer ( każdy ) i przy ładowaniu mapy, wyrzuca mnie do Windowsa, wyłącza grę i pisze : "W aplikacji DarkCrusade.exe wystąpił błąd.
Przepraszamy za utrudnienia." i jest do wypisania raport o błędach, bardzo !, ale to bardzo proszę o pomoc !!!
Z Góry Dziękuję !!!

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:57, Rantrave napisał:

W ramach Staffu GR zapraszam wszystkich na to forum (gamereplays.org),
btw Teokrata
ten link jest zly co podales, nie wyswietla nic, wkazdym razie wystarczy ze gracze wejda
na GR''a i wejde w strategy seciont-> jakas rasa i w Race Index i tam beda wszystkie
poradniki


pewnie dlatego, ze gram.pl psuje link czyli np wstawia spacje gdzie jej nie ma... ;-///

nemczek - poprawki juz sa, ilosc genow jako tako sprecyzowana ;-)))
sprawa roznych meczapow wymaga osobnego tekstu oraz expa...
jak wiecej pogram DE i zobacze wiecej repow to napisz o meczapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:36, Kamil 13 napisał:

Cześć,
Mam mały problem z grą WH40K DoW Dark Crusade, a mianowicie przy wejściu na serwer (
każdy ) i przy ładowaniu mapy, wyrzuca mnie do Windowsa, wyłącza grę i pisze : "W aplikacji
DarkCrusade.exe wystąpił błąd.
Przepraszamy za utrudnienia." i jest do wypisania raport o błędach, bardzo !, ale to
bardzo proszę o pomoc !!!
Z Góry Dziękuję !!!

pzdr


przeinstalowales gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 00:19, adamtrojnar napisał:

> Cześć,
> Mam mały problem z grą WH40K DoW Dark Crusade, a mianowicie przy wejściu na serwer
(
> każdy ) i przy ładowaniu mapy, wyrzuca mnie do Windowsa, wyłącza grę i pisze : "W
aplikacji
> DarkCrusade.exe wystąpił błąd.
> Przepraszamy za utrudnienia." i jest do wypisania raport o błędach, bardzo !, ale
to
> bardzo proszę o pomoc !!!
> Z Góry Dziękuję !!!
>
> pzdr

przeinstalowales gre?


No właśnie nie przeinstalowywałem, bo zaczęło się to dziać dopiero po instalacji Winter Assault, i myślałem że coś nie tak z WA, no to przeinstaluje DC, może to pomoże...
No to dzięki za pomoc :)
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować