Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

wiem że nie wpore, możliwe, że większość to zauważyła. Wiem też, że nie wszyscy są zgodni z tym, ale sądze, że Gwardia zwyciężyła na kronusie. Pierwszy mój dowód był taki, że Alexander był w intro a drógi to to foto z kampani gwardzistami. Jak przypone potrzas kampani reszty ras ŻADEN statek Gwardi z Kronusa nie odleciał. (sorry dopiero niedawno mam SS ale chyba mi wybaczycie :) )

20080508225304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jeżeli gramy jakąś armią,która brała udział w Wojnie o Kronus to ZAWSZE będzie napisane,że to oni dzielnie rozwalili katakumby Lolcronów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 23:32, szweider napisał:

Szczerze to jeżeli gramy jakąś armią,która brała udział w Wojnie o Kronus to ZAWSZE będzie
napisane,że to oni dzielnie rozwalili katakumby Lolcronów.


Więc co Alexander robi w intrze dalej tego nie rozumiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2008 o 23:44, Juzek303 napisał:

Więc co Alexander robi w intrze dalej tego nie rozumiem :/

Walczy i umiera. Czy odnosi sukces tarzając się we własnej krwi, według ciebie? ;>
Intro miało zaprezentować(IMO) że tam gdzie nie radzą sobie gwardziści wysyła się prócz SM również SoB(nową wspaniałą rasę(sarkazm) w DoWie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 23:44, Juzek303 napisał:

> Szczerze to jeżeli gramy jakąś armią,która brała udział w Wojnie o Kronus to ZAWSZE
będzie
> napisane,że to oni dzielnie rozwalili katakumby Lolcronów.

Więc co Alexander robi w intrze dalej tego nie rozumiem :/


Jezusie Nazarejski, facet, co Ci się obudziło... Wszyscy niemal już zapomnieli o tej dyskusji, wszyscy niemal zgodzili się że kanonicznie to Tau wygrało wojnę o Kronus i włączyło do Dominium, a Ty powtarzasz stare gadki. Więc powtórzę, jak chłop krowie na rowie - generałek z intra SS to NIE JEST generał Alexander. Ponimaju?? Zrobili dość słabe intro na prerenderowanym silniku gry - a ponieważ lenie z Iron Lore <niech gleba im ciężką i niewygodną będzie> nie postarali się zmienić modelu postaci, oba generałki mają taką samą mordkę. Easy, simple, stupid.

A Twój przykład z SSa jest bezpodstawny - po prostu boje jakie Lucas toczył z Nudziarzami na Kronusie zapewne zapisały się do annałów podręczników wojskowych, a Stubbs mógł morał z nich płynący spożytkować do spacyfikowania trzeciej planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra... nieważne zapisze to sobie ;) po za tym ta gleba już jest ciężka dla Iron Lore (nie istnieje). Po prostu nie wiedziałem, a że Iron to lenie to wiedziałem (słabe gry) tylko nie wziełem takiej opcji pod uwage dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ta "spokojna wymiana poglądów" była lekko bez sensu. Sprawa jest prosta: my, jako kolektyw, stworzyliśmy Wam miejsce do wypowiadania się (aprobowane przez gram.pl), w dodatku dużo lepiej uporządkowane, gdzie możecie się wypowiadać do woli - nie siedząc w śmietniku miliona postów, zupełnie nieposegregowanych. Jeśli wolicie jednak być tutaj - Wasza sprawa. Nie będę tego komentował, ale jesteście wolnymi ludźmi. Ale chyba rozumiem co jest powodem takiego zachowania - posty na zewnętrznym forum nie pomogą Wam awansować na gram.pl! Pozazdrościć priorytetów...

Nie zamierzam się mieszać do dyskusji, ani doprowadzić do jej wznowienia, po prostu w końcu zebrałem się, by wyrazić własną opinię...

Ale by nie było, że ten post to spam - wypowiedź na temat balansu. Wg mnie balans był dobry jeszcze w DoWie - ale moim skromnym zdaniem w WA i w DC nie da się grać. Oczywiście, można "wymiatać", ale sposób w jaki się to robi... Ech. SS nie zamierzam kupić, bo to jakaś kpina, by jeszcze patcha nie wypuścić . Ogółem, poczekam na DoW II...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jednymi słowy to, że temat od lat cieszy się popularnością (czego konsekwencją jest spora ilopść postów) należy uznać za wadę... Nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:10, Lord Avatar napisał:

Jednymi słowy to, że temat od lat cieszy się popularnością (czego konsekwencją jest spora
ilopść postów) należy uznać za wadę... Nie ma co.


Albo brak Ci inteligencji albo nieuważnie przeczytałeś post Mathiosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A raczej od paru dni flame jak za młodu, wuhu...

Swoją drogą, jeszcze jeden taki post jak ten cztery wyżej, a chyba już w ogóle na każde inne forum będę bał się wleźć, skoro tam wszędzie takie przyjemniaczki, co jak nie od n00bów wyzwą to od spamerskich lam... ^^'' Oj chłopcy chłopcy, kampanii reklamowej to Wy jednak nie róbcie i zdajcie się na wolny rynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem techniczny, przez który szlag mnie już trafia.

Do niedawna miałem zainstalowane DC z odblokowanymi wszystkimi rasami (czyli w folderze DC były exe z DoW i WA, miałem też odpowiednie wpisy w rejestrze).
Po otrzymaniu Soulstorma zainstalowałem go i od razu mi wszystko powykrywało, przez co mogłem się cieszyć grą każdą rasą (ale i tak gram tylko Tau :P).
Niedawno potrzebowłem kapkę miejsca na dysku, więc odinstalowałem Dark Crusade.
Wczoraj spróbowałem pograć przez sieć w SSa, ale nie mogłem się zalogować - "CD authentification failed". Ku wielkiemu zdziwieniu memu zauważyłem, że w rejestrze nie ma żadnych kluczy związanych z Soulstormem. ŻADNYCH. Przy wywalaniu DC pousuwało wszystkie...
Po chwili kombinowania z ręcznym dodawaniem kluczy po prostu przeinstalowałem SSa, sciagnąłem "all breed enabler''a"...
I tu się zaczęło robić niefajnie...
Gdy w folderze Soulstorma jest tylko exe DoW (czyli udaję, że DoW jest zainstalowany), to go bez problemu wykrywa, prosi o podanie cd-keya, robi odpowiedni klucz w rejestrze i odblokowuje cztery rasy z DoW.
Gdy próbuję dodać WA - kicha... Wykrywa, wpisuję cd-key, pojawia się okno potwierdzające odblokowanie IG, klikam OK i... zwis...
Gdy próbuję dodać DC - gra albo pada po początkowym oknie ładowania albo kompletnie zamiera w menu (muzyka czy dźwięki postaci w menu są - po prostu obraz zamrożony).

Wkurzony okropnie szarpnąłem się nawet na zainstalowanie Dark Crusade - dalej to samo... >_<

Tu pojawia się moje pytanie: CO TO K&%@$* MA BYĆ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wogle rozwiązanie grania tymi rasami na lobby (czyli instalowanie WA żeby grać IG itd..) to jedna wielka porażka.. żeby mieć wszystkie rasy to trzeba miec przynajmniej 6 giga miejsca na dysku.. albo nieźle kombinować ŻAL...
powinni zrobić że tylko sie seriale wpisuje i by był spokój. Tak defakto przecież instalujemy na dysku 3 razy to samo >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 GB?
Soulstorm - 5,13 GB, DC - niewiele mniej (mniej mapek), DoW z WA - jakieś 2 - 3 GB (w końcu 3 CD z DoW + WA).

Anyway - miotałem się z tym długo, pomysły miałem przeróżne...
Skończyło się na tym, że wpakowałem innego cracka i wszystko śmiga pięknie... --_--''

PS. Oryginał mam, żeby nie było że piracę tutaj :P Po prostu wolę trzymać płytkę na półce. A, i dodam że BEZ cracka też nie działało 0_o
PS2. Kiedyś kupiłem sobie Gothica 2, wpadam uradowany do domu, instaluję, odpalam i... Jakiś komunikat że nie mam uprawnień do uruchomienia tego programu (konto z wszystkimi uprawnieniami...). Wpakowałem cracka i poszło bez pytań...
Komu więc bardziej te zabezpieczenia utrudniają życie? Piratom czy kolekcjonerom oryginałów? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2008 o 16:59, Althano napisał:

Albo brak Ci inteligencji albo nieuważnie przeczytałeś post Mathiosa...


Ani jedno, ani drugie.

Ale wyszukiwanie argumentów o wyższości CG na siłę, pachnie desperacją. Założenie tego tematu jest proste - WSZYSTKO, co wiąże się z DoW. Bez działu "strategia", "wasze ulubione rasy", "Reric make bug" czy "mój bolter jest większy od twojego".

Zwyczajnie zaczyna mnie irytować prowadzona tu agitacja. Dajmy już temu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 01:54, Toshi napisał:

6 GB?
Soulstorm - 5,13 GB, DC - niewiele mniej (mniej mapek), DoW z WA - jakieś 2 - 3 GB (w
końcu 3 CD z DoW + WA).

Anyway - miotałem się z tym długo, pomysły miałem przeróżne...
Skończyło się na tym, że wpakowałem innego cracka i wszystko śmiga pięknie... --_--''

PS. Oryginał mam, żeby nie było że piracę tutaj :P Po prostu wolę trzymać płytkę na półce.
A, i dodam że BEZ cracka też nie działało 0_o
PS2. Kiedyś kupiłem sobie Gothica 2, wpadam uradowany do domu, instaluję, odpalam i...
Jakiś komunikat że nie mam uprawnień do uruchomienia tego programu (konto z wszystkimi
uprawnieniami...). Wpakowałem cracka i poszło bez pytań...
Komu więc bardziej te zabezpieczenia utrudniają życie? Piratom czy kolekcjonerom oryginałów?
:-/


http://dawnofwar.pl/forum/viewtopic.php?p=61769#61769

amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponieważ Cadian Gate jest czescia gram.pl proponuje dodac linka do strony kolektywu w przyklejonym poscie
jesli sa tam link do obcych stron do niech bedzie i do "naszej" - ludzi z gram.pl - z gory dzieki ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować