Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2008 o 21:40, PolishWerewolf napisał:

Tak. Zwłaszcza w DC.

Jakiś powód, dlaczego by nią nie miało być?

jestem noobem ale nie rozumiem co jest imba w tau (moze jedynie mass FW i skill skyraya ale to i tak zadne imba)
w DC imba sa nekroni przedewszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:46, PolishWerewolf napisał:

Vespidy

rasz vespidow jest szczegolnie imba na mapach typu do wylomu
Chociaz nie pamietam jak bylo w DC to w SS imo sie nie oplaca ich robic (przynajmniej na std) bo kosztuja tyle samo co TC, a TC > VSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 22:14, PolishWerewolf napisał:

Vespidy w DC były skuteczne w każdym zagraniu i na każdej mapie.

wiem napisalem "jest szczegolnie imba na mapach typu do wylomu" ale tak normalnie to Vespidy w DC byly imba na kazdej mapie.
pozatym przeciez mowilem ze jestem noobem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, na początku mają zbytnią przewagę jeśli chodzi o rushe, po za tym mają mocną siłę ognia(niby mało hp, ale to wystarcza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SS jest moim zdaniem do d***. Te samoloty popsuły grę, a Siostry Wojny nie mają Warhammerowskiego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:16, Lord Avatar napisał:

> vespidy sa dalej imba nawet w SS''ie

Już nie.


dalej sa imba i potrzebuja nerfa, nie weim skad ty taka dziwna konkluzje wziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 19:55, Rantrave napisał:

dalej sa imba i potrzebuja nerfa, nie weim skad ty taka dziwna konkluzje wziales


Z regularnych gier vs Tau. Obecnie Vespy nie są już takim zagrożeniem jak w DC i wybronić się przed ich rushem jest dużo łatwiej. Widzi to też gros graczy Tau, którzy niezmiennie idą w TC + FW FW FW FW FW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam spory problem, bo zgubiłem instrukcje do DC z czym wiąże się zgubienie seriala do gry ;/. Czy jeśli mam ą zarejestrowaną na koncie gram.pl jest jakiś sposób, że ktoś ma ten klucz gdzieś zapisany i mi go prześle lub że będzie można przesłać mi nowy? Jeśli nie to czy jest szansa że ten sam klucz zdołam odzyskać w jakiś sposób np. z jakiegoś pliku, jeśli mam zainstalowane DC na kompie? Chodzi o to, że chciałbym grać z bratem po necie w wakacje i mimo że ma zainstalowane DC nie może grać nekronami w Soulstorma przez neta bez wpisania zgubionego klucza ;/... Jest jakaś szansa na pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 12:27, Lord Avatar napisał:

> dalej sa imba i potrzebuja nerfa, nie weim skad ty taka dziwna konkluzje wziales


Z regularnych gier vs Tau. Obecnie Vespy nie są już takim zagrożeniem jak w DC i wybronić
się przed ich rushem jest dużo łatwiej. Widzi to też gros graczy Tau, którzy niezmiennie
idą w TC + FW FW FW FW FW...

Jakoś w turnieju turnierzastym zwyciężył rusek co prawie cały czas robił vespy.
Ogólnie to imba vespów zależy od micro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:50, krakus_pl napisał:

Jest jakaś szansa na pomoc?

Jako, że dałem sobie spokój z SS/DC/WA/DoW (niepotrzebne skreślić:P) dokładnej ścieżki Ci nie podam, ale wejdź do rejestru (regedit w polu uruchom) i szukaj w -> HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> THQ -> i gdzieś tutaj powinny być klucze od DoWa a wśród nich na 100% seriale od wszystkiego co masz zainstalowane aktualnie z cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powstaje Polska sekcja Dawn of War na ESL.
ESL prowadzi najbardziej prestizowe i tak naprawde jedyne regularne rozgrywki w DoWa, do tej pory byly ligi miedzynarodowe i wewnatrzkrajowe, ale nie bylo ligi polskiej. Juz niedlugo sie to zmieni.
Wszyscy chcacy wziac udzial proszeni sa o potwierdzenie sie w tym temacie:

http://dawnofwar.pl/forum/viewtopic.php?t=4143

lista ta robiona jest w celach informacyjnych i do niczego nie zobowiazuje :) chodzi o ogolna orientacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Może po prostu dobrze grał? Podtrzymuję swoje zdanie - Vespidzi są już do pobicia. Nie twierdzę, że combo TC + Vespy nie jest już użyteczne, ale z całą pewnością przestało być już dobrym zagraniem w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 00:58, McGr3g napisał:

Powstaje Polska sekcja Dawn of War na ESL.


Dopiero teraz? Kiedy Shitstorm szaleje i ludzie poodchodzili przez bugi i niedopracowane gówno które zrobił IL/Reric? Eh, troszkę sprawę zwalili, bo gdyby wcześniej takie coś stworzono chętnych byłoby więcej. A tak, kogo przekonacie do gry w zabugowane coś? Na dodatek w lidze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 10:49, Grond napisał:

> Powstaje Polska sekcja Dawn of War na ESL.

Dopiero teraz? Kiedy Shitstorm szaleje i ludzie poodchodzili przez bugi i niedopracowane
gówno które zrobił IL/Reric? Eh, troszkę sprawę zwalili, bo gdyby wcześniej takie coś
stworzono chętnych byłoby więcej. A tak, kogo przekonacie do gry w zabugowane coś? Na
dodatek w lidze...


na poczatku bedzie ladder 1v1, potem jakies turnieje sie pojawia. mysle ze troche osob sie jednak da przekonac, licze na okolo 25, rosjanie maja 27 a wiecej od nich tylko niemcy - 75. jesli chodzi o dlaczego teraz - jak wiedziales jak to zrobic wczesniej mogles mi powiedziec, bo ja nie wiedzialem, a ponadto byl civland, ktorego formula jednak sie chyba na ten moment wyczerpala. to jest wlasciwie tylko moja inicjatywa i moje dogadywanie sie z adminami esl. to nie jest atak tylko wyjasnienie dlaczego dopiero teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga fajna sprawa, tylko co będzie jak w połowie jej trwania "boski" Relic sobie przypomni że jednak trzeba ten syf załatać i załata tak, że naprawi jedno a zepsuje drugie?;p

W ogóle mam pytanie do tych co śledzą sytuację na forach "Rerika" - wtf fix / wtf patch? KIEDY?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować