Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2008 o 18:22, Mroku21 napisał:

Skopiować pliki exe DoW i WA do katalogu DC i po utworzeniu tego dokumentu uruchomić
go.

zryta robota, bo właśnie to robiłem... bywa ;)

Dnia 22.08.2008 o 18:22, Mroku21 napisał:

Prostsza metoda:
http://dawnofwar.pl/forum/download.php?id=1233 - DC Unlocker, odpal i zapomnij ;]

no rzeczywiście prostsza, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 19:44, Draxvoxdor napisał:

Na jakie rasy działa rush ASM? Bo czasem gości ubiję nim(albo mocno zjadę)i a czasem
mnie przetechują i bb;/


Eldar? Nic innego nie przychodzi mi do głowy. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 19:49, Dyzio Diablo napisał:

> Na jakie rasy działa rush ASM? Bo czasem gości ubiję nim(albo mocno zjadę)i a czasem

> mnie przetechują i bb;/

Eldar? Nic innego nie przychodzi mi do głowy. ;d

I to co najwyżej, z lepszymi nie ryzykował bym pójscia w ASM. W DC z bidy działało na Orka, ale jak się chował z banerkami to nic nie można było mu zrobić. Za to robiło się fajne akcje w stylu jumpa do bazy Orka, zniszczeniu Chaty Chłopakóf meltami i natychmiastowej ucieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 22:35, Lord Avatar napisał:

SM + LC moga dac rade. Ale to drogawe combo i jesli gosc cie grubo przetechuje to po
tobie.

LC? Czasem Ci o FC nie chodziło? Bo niczego z takimi inicjałami nie znalazłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 09:51, Draxvoxdor napisał:

LC? Czasem Ci o FC nie chodziło? Bo niczego z takimi inicjałami nie znalazłem ;)


Gah... ASM + LS... o to mi chodzilo. Bardzo mobilne combo i zabojcze na piechote. Niestety (stety?) peka przed pojazdami (melty ASM nie poradza sobie z czyms ciezszym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ale debil ze mnie xP. Wszystko lepsze mieliśmy od przeciwnika, full tech, cała baza na max rozbudowana, armia też full i full ulepszona i na mapie do wyłomu zablokowaliśmy sobie armie na tej przełęczy -.-. Oczywiście przeciwnik puścił soul storma na środek i wystrzelali całą armie jak kaczki. Potem mi wjechali do bazy to zbudowałem drugą u sojusznika i ciągle dredy spamowałem. Wszystko wybite ale druga fala poszła, to ja z 3 machine cultów spamuje dredy ciągle, my już ledwo żywi i nagle koleś z drugiego teamu leavnął;P. Potem mi został 1 machine cult(kumpel padł) i wale dredy ciągle, już gościowi bazę rozwalam do końca i bach, skoczył mi najeźdźcami i machine culta rozwalił xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 13:02, Draxvoxdor napisał:

Nie no ale debil ze mnie xP. Wszystko lepsze mieliśmy od przeciwnika, full tech, cała
baza na max rozbudowana, armia też full i full ulepszona i na mapie do wyłomu zablokowaliśmy
sobie armie na tej przełęczy -.-. Oczywiście przeciwnik puścił soul storma na środek
i wystrzelali całą armie jak kaczki. Potem mi wjechali do bazy to zbudowałem drugą u
sojusznika i ciągle dredy spamowałem. Wszystko wybite ale druga fala poszła, to ja z
3 machine cultów spamuje dredy ciągle, my już ledwo żywi i nagle koleś z drugiego teamu
leavnął;P. Potem mi został 1 machine cult(kumpel padł) i wale dredy ciągle, już gościowi
bazę rozwalam do końca i bach, skoczył mi najeźdźcami i machine culta rozwalił xP


Na wyłomie jest jedna prosta zasada odnośnie dłuższej gry gdy doszliśmy do t3/t4 - kto pierwszy zaatakuje środkiem ten przegrywa. Dlatego zdecydowaną przewagę ma ork z Free Sluga Spamm, SM wykorzystujący dropy i Tau z dużą ilością skaczącej piechoty ( 3 crissisy, troche ss i dowódca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety się o tym przekonałem;/ Mogłem zamiast tego dropnąć mu prosto do bazy część wojska a jak wyśle swoje oddziały do walki z nimi dopiero środkiem wjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować