Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Właściwie to wystarczy poprosić o klucze do WA i DC. Z doświadczenia (i informacji od supportu Segi) wiem, że kod z boxa do "podstawki" aktywuje się jako GOTY, a klucz SS jest normalnie akceptowany przez Steam. A co najlepsze - znajomy "od ręki" miał w SS dostępne wszystkie rasy, bez konieczności ściągania całej reszty.
I uwaga, jakbyś(cie) chciał(chcieli) grać w single''a, to save z boxa za bardzo nie są kompatybilne z wersją Steam (w zasadzie u mnie działały tylko z DC i SS i tylko te zrobione na widoku "strategicznym" planety/układu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może tutaj ktoś będzie znał odpowiedz na mój problem.Dawno temu dużo grałem w WH40k ostatnio mnie naszło żeby to powtórzyć zainstalowałem wszystkie części i wszystko byłoby pięknie gdyby nie to ze przy próbie logowania do poczekalni wyskakuje komunikat po jakiś 15 sekundach
"system poczekalni sieciowej przerwał połączenie. mogły wystąpić problemy z połączeniem sprawdź firewall i router"

Internet bryka firewalla sprawdziłem i nic problem jest taki sam ze wszystkimi częściami od WH40k Do soultorma :(

Zainstalowałem grę na drugim komputerze i to samo. A chciałbym dostać się na moje stare konta.
Mam też wszystkie części na steame ale tam gra loguje mi sie automatycznie na konto ze steama a tam nie mam zadnych osiągnieć ani statystyk jeszcze :(
Wie ktoś może jak rozwizać ten problem

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra przeszła na serwery Steama, więc statystyki z poprzednich rozgrywek, tj. via GameSpy poszły się kochać po wsze czasy - podobnie wygląda sytuacja w pierwszym CoHu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 09:21, Firefly94 napisał:

Gra przeszła na serwery Steama, więc statystyki z poprzednich rozgrywek, tj. via GameSpy
poszły się kochać po wsze czasy - podobnie wygląda sytuacja w pierwszym CoHu.


Dzięki słyszałem ze GameSpy został przejęty ale nie wiedziałem ze zrobili taki zabieg
a mam jeszcze pytanie. Ktoś ma starego WH 40k co musi zrobić żeby multi działał. Da się ją podłączyć do steama jako ich oficjalną grę, chodzi mi o to czy stare klucze zadziałają na steamie

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zadziałają, ale pewności nie mam. Pamiętam, że jak była akcja przechodzenia W40k na steama to do (bodajże) Segi wysyłali ludzie zdjęcia swoich gier, a oni odpisywali z kodami na steam. Ja dzięki temu Dark Crusade oraz podstawkę mam przypisaną do Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 10:48, SiDi napisał:

Chyba nie zadziałają, ale pewności nie mam. Pamiętam, że jak była akcja przechodzenia
W40k na steama to do (bodajże) Segi wysyłali ludzie zdjęcia swoich gier, a oni odpisywali
z kodami na steam. Ja dzięki temu Dark Crusade oraz podstawkę mam przypisaną do Steama.



hmmm Trudno będę grał na stemowskiej wersji a czy ktos wie czy steamowską wersję da się spolszczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 09:42, Punischer napisał:

a mam jeszcze pytanie. Ktoś ma starego WH 40k co musi zrobić żeby multi działał. Da się
ją podłączyć do steama jako ich oficjalną grę, chodzi mi o to czy stare klucze zadziałają
na steamie


Da się na 90% klucze do Dawn of war oraz Soulstorma działają na Steam, dla Winter assault i Dark crusade trzeba napisać przez support segi o nowe klucze. U mnie problem rozwiązali w mniej jak 24 robocze godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2015 o 11:37, Nufiko napisał:

Da się na 90% klucze do Dawn of war oraz Soulstorma działają na Steam, dla Winter assault
i Dark crusade trzeba napisać przez support segi o nowe klucze. U mnie problem rozwiązali
w mniej jak 24 robocze godziny

A był byś tak miły podpowiedział co trzeba i gdzie napisać (link jakiś),jak byś był taki dobry jakiś gotowiec zapodał bo to pewno po angielsku trzeba,a mnie przez podstawówkę i dalej to Rosyjski do łba kładli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 17:09, Carter napisał:


> Da się na 90% klucze do Dawn of war oraz Soulstorma działają na Steam, dla Winter
assault
> i Dark crusade trzeba napisać przez support segi o nowe klucze. U mnie problem rozwiązali

> w mniej jak 24 robocze godziny
A był byś tak miły podpowiedział co trzeba i gdzie napisać (link jakiś),jak byś był taki
dobry jakiś gotowiec zapodał bo to pewno po angielsku trzeba,a mnie przez podstawówkę
i dalej to Rosyjski do łba kładli.

Oczywiście gre i klucze mam orginalne tylko paragonu to już dawno nie mam bo to z 8 lat w szafce leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 17:09, Carter napisał:

A był byś tak miły podpowiedział co trzeba i gdzie napisać (link jakiś),jak byś był taki
dobry jakiś gotowiec zapodał bo to pewno po angielsku trzeba,a mnie przez podstawówkę
i dalej to Rosyjski do łba kładli.


To tak zgłoszenie dajesz na stronie support.sega.com musisz założyć konto i zgłosić nowego ticketa. Ja napisałem im tak:
Tytuł: Can''t activate retail cd keys for DoW Winter Assault and Dark Crusade on Steam

I''ve Dawn of War Uniwersum retail bought in Poland. I can''t activate on steam cd keys for expansions winter Assault and Dark Crusade. Cd keys for main Dawn of War and for Soulstorm activate fine on Steam. Is it possible to activate those expansions on Steam?

Odpisali mi abym podesłał im zdjęcie gry z widocznymi kluczami i dowodem zakupu (jak się da). Ja im podesłałem tylko zdjęcie z grą i widocznymi kluczami i napisałem, że dowodu zakupu nie mam bo gre kupiłem kilka lat temu. Jeszcze tego samego dnia dostałem klucze do dodatków, które aktywowałem na steam.

Oczywiście mój problem dotyczył tylko 2 dodatków i takie zgłoszenie im napisałem. najpierw sprawdź jakich kluczy steam nie chce Ci przyjąć i będziesz musiał odpowiednią prośbe napisać. U mnie dotyczyło to gier z pakietu DoW Uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki u mnie aktywował się Soulstorm i podstawka jako Game of year edition.
Dzięki za gotowca napisze a w załączniku odrazu podeśle fotki kluczy ,może przyspieszy sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry, nie wiem czy gdzieś istnieje rozwiązanie mojego problemu a mianowicie chodzi o grę Warhammer 40K Soulstorm - Przy włączaniu gry wyskakuje mi błąd że "nieudana inicjalizacja karty graficznej" próbowałem już sprawdzać spójność plików, odinstalować mody, które miałem zainstalowane itp. Co gorsza ten problem dotyka również League of Legends, jeśli ktoś wie jak to naprawić to bardzo podziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować