Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Mam pytanie , czy jest jóż oficjalna data wydania ( przynajmniej miesiąc ) dodatku Dark Crusade w polsce ??? Pytam ponieważ , raz czytam że wyjdzie w grudniu a innym razem że w październiku . Pare dni temu kupiłem CD-Action i tam pisze że wyjdzie we wrześniu ( !!! ) w cenie 59,90 zł , to podobno oficjalne info . A na gram.pl nic nie znalazłem :( oprócz daty 2006 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:57, M1k3 napisał:

Drapek, Szuji czemu maice takiego samego Dreadnotha na avatarze? ;]

Jak się przyjrzysz to zobaczysz że Szuji ma Drenota z białą plamą na plecach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah faktycznie, jak myślicie czy zbalansują w tym dodatku i chaos będzie grywalny czy ciąglę będą słabi? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 17:12, M1k3 napisał:

Hah faktycznie, jak myślicie czy zbalansują w tym dodatku i chaos będzie grywalny czy ciąglę
będą słabi? ;/

A mnie bardziej interesują Necroni SĄ NIEŚMIERTELNI !!! Ciekawe jak sie bedzie nimi grało . Podobno są wolni ale mocni . A Tau szybcy i bardzo skuteczni z daleka ale słabi z bliska . A co do chaosu to wydaje mi się że wcale nie są tacy słabi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 17:35, ja33no napisał:

Ciekawe kiedy ktoś napisze o dacie premiery :(


Miała być we wrześniu... ale to chyba mało prawdobodobne, skoro CDP nic na ten temat więcej nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 17:58, Arclight napisał:

Zostali tylko Tyranidzi i Dark Eldar''owie. Ale już wiadomo, że obecny engine gry Tyranidów
nie pociągnie. Zatem tylko DoW 2 nam pozostaje. BTW: Proponuję przenieść się do wątku o W40K:WA,
tam rozmawiamy o wszystkich częściach -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=101&u=2088

Ale niema tam daty premiery co ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do 2 to wolałbym żeby jeszcze zrobili jeden dodatek z Dark Eldar''ami i z DUŻĄ ilością dodatkowych jednostek do reszty ras .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować