Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 20:13, Darkstar181 napisał:

Co tam trening...ty zagraj w ta misję lepiej:)


Gram właśnie, w tą ze skryptami... Ale te pojazdy... I to ulepszenie... Ja tylko nimi atakuję... I koszę wszystko co się rusza :P Ew. FireWarriors :)
PS. Czy DoW i WA PL mogłoby się pogryźć z DC ENG? Bo mi się bardzo po angielsku podoba, a nie wyobrażam sobie tłumaczenia tych nazw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , pisze mi w instrukcji moda "copy and paste or cut and paste force commander into THQ/Dawn of War/W40k/Data/attrib/ebps/races/space_marines/troops/ " rozumiem instrukcje poza jednym szczegolem , wchodze do W40K (folderu) potem do data a tam nic niema !!!!!! Co mam zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:17, Adham napisał:

> Co tam trening...ty zagraj w ta misję lepiej:)

Gram właśnie, w tą ze skryptami... Ale te pojazdy... I to ulepszenie... Ja tylko nimi atakuję...
I koszę wszystko co się rusza :P Ew. FireWarriors :)
PS. Czy DoW i WA PL mogłoby się pogryźć z DC ENG? Bo mi się bardzo po angielsku podoba, a nie
wyobrażam sobie tłumaczenia tych nazw :P



Będą się gryzły, chciałem podobnie zrobić z inną grą i nie da rady. Nie jestem pewien, ale czasem przy instalacji Warhammera, nie da się wybrać języka?? To wtedty mógłbyś zainstalować Warahmmera 40 000: Dawn of War i Winter Assault po angielsku i mieć Dark Crusade po angielsku i wtedy by się nie gryzły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się czy DoW miał opcje języka...

A nie chcę przetłumaczonych nazw! Takich jak Fire Warrior, Stealthsquad, CXV22 Battlesuit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:46, Maxtreme napisał:

nie miał i nie będzie mieć bo jeśli już coś robią od początku tak jak jest to później tego
nie zmieniają

Niestety....też wolałbym aby chociaż nazwy jednostek pozostały w swojej oryginalnej wersji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge przejsc tych misji z dema ;/
zaliczylem tylko trening ;]
moglby ktos podac mniej wiecej jakie jednostki najlpeiej produkowac zeby wygrav
SM pierwsi zajmuja punkt i przez to przegrywam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 10:39, slusarczyk0 napisał:

nie moge przejsc tych misji z dema ;/
zaliczylem tylko trening ;]
moglby ktos podac mniej wiecej jakie jednostki najlpeiej produkowac zeby wygrav
SM pierwsi zajmuja punkt i przez to przegrywam ;]

.....że tak powiem "jaja sobie robisz" prawda ? ;] przecież poziom trudności w demie jest zadziwiająco niski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 10:39, slusarczyk0 napisał:

nie moge przejsc tych misji z dema ;/
zaliczylem tylko trening ;]
moglby ktos podac mniej wiecej jakie jednostki najlpeiej produkowac zeby wygrav
SM pierwsi zajmuja punkt i przez to przegrywam ;]


Terz miałem problem.
Co do misji z kampani (ta z celami misji). Najpierw warto herosem lub niewidzialnymi zniszczyć altylerie, potem rozbudować baze i obudować ostatni punkt (ten co strzelała w niego altyleria). Kolejno wybudować 3 roboty podobne do dendrotów i 10 (lub mniej) pojazdów z rakietami (pechote teś weź). Tą armią zniszczysz fortyfikacje kolejnych 2 punktów. Teraz z pomocą działa orbitalnego zniszczyć baze na wschodzie. Dalej nie wiem, bo kiedy doszedłem do tego miejsca komp mi padł i jest w naprawie )-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle się zachwycam wyglądem jednostek Tau, nie wiem czy odnosze tylko takie wrażenie ale jednostki Tau wyglądają lepiej w max zbliżeniu niż np. space marines których tekstury wydają się troche rozmazane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiem to tak im nowsze tym lepsze jeśli będą wydawać kolejne dodatki przez najbliższe 10 lat to będzi gierka z największą dotąd historią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 12:28, Skwarek pl napisał:

Ciągle się zachwycam wyglądem jednostek Tau, nie wiem czy odnosze tylko takie wrażenie ale
jednostki Tau wyglądają lepiej w max zbliżeniu niż np. space marines których tekstury wydają
się troche rozmazane ;/


Nie wiem... Miałem kiedyś pełno screenów z twarzą (?) Awatara, drużyną Terminatorów, Chaosem, SM... Ale to było przed formatem ^^
Niezły screen. :)
Ja bym takiego nie zrobił dlatego, że jak atakuje szybko przeciwnika to mam tylko SkyRay i Missile Barrage ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 12:28, Skwarek pl napisał:

Ciągle się zachwycam wyglądem jednostek Tau, nie wiem czy odnosze tylko takie wrażenie ale
jednostki Tau wyglądają lepiej w max zbliżeniu niż np. space marines których tekstury wydają
się troche rozmazane ;/


ciekawe ile razy robiłeś tego screena zanim ci się udał?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 16:32, Dyzio Diablo napisał:

Wydaje mi się ,że to dlatego iż jednostki Tau są bardziej podpicowane niż reszta (starych)
ras.


Ale pewnie jakieś tekstury do starych ras dorzucą, aby lepiej wyglądały przy swoich "kumplach" Tau i Necronów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 20:32, Sonny555 napisał:

Ja tam nie moge sie doczekać 5 października.


Ja też- mam wtedy URODZINY :D
Przepraszam za offtop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować