Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 18:23, Grond napisał:

hyyy! ojejku! torrenty! no ja cię! ożesz ty! piractwo było, jest i będzie. a co do tych torrentów...
przyznam szczerze , sam zacząłem ściągać DC z torrentów ;P I tak go kupię jak tylko będzie
dostępny w Polsce, ale to przecież miesiąc czekania. Pogram, przejdę kampanię kilka razy, potne
sobie na hamachi z kumplami, a jak DC wyjdzie w Polsce, z uśmiechem usunę ściągnięte DC, zainstaluje
oryginał, i zacznę grać w sieci :)


A co do wcześniejszych postów... DC jest samodzielnym dodatkiem, w kampanii możesz grać wszystkimi
rasami, ALE w multi tylko Necronami i Tau, o ile nie masz DoWa. Gdy masz DoW i WA, możesz grać
w sieci wszystkimi rasami.

xD lols Grond myślałem, że jesteś troche mądrzejszą osobą...no cóz....jednak się myliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 18:23, Grond napisał:

hyyy! ojejku! torrenty! no ja cię! ożesz ty! piractwo było, jest i będzie. a co do tych torrentów...
przyznam szczerze , sam zacząłem ściągać DC z torrentów ;P I tak go kupię jak tylko będzie
dostępny w Polsce, ale to przecież miesiąc czekania. Pogram, przejdę kampanię kilka razy, potne
sobie na hamachi z kumplami, a jak DC wyjdzie w Polsce, z uśmiechem usunę ściągnięte DC, zainstaluje
oryginał, i zacznę grać w sieci :)

Hmm... powinieneś to zachować dla siebie...czytałeś regulamin,prawda?

Niespodziewałem się tego po tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy nie swiadomi ludzie !!!
Jesli mowie o torrentach to nie mam na mysli piractwa ...
A jesli ktos jest totalnym ograniczonym ignorantem to odsyłam do takiego terminu P2P moze w głowkach sie rozjasni
:/ Smiele i trutnie co oniczym nie maja pojecia ,a sypia głodne kawałki x] Ordoksyjna głupota nie jest powodem do chwalenia sie nia tylko nalezy piętnowac takie zachowanie o(T_T)O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do ilości jednostek każda rasa ma w miarę jednostek rozwiniętą grupę jednostek. Np. orkowe których i tak nie rozróżniam lub Chaosi mają rozwiniętą grupę demonów ale one opierają sie o jednostki Beasts of Chaos i Hordes of Chaos z Warhammera Fantasy Battles. SM mają rozwinięty szereg specjalnych jednostek innych dla każdego zakonu np. ultramarines mają w swoich szeregach motocyklistów, dark angels mają rozwiniętą strukturę kapitanów zakonu itp. Eldarowie mają do każdej grupy jednostek specjalnego kapitana. Na temat reszty ras mi Sie już nie chce pisać. A to co do sprawy piratów nie kupuje i niemam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 18:39, ShinobiForce napisał:

Drodzy nie swiadomi ludzie !!!
Jesli mowie o torrentach to nie mam na mysli piractwa ...
A jesli ktos jest totalnym ograniczonym ignorantem to odsyłam do takiego terminu P2P moze
w głowkach sie rozjasni
:/ Smiele i trutnie co oniczym nie maja pojecia ,a sypia głodne kawałki x] Ordoksyjna głupota
nie jest powodem do chwalenia sie nia tylko nalezy piętnowac takie zachowanie o(T_T)O

Ta... bujać to my,ale nie nas:)
Za kogo ty nas uważasz? Dobrze wiemy co to są sieci P2P... i dobrze wiemy że same programy są jak najbardziej legalne...

Ale ty napisałeś że DOW DK jest już na torrentach...tyle że sama gra jeszcze nie miała premiery...więc niby o czym ty pisałeś, jak nie o wersji pirackiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem ,ze jest cos co ma tak nazwe w sieci torrent ,a nie skat wzieło sie tam.Twoje słowa sa insenułacja powiedz w prost skat masz pewnosc ,ze to nie podpucha jakas dla jaj zrobione jakis syf co zajmuje 3GB.Ha nie masz argumentow cały twoj tok myslenia wali sie ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ha nie masz argumentow cały twoj tok myslenia wali sie ot co.
No ja wiem że nie mam szans na udowodnienie popierania przez Ciebie piractwa...ale mój tok myślenia przez to się nie wali:)


P.S Módl się żeby nie zajrzał tu moderator. Nie będzie wtedy żadnego gadania" Nie masz argumentów!!!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 19:36, ShinobiForce napisał:

Tak samo jak Ty !!!
Łyso Ci ?!
Pewnie powiesz ,ze nie ale kabelki sie fajczo i to czuc :]


A ja ci powiem ,że od kiedy tu zajrzałeś, robisz straszny syf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co sie kłucić niech każdy myśli o ShinobiForce co myśli i tak mi sie zdaje że to temat jest o DoW DC a nie nazywa sie " czy ShinobiForce ma pirackie gry" albo coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 20:40, ShinobiForce napisał:

Tak własnie bo nie mam :/
Ma ktos porzyczyc pirackie gry bo mnie tylko stac na orginały ...
Wiem niepowinienem przyznawac sie ,ze kupuje orginały :(
Wybaczcie Rodacy !!!

Niemartw sie spalimy cie tylko na stosie(2razy) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie gdzie można kupić Dark Crusade po angielsku nie chce mi się czekać na polską, która wyjdzie pewnie za miesiąc.

A właśnie, może znacie dokładna date polskiej premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jest juz dostepne na polskich torrentach :D !!

Zlodziei tu nie lubimy.

Regulamin:
"wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików"

BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 18:23, Grond napisał:

hyyy! ojejku! torrenty! no ja cię! ożesz ty! piractwo było, jest i będzie. a co do tych torrentów...
przyznam szczerze , sam zacząłem ściągać DC z torrentów ;P


Ostrzezenie, chyba wiesz za co.

-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 22:45, Volvox napisał:

> hyyy! ojejku! torrenty! no ja cię! ożesz ty! piractwo było, jest i będzie. a co do tych
torrentów...
> przyznam szczerze , sam zacząłem ściągać DC z torrentów ;P

Ostrzezenie, chyba wiesz za co.

-2


Masz racje i nie mam zamiaru sie z Toba o to kłucić... zlamali regulamin, ale z drugiej strony CDP samo wspiera, a nawet rozszerza PIRACTWO swoim zachowaniem!!!!!! - bo jakoś - pisząc ten post i zaglądając do planu wydawniczego CDP nie widze kiedy ta gra będzie wydana w PL, tak samo wchodząc na swoje zamowienia nie widze konkretnej daty przyjścia przesyłki z tak przeze mnie oczekiwanym WH40k:DC i szczerze mowiąc ogarnia mnie niemałe "zdenerwowanie"... W związku z tym - nie mam zamiaru bronić tych 2 zdegradowanych/zabanowanych osob, ale jako klient CDP pokusiłbym sie o ŻĄDANIE odpowiedzi na proste pytanie: kiedy ta gra będzie miała premiere w Polsce? - dostane na to konkretną odpowiedź czy może jedyne co mi pozostaje to czytać amerykańskie fora aby w jakimś stopniu nacieszyć sie grą? Bo chyba zgodzisz sie ze mną ze to jest odrobine niepoważne jeżeli:
1) gra już wyszła na świecie,
2) są już zamowienia przedpremierowe...
3) ale daty premiery w PL jak nie bylo tak nie ma :(... licze na szybko odpowiedź - tak samo jak na to ze jakimś cudem przeczyta ten post pracownik CDP ktory ma jakikolwiek wpływ na dzialanie firmy

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 23:54, hubal102 napisał:

jakimś cudem przeczyta ten post pracownik CDP ktory ma jakikolwiek wpływ na dzialanie firmy


Moze warto by sprobowac na kontakt@cdprojekt.info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować