Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 16:32, Reimar napisał:

ps. co jest dokładnie w paczce??


W paczce jest tylko pudełko z grą i 28 stronnicowa instrukcja opisująca nowości w grze. Tylko tyle i aż tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to: Czy jak juz zainstalowałem dark crusade a nie mam jeszcze down of wara na dysku czy bede mógł dodac cd keya (od dawn od war)puxiej czy bede musiał robic reinstal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 15:41, dizzy1942 napisał:

Pewny jesteś, że rozwaliłeś wszystkie Główne Budynki wroga? Często komp zaraz po zniszczeniu
swojego HQ buduje gdzieś inny :)

Jestem pewny, żywej duszy nie zostało. A założeniem misji jest wykończenie wszystkich wrogów i zniszczenie wszystkich budynków. Wysyłam czachy na zwiady po całej mapie i niczego nie odnajdują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 17:09, Reimar napisał:

chodzi mi o to: Czy jak juz zainstalowałem dark crusade a nie mam jeszcze down of wara na dysku
czy bede mógł dodac cd keya (od dawn od war)puxiej czy bede musiał robic reinstal


Ja wczoraj zainstalowalem DC na DoW+WA. Po uruchomieniu spytał się mnie o seriale od nich, podałem i gicior, wszystko jest. Dziś odinstalowałem DoW+WA i na multi zostali tylko Tau i Necroni. No to żonglerka płytkami, patchowania, blabla godzina w plecy i wszystko jest jak było. Seriali już podawać nie musiałem, rasy w multi wróciły... Żeby tak jeszcze szło sobie na nim zagrać.... Nic zobaczymy, pokoje już widzi, więc zawsze to jakiś postęp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm właśnie skończyłem gre wszystkimi jednostkami wszystko przepatrzyłem ( potem zaczne kampanie) i tak stwierdziłem że ani necroni ani tau nie są tak imba jak myślałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 17:09, Reimar napisał:

chodzi mi o to: Czy jak juz zainstalowałem dark crusade a nie mam jeszcze down of wara na dysku
czy bede mógł dodac cd keya (od dawn od war)puxiej czy bede musiał robic reinstal


DC jest samodzielną grą i nie potrzebuje podstawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z ostatniej chwili. jak już wcześniej napisałem, w związku z niedziałającym trybem multi zwróciłem się o pomoc do Działu Obsługi Technicznej CdP. Oto odpowiedź którą otrzymałem: "Informujemy, iż w chwili obecnej sprawdzamy co jest przyczyną tego problemu.
Problem ten został już zgłoszony zachodniemu wydawcy i w chwili obecnej
czekamy na odpowiedz.

W przypadku innych pytań lub uwag prosimy o ponowny kontakt z naszą firmą.
"

Zatem, nic konkretnego, ale maszyna ruszyła. Pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż pierwsze bardzo pobieżne wrażenia z gry są następujące:

Rozegrałem kilka pojedynczych scenariuszy aby poznać nowe strony i muszę generalnie przyznać, że Gwardia Imperialna (dla mnie nowa strona, gdyż nie grałem w ogóle w WA) jest naprawdę świetna w graniu :) i nieźle kopie tyłki :D Ich artyleria ma zasięg chyba na cał ekran :P, natomiast Baneblade to istny rzeźnik :O
Komputer chyba gra troszkę lepiej, chociaż pewności co do tego nie mam :) ale napewno produkuje więcej pojazdów i w ogóle :P
Grając Necronami mam zawsze nieodparte wrażenie, jakbym oglądał Terminatora 3 : DD Po prostu idzie sobie taka masa metalowych egzoszkieletów nie do zatrzymania i powoli, lecz systematycznie niszczy wszystko na swojej drodze :) Naprawdę robi to kapitalne wrażenie. Fakt, ze piechota Necronów rzeczywiście jest troche wolna ale IMO nie ma to dla samej gry zadnego znażenia :O I na dodatek ich ekonomia jest tak uproszczona, ze w zasadzie mozna skupić się w całości na walce !!!
Natomiast u Tau Empire bardzo podoba mi się ich czołg Hammerhead :) Jak strzela z głównego działa, to aż zagłsusza wszystko inne na polu bitwy (świetny dźwięk :D) i generalnie ;). Ponadto Tau dużo bawi się tymi małymi Dronami, które w zasadzie można masować :), a ich ciężka piechota (te wielkie mechy, nie pamiętam jak się nazywają), to IMO pogrom dla wszelkich pojazdów i budynków. Chyba Tau staną się moją nową ulubioną rasą, gdyż naprawdę fajnie wyglądają :O (jeszcze sprawdzę, jak sobie Eldarowie będą radzić ale wątpię abym przy nich pozostał :?)
Nie poznałem jeszcze zadnych nowych jednostek przy starych stronach, poza HWT, którzy są całkiem spoko (zasięg jak cholera :)) Ale planuję ukończyć kampanię każdą stroną konfliktu, więc prędzej czy poźniej napewno je poznam ;P, a wtedy zdam ponowną relację :P. Tak BTW fajnie zrobili wybór rasy w kampanii tudzież rozwój bohatera czy całą mapę taktyczną i generalnie IMO uważam ten aspekt singleplayer za dość udany :)
Szkoda jedynie, że muszę grać na najniższych mozliwych detalach bo inaczej sprzęt nie daje rady (Duron 1.2, 512 MB RAM, FX 5200 : /) ale w sumie da się grać więc, jak ktoś ma lepszy sprzęt od mojego, to spokojnie da radę.
Co do lokalizacji, to poza niemożnością grania po necie (normalka : /) tłumaczenie jak dotchczas jest dość dobre i nie przeszkadza mi zbytnio w graniu :) Jeśli dalej tak będzie, to spoko :)) Także IMO można spokojnie kupywać wersję PL, jak tylko naprawią problem multi w grze (swoją drogą niezły kiks CDP :O).
Oczywiście filmik początkowy się nie zmienił ale kogo by to obchodziło :).
To chyba wszystko co mogę jak do tej pory powiedzieć. Aha i jeszcze jedno co do Necronów. Jak sam nimi gram, to jakoś nie czuć tego wskrzeszania własnych jednostek :), natomiast jak się gra przeciwko nim, to te całe wskrzeszanie jest wredne jak cholera :) Trzeba się zawsze zabezpieczyć w tej kwestii.
Dobra, wracam do kampanii Necronów :D, których wziąłem sobie na pierwszy ogeń. Jeżeli jakieś inne skojarzenia czy ciekawostki wpadną mi do głowy, to dam znać napewno :)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobi dzisiaj godznikę ( od wczoraj mam gre,ale czasu brak) i muszę powiedzieć że zabawa przednia.

Całkiem fajna jest ta nowa kampania. Chociaż trochę wkurzające jest to,że fabuła rozkręca się dopiero po zajęciu jakiś wążnych prowincji(np. twierdzy jednego z wrogów). Ale ogólnie pomysł z mapą strategiczną jest świetny! Jest wiele opcji,przegląd histori, dobieranie sprzętu dla bohatera oraz jego "Gwardii honorowej"... trochę za mało jednak jest samych prowincji dla siedmiu ras,ale w sumie... o to chodzi :)

Ten świat(planeta Kornus) jest za mały dla nas siedmiu:)

Trochę dziwi mnie tłumaczenie walk pomiędzy Gwardią Imperialną,a Kosmicznymi Marines...na razie wiadomo tyle,że Gwardia nie wycofała się z planety na prośbę Krwawych Kruków... i to ma być ten powód walk? Mam nadzieję że wraz z postepem kampanii dowiem się nieco więcej na ten temat...
Nie pograłem jeszcze Nekronami i Tau... w piątek ostro się za nich wezmę:)
Za Imperatora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 19:32, Darkstar181 napisał:

Trochę dziwi mnie tłumaczenie walk pomiędzy Gwardią Imperialną,a Kosmicznymi Marines...na razie
wiadomo tyle,że Gwardia nie wycofała się z planety na prośbę Krwawych Kruków... i to ma być
ten powód walk? Mam nadzieję że wraz z postepem kampanii dowiem się nieco więcej na ten temat...
Nie pograłem jeszcze Nekronami i Tau... w piątek ostro się za nich wezmę:)
Za Imperatora!


ARGHHH za spojerlowanie powinien być ban ;].Sam chce się dowiadywać o fabule gry, więc już żadnych szczegółów nie ujawniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z tych szczegółów były już znane przed premierą, więc nic strasznego takiego się nie stało. W sumie najciekawsze w kampanii jest to zdobywanie fortec, bo są to jedyne misje z konkretnymi zadaniami. Ale ogólnie kampania wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar widze że zaczełeś kampanie SM dlamnie też troche dziwne tumaczenie ale co tam podbiłem już pierwszą prowincje i zdobyłem 2 przedmioty a także space marinsów do gwardi chonorowej. Zapoznałem sie już z rasami i nowymi jednostkami ale zapomniałem o czołgu tau hammerhead potem sie z nim zapoznam co do kampani chyba szykuje sie atak na mąją kwatere dłówną gdyż eldarowie przybyli do niedalekiej prowinci ale niemaja szans bo czatuje obok bazy bwięc naciuka mi mogą. Domyśliłem sie jak działa bug z nieograniczoną liczbą jednostek necronów, dokładniej trzeba pozabijac jednostki a potem je ożywic za pomocą lorda nekronów co do gry matka sie wkurza że niechce sie od kompa odlepic XD a ja nadal swoje, lecz teraz ide sie pouczyc bo jutro sprawdzian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a najbardziej się zdziwiłem jak w kampani Nekronów w starciu z Gwardią wyjechały na mnie 2 Baneblade''y.Niestety moje zdziwienie trwało tyle ile zajęło im przerobienie moich szkielecików na konserwy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 19:41, Mroku21 napisał:

ARGHHH za spojerlowanie powinien być ban ;].Sam chce się dowiadywać o fabule gry, więc już
żadnych szczegółów nie ujawniaj.

Ach tam spoiler... o tym fakcie od razu się dowiadujesz jak grasz SM...uwierz mi,jakby to było naprawdę coś ważnego,nie napisałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurcze to DC już wyszedl !?!?!?!
myslalem ze dopiero jutro jest premiera... :O

mam pytanie do tych co juz maja gre: czy jednostki necronow poruszaja sie wolno (mam nadzieje ze nie jak w winter assault) i jak sprawuja sie heavy weapons team u Gwardzistow (Gwardia RULEZZZZ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować