Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Mu chodzi o umiejętność Kronikarza na Krwiopijca -.- Na jednym z trailerów DoWa była ładna animacja Kronikarza pokonującego Avatara. A z Krwiopijcem nic takiego nie widziałem. Tak wogóle to żaden bohater nie ma skilla na zabicie określonego potwora. No chyba, że w kampanii. W kampanii Chaosu w WA Krwiopijec miał umiejętność zabicia Avatara, ale tak ogólnie to takich umiejętności nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak wole Land Raidera...
Ale serio, niema czegoś takiego że gościu wskakuje na niego i wali go młotem po... buzi.
A co do postaci to moze byc Awatar Eldarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:42, Sonic1575 napisał:

Ale serio, niema czegoś takiego że gościu wskakuje na niego i wali go młotem po... buzi.
A co do postaci to moze byc Awatar Eldarow.


Zakład? Są specjalne animacje, gdy dana jednostka pokonuje inną. Na krwiopijca widziałem już (na "żywo") jak wskakuje Dowódca Space Marines i Chaos Lord. Krwiopijec potrafi też zabić avatara eldarów ucięciem głowy. Zaś taki np. "robot kroczący" eldarów (zapomniałem nazwy, upiór?) potrafi wyrwać głowę Plugawicielowi (ten "pajęczak" Chaosu).

>Radze skończyć temat Kronikarza itd.

Ja bym radził ograniczyć spam i zawierać odpowiedź w jednym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o to wcześniej, ale mój post zginął w tłumie,
Teraz nie pytam, a stwierdzam:

(na pytanie odpowiem zawczasu, konkurs jest w tym wątku, gdyż nowy pewnie usuneli by moderatorzy za śmiecenie).
KONKURS NA NAJLEPSZY SZTANDAR, NAJLEPSZE ODZNACZENIE!!!
zasady:
-prace zamieszczamy w tym wątku
-musi być sztandar i odznaczenie (oba)
-każdy użytkownik może dać po 2 prace na nacje (łącznie 14)

głosowanie będzie potem, teraz dzielcie się swoimi najlepszymi dziełami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..nie przypominam sobie żadnych specjalnych zdolności "na Krwiopijcę"...
Co do specjalnych animacji "fatalities" - są. Kiedy bohater wykańcza antropomorifcznego (z grubsza chociaż) przeciwnika. Tak samo sprawa ma się z unikatowymi jednostkami, Krwiopijca ucina glowę awatarowi, ten z kolei przebija go mieczem. Zaś o ile dobrze pamiętam, w jednej z animacji, dowódca zakonu marines wskakuje na łeb Krwiopijcy i wali go młotem po karku. Wygląda cudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lol ... :O Czy zdarzyło wam się kiedyś, żeby jeden gracz komputerowy wyeliminował drugiego ? ;)
Akurat gram sobie Tau, a tu patrzę: Gwardia Imperialna szturmuje stolicę Space Marines ... i co ciekawe, udało im się :D Wcześniej grałem Necronami to ani razu coś takiego nie miało miejsca i każdą stolicę podbijałem sam.
To taka ciekawostka tylko :P Aha gram na poziomie średnim, o ile to w ogóle ma znaczenie dla sprawy.

BTW Tau gra się IMO o wiele przyjemniej niż Necronami : ) Zawsze buduję to centrum dowodzenia, które umożliwia produkcję "Hammerheadów" (kapitalne czołgi :)).
Ponadto ich Broadside''y są jak czołgi oblężnicze ze SC : rozkładasz i podziwiasz ;). Szkoda tylko, że trochę zepsuli ich ''ścieżkę poruszania'' się i rzeczywista ich wielkość jest chyba trochę za duża (jak się rozłożą, to ani ich obejść ani przeskoczyć :) i przez to blokują/spowalniają całą armię : /). Rzeczy IMO do naprawienia w pierwszym patchu !
Aha i jeszcze jedno: Flamery Crisisów rzeczywiście są zbyt potężne :) Trzeba by je znerfować.
No i oczywiście Fire Warriors Rulez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej animacji z krwiopijcą i dowódcą marines to jest ona też np: w winter assault widoczna, a takie fatality są niemalże zawsze, popaczcie np: jak szturmowiec marines wykańcza zabitego przeciwnika albo zwykły marines swojego wroga w walce wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:09, Dann napisał:

Ale lol ... :O Czy zdarzyło wam się kiedyś, żeby jeden gracz komputerowy wyeliminował drugiego
? ;)
Akurat gram sobie Tau, a tu patrzę: Gwardia Imperialna szturmuje stolicę Space Marines ...
i co ciekawe, udało im się :D Wcześniej grałem Necronami to ani razu coś takiego nie miało
miejsca i każdą stolicę podbijałem sam.


Ja gram na średnim Chaosem. Nie śpieszyłem się z rozgrywką bo chciałem trochę poobserwować jak się komp na mapie zachowuje, przeprowadzić kilka prowokacji żeby za obronę sprzęt dostać i wogóle... No i zanim się jeszcze w rozgrywkę wgryzłem to Necroni Orków roznieśli. No i tak mi się to plugastwo rozpanoszyło, że na mapie zostali oni - w proporcjach pół na pół ze mną i bodajże dwie prowincję miała Gwardia... Necronów wyrżnąłem i do zabawy została mi zagoniona w kozi róg Gwardia... Hmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Gwardią w tej chwili (grałem Necro, ale żeby mi się nie znudzili zmieniłem na chwile) i musze powiedzieć, że ich dowódca jest przerąbany. Jego nie da się zabić :P Jak zginie to pare sekund i znów jest w oddziale, a przyzwani Dowódcy tych lepszych gwardzistów też są bardzo silni. Jeszcze jedno Baneblade wymiata :P

W tej chwili podobają mi się wszystkie nacje... z wyjątkiem avatara Tau... co to jest? Kuro-dinozaur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak z tym multi?posuneło sie coś??bo nie wiem czy kupować...a temu kto wykrył ten błąd i wie jak naprawic to powinien dostać od cd projektu 1000zł ze im tyłki ratuje.SZacun:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2006 o 23:00, ChrisBgnr napisał:

Ja gram na średnim Chaosem. Nie śpieszyłem się z rozgrywką bo chciałem trochę poobserwować
jak się komp na mapie zachowuje, przeprowadzić kilka prowokacji żeby za obronę sprzęt dostać
i wogóle... No i zanim się jeszcze w rozgrywkę wgryzłem to Necroni Orków roznieśli. No i tak
mi się to plugastwo rozpanoszyło, że na mapie zostali oni - w proporcjach pół na pół ze mną
i bodajże dwie prowincję miała Gwardia... Necronów wyrżnąłem i do zabawy została mi zagoniona
w kozi róg Gwardia... Hmmm:)


Hehe ...
BTW szturm na stolicę Necronów jest kapitalny i klimatyczny jak cholera :))) Wcześniej grałem właśnie Necronami, to nie było jak tego poznać :) ale jak teraz atakowałem Necronów Tau, to po prostu jakoś tak nietypowo wszystko udało mi sie na styk :)
Przebiłem się północną częscią mapy przez aktywny Monolith, po drodze niszcząc tylko dwa te całe obeliski, o których mowa w celach pobocznych misji :) (a jest ich chyba ze 4 albo 5).
Zabiłem bohatera Necronów (gad był nieśmiertelny przez jakiś czas :O), podłozyłem bombę i huzia ... sp*****am szybko do bazy :D. A tam w bazie 4 Monolithy rozwalają mi wszystko :O. Powiedzmy, ze w ostatniej chwili, kiedy w zasadzie nie miałem juz w bazie zadnych budynków :O, zdołałem z sercem w gardle :P dobiec do Exitu :P (nie miałem jeszcze wtedy jetpacka wiec musiałem zasuwać na piechtę :D). Ależ emocje :D
Uwielbiam rasy nieumarłych w grach :D

Apropo Avatara Tau - ten cały wielki dinuś Kura ... coś tam coś tam :D , to nie jest chyba avatar Tau :?
Fakt, ze wymaga reliktu ale zeby odrazu avatar ? :P IMO najlepsza jednostka Tau, to czołg klasy "Hammerhead". Dwa takie (bo więcej mieć nie można ;P) i żaden avatar mi nie podskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 23:33, Dzej napisał:

I jak z tym multi?posuneło sie coś??bo nie wiem czy kupować...a temu kto wykrył ten błąd i
wie jak naprawic to powinien dostać od cd projektu 1000zł ze im tyłki ratuje.SZacun:)


A poczytaj sobie kolego posty tak ze dwie strony do tyłu to będziesz wiedzał:) A wogóle to jestem ciekaw kiedy by się ta sprawa wyjaśniła gdyby nie nasz Wybawca:)) Co do nagrody to może ciepła posadka w dziale pomocy technicznej hehe?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:03, Foree napisał:

Proste, nie? 8)


skoro poradziłeś sobie z tym to może pomorzesz i mi ?? :) otóż problem w tym że nie moge stworzyć konta. gra jest na liscie wyjątków firewalla, oryginał. nie wiem czemu nie działa :/ taki Company of Heroes działa a DoW nie :/ tzn. ogólnie żadna z częsci nie działa :,( może dasz jakieś wskazówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 00:05, UMC.Hugo napisał:

> Proste, nie? 8)

skoro poradziłeś sobie z tym to może pomorzesz i mi ?? :) otóż problem w tym że nie moge stworzyć
konta. gra jest na liscie wyjątków firewalla, oryginał. nie wiem czemu nie działa :/ taki Company
of Heroes działa a DoW nie :/ tzn. ogólnie żadna z częsci nie działa :,( może dasz jakieś wskazówki
?



Niestety nie wiem, jak pomóc. Poszukaj lub popytaj na http://www.dow.rox.pl/ lub http://forums.relicnews.com/forumdisplay.php?f=125 - tamtejsi kolesie znają się na sprawach technicznych, w przeciwieństwie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imperialna gwardia to jest to :) Baneblade+Leman Russy, a z tyłu trzy bazyliszki :) Nawet szturm na bazę Eldarów z ich 3 fabrykami czołgów i czterema piechoty idzie łatwo. :)

Ale....najbardziej klimatyczne są orki :) (teksty są z wersji angielskiej...bo nie wytrzymałem i też sprowadziłem z zachodu, jak NWN 2 i Double Agent)

"Boss, we''z gettin shot up
Ain''t u da master of da obvious. use da explosives
What?
Da bomb, ya git, da bomb"

Albo "Itz me lucky day. Not only me be choppin Eldars, but also some of ''em chaos boyz"

Waaagh!

A teraz tylko WH:Age of Reckoning :D no i może ktoś wyda WH40k MMORPG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przelazłem Kampanie i doszedłem do pewnych wniosków

1 Gwardia honorowa SM jest do niczego
2 Komputer oszukuje z Gwardią Honorową
3 nalepiej mi się gra IG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować