Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 17:22, Astmatyk napisał:

Z Europy, Azji i Stanow :) Zecydowana wiekszosc graczy przesiaduje na Cadian Gate


Tak podejrzewałem ... bo na bramce Europe zupełnie nikt się nie odzywał .. cisza w eterze, jakby kto rzucił zaklęcie: "Cisza, promień 5 metrów" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 17:33, Mroku21 napisał:

O właśnie, odnośnie screena ;p. Zaminowałem prawie całą mapę, czy jeśli teraz ktoś mnie zaatakuje
to miny wciąż tam będą? (mowa o kampanii)


Tak miny bedą tam cały czas. Mam wrażenie ,że twoi wrogowie mają przerąbane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 17:33, Mroku21 napisał:

O właśnie, odnośnie screena ;p. Zaminowałem prawie całą mapę, czy jeśli teraz ktoś mnie zaatakuje
to miny wciąż tam będą? (mowa o kampanii)

tak , ale nie w pozycji startowej atakującego :P

PS. Jeszcze mi zostało zacząć kampanię IG, żeby skończyć grę z wygranymi wszystkimi rasami(w niektórych rasdach pominąłem parę prowincji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że znowu wrócił dzisiaj ten komunikat : "Not like dis itd." (w ogóle ciekawe skąd ten tekst od zawsze się brał, czy był umieszczony świadomie przez programistów?). Wczoraj były tam jeszcze polskie komunikaty, a teraz znowu to wróciło samo. Inni też tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 11:41, Dann napisał:

K dzieki za odpowiedzi :) ... czyli że trzeba będzie raczej pozostać przy Kauyon Comm Centre...
chociaż czasami i tak będę brał Mont''ka, zeby podziwiać Hammerheadów w akcji :-)
I pls wyjaśniej te skróty (SS, P) , bo jakoś albo skleroza mnie bierze, albo sam juz nie wiem
co to znaczy :-P

Już wyjaśniam ;] te skróty to pierwsze literki nazw jednostek w oryginale, czyli P to Pathfinders, TC to Tau commander a SS to Stealth Suits ;]
>Hehe ... muszę się przyznać, ze ja akurat znam tą odpowiedź :-). Jest ona podana w samej grze Dark >Crusade ;-), a ja chciałem jedynie sprawdzić waszą nie tyle wiedzę, co stopień, w jakim przywiązujecie wagę >do briefingów i epilogów przed i po szturmach na twierdze innych ras ;-).
heh, masz mnie ;] Ja nie grałem w kampanie wogóle, tylko odrazu skirmish i multi ;]
>K dzieki za odpowiedzi :) ... czyli że trzeba będzie raczej pozostać przy Kauyon Comm Centre... chociaż >czasami i tak będę brał Mont''ka, zeby podziwiać Hammerheadów w akcji :-)
Ja raczej przybije się do Mont''ka, bo też mnie ciągnie do Crisis''ów i Hammer''ów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 17:50, Skwarek pl napisał:

Już wyjaśniam ;] te skróty to pierwsze literki nazw jednostek w oryginale, czyli P to Pathfinders,
TC to Tau commander a SS to Stealth Suits ;]


No cóż ... juz inna osoba nieco wcześniej mnie oświeciła, ale dzięki mimo wszystko :-)

Dnia 30.11.2006 o 17:50, Skwarek pl napisał:

heh, masz mnie ;] Ja nie grałem w kampanie wogóle, tylko odrazu skirmish i multi ;]


Jeśli jesteś ciekaw, to odpowiedź jest zawarta kilka postów wyżej :-)

Dnia 30.11.2006 o 17:50, Skwarek pl napisał:

Ja raczej przybije się do Mont''ka, bo też mnie ciągnie do Crisis''ów i Hammer''ów :D


A wiesz co ? Mam gdzieś ogary i Krootoxy :-P Uwielbiam dźwięk strzelającego Hammerheada, a grupa Crisisów z flamerami niszczy budynki jak żadna inna w całej grze ;-)
Innymi słowy Mont''ka Rulez ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, że jednak ktoś chciał odpowiedzieć po raz n-ty:) A w pomocy technicznej już tego nie ma. Mój nick w grze to "Kosiarzkosick" Staty mam nienajlepsze ale 80% porażek była przez "leaverów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Eldarowie w DC są o wiele silniejsi. Warp Spiders po dwukrotnie ulepszonej optyce zadają ogromne obrażenia - 122 (!!!). Trzy pełne składy robią sieczke ze wszystkiego co znajdzie sie na ich drodze. A poza tym Eldarowie mogą mieć najwięcej pojazdów ,ze wszystkich ras w grze ( Awatar cap):P.


A w sprawie Pechu (homeworld Krootów) to wiem o nim nie z DC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:10, Czedwik napisał:

A tak przy okazji - to jaki jest homeworld Vespidów? Czy nie mają oni swojej rdzennej planety?


Tego w DC juz chyba nie podali :-P
Ale zapewne jakiś mają ... (lub powinni mieć :?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:10, Czedwik napisał:

A tak przy okazji - to jaki jest homeworld Vespidów? Czy nie mają oni swojej rdzennej planety?


Jeśli mnie pamięć nie myli to Vespidy (a właściwie Stingwings) pochodzą z planety... Vespid. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jaki jest homeworld Vespidów? Czy nie mają oni swojej rdzennej planety?

Mają mają:D

Planeta nazywa sie nieoczekiwanie "Vespid":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:33, Astmatyk napisał:

Mam pytanie: Jak powstrzymac spam berzerkerow Khorne''a bo normalnie....


Trochę mikro, ciężkich broni i chłopaki padają jak muchy, niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować