Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2006 o 17:59, dizzy1942 napisał:

Tego jeszcze nie wiadomo, bo muszę pozbyć się starych z domu :)


Jak mniemam podczas rozgrywek między gramowiczami nie zdążyli cię "droppnąć"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2006 o 17:57, dizzy1942 napisał:

Luda było za mało coś konkretnego (tylko czterech luda), więc został comp stomp :/
W pierwszym dostaliśmy w dupę, a w drugim odrobiliśmy straty (pierwszy na opłakanym = 2x więcej
kasy dla compów, a w drugim już tylko na bardzo wysokim) :)


Graliście we czterech przeciw czterem komputerom ? W moim przypadku gra z ośmioma graczami naraz odpada zdecydowanie ... :-/ . Także nawet jakbym chciał, to nic z tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 18:11, Mroku21 napisał:

Pewnie i lepiej, ale kto by chciał takiego nooba jak ja do teamu :P



Ja bym z chcecia zagrał bym z toba w teamie, tyle ze mam drobne problemy z siecia:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 18:11, Mroku21 napisał:

Pewnie i lepiej, ale kto by chciał takiego nooba jak ja do teamu :P

Ja bym chciał. Nadajesz się idealnie do zniszczenia gospodarki we wczesnej fazie gry :)
Wiem coś o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2006 o 17:59, dizzy1942 napisał:

Tego jeszcze nie wiadomo, bo muszę pozbyć się starych z domu :)


Życzę powodzenia:).Na mnie to mama się uczepiła-mogę grać tylko w weekend(grrrrr...)
A,jeszcze jedno-czy ktoś może mi wysłać rękawice energetyczne?Ich wypróbowanie zacząłbym od mojego kolegi,który jest heretykiem,który nienawidzi Warhammera za.......taki wygląd przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 18:11, Mroku21 napisał:

Pewnie i lepiej, ale kto by chciał takiego nooba jak ja do teamu :P


Ja!!:)A czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 17:42, Dyzio Diablo napisał:

To prawda, orków w 40 tysiącleciu są miliardy. Nawet dzikie plemiona orków uzbrojone w dzidy
i maczugi stanowią śmiertelne niebezpieczeństwo nawet dla ogromnych i zorganizowanych sił.

Dokładnie, przyczyną tego jest zróżnicowanie klanów i nawet, gdy dochodzi do sojuszu niektórych z nich to nie jest on długotrwały. Jedynie chyba Tyranidzi przewyższają ich liczebnością (aczkolwiek ich liczebność trudno jest oszacować, bo przybyli z innych galaktyk).

A co do "podobieństw" u Tau - kombinezony bojowe wzięte z anime, popularny motyw w sci-fi. Broń do walki wręcz Eldarów jest bardzo podobna do "naszej" (zwłaszcza miecze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja. Potyczki z ekipą były niezłe. Choć pierwszy comp stomp wypadł "poniżej kreski"...

Tempo, tempo się liczy Mr.Mroku i Miss Dizzy...

LOL

Ok, już nie zgrywam experta....:] We FFA dałem się zrobić jak dziecko. Tyle gwiazdek, a taki głupi. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 16:41, dizzy1942 napisał:

> Cha! Chciałeś mnie zagiąć drogi Lordzie? :)
Dla niewtajemniczonych, Goliat była to bomba na gąsienicach sterowana przewodowo, która raczej
była experymentem i nie znalazła zastosowania w boju :)


Znalazła, choć faktycznie nikłe.

Powiedz w takim razie czym były komanda tzw. "Werwolfu".

:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2006 o 19:18, Lord Avatar napisał:

Powiedz w takim razie czym były komanda tzw. "Werwolfu".


O ile te komanda nie są jakoś powiązane z W40K ;-P, radzę przejść z tym tematem na jakieś inne forum ... a nawet na inny portal ;-) ... bez urazy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 19:18, Lord Avatar napisał:

Powiedz w takim razie czym były komanda tzw. "Werwolfu".

"Werwolf", było to coś na wzór ruchu oporu, grupa dywersantów, która pod koniec 1944 roku liczyła ok. 5000 członków.
Czyżbyś czytał książkę Ryszarda Dzieszyńskiego pt. "Śladami Wilkołaków"? Akurat mam taką w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Dark Crusade, a w zasadzie to z podstawką (albo już sam nie wiem z czym :p). Kupiłem sobie Złotą Kolekcję, zainstalowałem DoW, Winter Assault i w końcu Dark Crusade. Kiedy DC prosi mnie o podanie CD-Keya wpisuję go, ale za każdym razem wyskakuje komunikat, ze DoW jest źle zainstalowany. Próbowałem już wielu sposobów, ale zabrakło mi już pomysłów. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dizzy1942 @Lord Avatar

A powiedzcie mi czy czytaliście moze Teczke Hitlera i\albo powstanie 44 N.Daviesa?? Polecam obie książki jak by ktoś sie pytał.

Żeby nie było ale cała strona poświęcona jest czemu innemu, może jednak wrócimy na właściwy temat. Niechciał bym zobaczyć pod swoij oknem bandy heretyków albo Deamon Price albo jeszcz czegoś innego, nie muwiąć już o huku wystarzału z Baslika jeszce chce żyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować