Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2006 o 23:09, dizzy1942 napisał:

Trzeba pisać posty z sensem i na temat (mnie nie bierz jako autorytet :)) i liczy się też czas
przebyty na forum :)


ok, dzięki dizzy1942 choć przyznam się, że nie mam specjalnych ambicji, żeby awansować na forum... ale zawsze lepiej być przodownikiem niż robotnikiem LOL zaś co do pisania z sensem to może wszyscy dowódcy w tym temacie pochwalą się najlepszymi strategiami & kontr-strategiami ??? wiem, że większość z Was woli ich nie ujawniać ale są przecież takie "strategie oficjalne" dla każdej z ras... rozmowa będzie na temat a i nowi gracze się czegoś nauczą... no i ja osobiście chętnie przeczytam wszystko co napiszecie o universum warhammera 40.000 ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego poprzedniego posta: Down of War jest spatchowany do najnowszej wersji a nadal nie mogę go przypisać do Dark Crusade, a co za tym idzie nie moge grać w DC wszystkimi rasami na multi, chociaż mam DoW i WA :(. Czy ktoś miał podobny problem? Przy wpisywaniu CD-Keya od DoW w menu DC cały czas wyskakuje błąd komunikujący to, że DoW jest źle zainstalowany. Czy jest jakiś inny sposób na przypisanie do siebie obu gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 23:58, sirmadman napisał:

Najlepsza strategia jest: Kupą mosci panowie, kupy ni tnie ruszy:D:D:D


No cóż-Gwardią na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj DoW, WA i DC.
Przeczytaj to: http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=114748
Wykonaj instrukcje.
Powinno zadziałać (a jak nie, to usuń wpis w rejestrze i skontaktuj się z pomocą techniczną CDP.


Dodatkowo zamieszczam świąteczny obrazek-tepetkę z forum relica (nie każdy tam zagląda, a chyba jeszcze nikt go nie zamieścił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 10:48, DragonLord napisał:

Odinstaluj DoW, WA i DC.
Przeczytaj to: http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=114748
Wykonaj instrukcje.
Powinno zadziałać (a jak nie, to usuń wpis w rejestrze i skontaktuj się z pomocą techniczną
CDP.


Dodatkowo zamieszczam świąteczny obrazek-tepetkę z forum relica (nie każdy tam zagląda, a chyba
jeszcze nikt go nie zamieścił).


hehe całkiem oryginalne te renifery xD
może są jakieś inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ;p a Św. Mikołaj to dopiero jest "dziwny" , trochę bym się zdziwił gdyby wszedł mi taki do domu z prezentami. Chociaż patrząc na zawartość jego worka to wcale bym się nie obraził z takich upominków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:00, Mroku21 napisał:

Taaaa ;p a Św. Mikołaj to dopiero jest "dziwny" , trochę bym się zdziwił gdyby wszedł mi taki
do domu z prezentami. Chociaż patrząc na zawartość jego worka to wcale bym się nie obraził
z takich upominków. :)

Ciekawe co rozdaje tym niegrzecznym, kula w łeb? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:28, Mroku21 napisał:

I tradycyjnie już czopki z ołowiu :P

Widze, że ktoś chce wrócić do Bazyliki Cierpienia :)
Czyżby brakowało ci tej "przyjemności"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze tak zapytam poza tematem tego forum, ale chciałbym się dowiedzieć, jakie jest wasze zdanie o pewnej grze komputerowej o nazwie "Warhammer 40.000 : Down of War, Dark Crusade". Muszę powiedzieć, ze trochę pograłem w kampanię, i jest całkiem fajna ... polecam wszystkim miłośnikom strategii czasu rzeczywistego. Napewno się nie zawiedziecie.

Raz jeszcze sorry za offtop ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
>"Warhammer 40.000 : Down of War, Dark Crusade".

Dnia 16.12.2006 o 16:48, Dann napisał:



Down of War?

Hmmm...czy to ta, w której kieruje się poczynaniami bojowo nastawionych świrusów z Arkham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować