Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Co trzeba zrobić, aby dowódca nie szedł na pierwszy ogień, tylko czekał gdzieś z tyłu, gdy reszta atakuje? Nie mogę zdobyć jednej prowincji w Dark Crusade, bo dowódca Marines idzie na przedzie nawet przy pozycji obronnej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 17:25, lewak napisał:

Co trzeba zrobić, aby dowódca nie szedł na pierwszy ogień, tylko czekał gdzieś z tyłu,
gdy reszta atakuje? Nie mogę zdobyć jednej prowincji w Dark Crusade, bo dowódca Marines
idzie na przedzie nawet przy pozycji obronnej. :/


Ustaw mu utrzymanie pozycji i żeby strzelał tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 11:44, Budo napisał:



Kastracja to nie usuniecie czlonka, a ile to ma wspolnego z dowem to Khorne jeden wie..


Tak sie składa, że wiem o tym, ale to Warhammer, więc obcięcie przyrodzenia wydaje mi się wysoce prawdopodobną wersją tego zabiegu. Niemożność odbycia stosunku byłaby równa bezpłodności. Si?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mozesz wziac mu postawe strzelecka i dolaczyc do oddzialu marines, szefu marines i tak jest dosc twardy, ale dolaczenie go oddzialu na pewno pomoze, jak bedziesz mial problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 17:39, Lord Avatar napisał:

>
>
> Kastracja to nie usuniecie czlonka, a ile to ma wspolnego z dowem to Khorne jeden
wie..

Tak sie składa, że wiem o tym, ale to Warhammer, więc obcięcie przyrodzenia wydaje mi
się wysoce prawdopodobną wersją tego zabiegu. Niemożność odbycia stosunku byłaby równa
bezpłodności. Si?

ale se temat znaleźli :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 17:39, Lord Avatar napisał:

>
>
> Kastracja to nie usuniecie czlonka, a ile to ma wspolnego z dowem to Khorne jeden
wie..

Tak sie składa, że wiem o tym, ale to Warhammer, więc obcięcie przyrodzenia wydaje mi
się wysoce prawdopodobną wersją tego zabiegu. Niemożność odbycia stosunku byłaby równa
bezpłodności. Si?


ja tam uważam że porostu SM ma tak różne DNA od ludzkiego że komórka jajowa kobiety odrzuca nasienie SM jako obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jedyną opcją rozmnażanie się SMów jest genoziarno. Znaczy się wszczepienie go w normalnego człowieka. Innej opcji nie ma i możliwe że w codexe jest zabronione zbliżenie. W końcu to zakon a nie dom publiczny :D Jeszcze inkwizycja by przyszła do takiego zakonu i była by ostra jazda :D Siostrzyczki i napaleni SM :D I już wiemy dlaczego Imperialiści walczą w SS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A) Nie ten temat. Ile można powtarzać?
B) SM się nie rozmnażają. Wszczepianie genoziarna to nie jest rozmnażanie. NIE JEST.
C) SM nie mogą mieć dzieci, bo a) nie mają narządów płciowych, b) są impotentami, i nie wytwarzają plemników.
Amen. NIE odpowiadać na tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałbym dodać, że zaspokojenie popędu płciowego wcale nie musi wiązać się z rozmnażaniem. Antykoncepcja, te sprawy. Sami wiecie (oby...). :P Także bezpłodność SM wcale nie jest przeszkodą we frywolnych igraszkach z Siostrzyczkami. Ha...

Edit:

Ale, jako że faktycznie robi sie offtop, to proponuję zejść z Siostrzyczek (hiehie...) i SM (bleee) i począć (nie mogę przestać...) rozmawiać na jakiś inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde panowie.Aleście pojechali.Zeby na forum o grze takie bezeceństwa.Tutaj raczej bym się takiej rozmowy o fluffowych zagadnieniach spodziewał http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11839&pid=0 . Nawet jeśli chodzi o fluff poniżej pasa. :P

Ja ciekawy jestem co usówa sie siostrzyczkom? :PPP

Ok to było pytanie retoryczne nie odpowiadać. :)) Ech.kiedyż ach kiedyż zagram sobie w tego SS w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Marauder będzie miał specjalną animację nad bombardowanym celem (będzie nad nim przelatywał i zrzucał bomby). Tak przynajmniej to wygląda sądząc z jednego fragmentu tego filmiku.

Deceiver świetny - być może jeśli SoB nie przypadną mi za bardzo do gustu, to wrócę do gry ponownie nekronami :P

Nightwing - jego splufy wyglondają słabo i jakoś pancerz też tak mientko wyglonda, jak wszystko co eldarcy robiom. Ciachnąć to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://img153.imageshack.us/my.php?image=ssiconsms8.jpg Najbardziej prawdopodobny wygląd medali w Multiplayer. Obrazki wyciągnięte jeszcze z dema, dopiero przed chwilą na forum znalezione ;)

A co do filmików. Deceiver ładnie wygląda, ale animacje ma cienkie. Nightwing jakiś nie teges się wydaje... A Marauder notabene też dziwny. Przede wszystkim to, że ma tyle dział, a pakuje jedynie z boltera Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 01:19, Czedwik napisał:

Wygląda na to, że Marauder będzie miał specjalną animację nad bombardowanym celem (będzie
nad nim przelatywał i zrzucał bomby). Tak przynajmniej to wygląda sądząc z jednego fragmentu
tego filmiku.

Deceiver świetny - być może jeśli SoB nie przypadną mi za bardzo do gustu, to wrócę do
gry ponownie nekronami :P

Nightwing - jego splufy wyglondają słabo i jakoś pancerz też tak mientko wyglonda, jak
wszystko co eldarcy robiom. Ciachnąć to!



Mam pytanie co do Deceivera czy będzie on zwykła jednostką czy będzie się w niego zamieniał Lord Nekronów czy znajdą inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 08:46, MacieKBpl napisał:

Mam pytanie co do Deceivera czy będzie on zwykła jednostką czy będzie się w niego zamieniał
Lord Nekronów czy znajdą inny sposób.


Będziesz miał do wyboru, zamianę Lorda w Nightbringer''a albo w Deceiver''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przede wszystkim to, że ma tyle dział,

Dnia 04.03.2008 o 06:54, PolishWerewolf napisał:

a pakuje jedynie z boltera Oo


Bo bolter ftw ^__^
Co do medali to calkiem spoko, pewnie jeszcze sie sporo zmieni, ale ogolnie to dobry pomysl, troche swiezosci w multi (oczywiscie oprocz dwoch nowych imbow na stole :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 06:54, PolishWerewolf napisał:

A Marauder notabene też dziwny. Przede wszystkim to, że ma tyle dział,
a pakuje jedynie z boltera Oo


To dlatego, że bomby będą używane jako skille - bodajże 3 rodzaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować