Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Czy dobrze przeczytałem na gamespot,że Maruda będzie miał granaty dymne,które sprawią,że wróg nie będzie mógł strzelać?Jeśli tak,to fajnie-jakaś dobra rzecz na HB wall^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 00:45, Krzysztof111177 napisał:

Ja ciekawy jestem co usówa sie siostrzyczkom? :PPP


Nic, bo one są klonami, więc są odpowiednio przygotowane, i dupcenie im nie w głowach.

A SM mają fujary i dzwonki, a popędu nie mają ze względu na genoziarno. Space Wolves jako chyba jedyni- bo są nieco dzicy- mają czasem ochotę (zapraszam do książek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 11:03, Szczur22 napisał:


Nic, bo one są klonami, więc są odpowiednio przygotowane, i dupcenie im nie w głowach.


Nie wierzę...:D Nie ma takiej, która nie robi się miękka na widok Assault Marine z Flesh Eaters XD

Ok ok...już koniec. To...są...ostatnie...akordy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ostatnio jak grałem w WH40K DoW DC to znalazłem kilka bugów.
Nie wiem przez co i jak się to stało, choć zbytnio nie przeszkadzają w rozgrywce to nie wiem o co chodzi i chciałbym się dowiedzieć.

1.Jak widzicie Knarlok Olbrzymi zmienił kolor na niebieski i migał na niebiesko choć jego zwykły kolor był brązowy.
2.Cień jednego z budynków nekronów dziwnie się zniekształcił i wydłużył.
3.Stały tak przez całą grę w miejscu.
4.Mam tak po każdej grze w multi. Jak włączam zmianę kolorów to tak to wygląda a jak zmienię rasę to od razu wraca wszystko na miejsce i wszystko jest OK.

Z góry dzięki za odpowiedź

20080304115924

20080304120038

20080304120153

20080304120404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:05, Kamil 13 napisał:

1.Jak widzicie Knarlok Olbrzymi zmienił kolor na niebieski i migał na niebiesko choć
jego zwykły kolor był brązowy.


To nie bug, Niebianin Tau ma zdolnosc kopiowania jednostek- kopie sa wlasnie niebieskie i migaja, a ze najlepiej kopiowac silne jednostki, to ludzie czesto robia kopie Knarlokow.
Co do bugow zwiazanych z grafika- przyczyna moze byc slaba karta graficzna, widze ze grasz na malej rozdzielczosci. Jak kiedys mialem radka 7000 64mb to tez mi sie takie rzeczy dzialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co Budo+Nie graj na wyłomie i zmienianych teamach.Oraz pomagaj sojusznikowi,gdy ma problemy,a sam masz dużo woja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ej, wylom jest ok :)
Jak nie chce mi sie myslec to gram na wylomie, przewaznie Tau- z 5 teamow ss na wstrzymaniu ognia w bazie wroga i czekam na atak, albo na drop od sojusznika... zawsze sa tacy zdziwieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu zagrałem.Chociaż to dema Soulstorm i Dark crusade.Naprawdę fajne ,alke i trudne.Aha to były zwykłe skirmishe.Ale to mnie upewniło:kupuję antologię Dawn of War i Soulstorm.Natychmiast9no moze przesadzam:).A i jeszcze dziwana rzecz: gdy gra się "loadingowała" to w oznaczeniu ESRB było mature 17+.Ciekawe w BiA też to było.A jeszcze do krwi.Może być.:)Ale żadnych przekleństw nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:28, Budo napisał:

/.../

Wyłom to najgorsza z map, to że na niej trzeba trochę się na spamować jest najgorsze, on moim zdaniem nie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przeklenstw nie ma, za to sporo krwi, czasami mozna sie zdziwic ile krwi miesci sie w zwyklym ludku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie rozwija, za to jest dobra dla odmozdzenia. Jak nie chce mi sie kombinowac to ide na wylom, jak mam ochote na cos trudniejszego to wybieram inne mapy, proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 10:14, Mroku21 napisał:

To dlatego, że bomby będą używane jako skille - bodajże 3 rodzaje :)

Bomby wiem. Jednak Marauder posiada jeszcze sporą kolekcję Lasgunów różnych rodzajów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 13:29, PolishWerewolf napisał:

Tak, i przez to mój preoder może być w tym samym dniu co Wasze :/


Hehe, a potem przesuna date premiery za granica i bedzie chytry traci dwa razy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 13:36, Budo napisał:

Hehe, a potem przesuna date premiery za granica i bedzie chytry traci dwa razy ^^

Na to nie macie co liczyć ;] Zresztą - angielskie podstawki, angielski dodatek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, w sklepie gram.pl pisze teraz 13 marca. Cóż, osobiście mnie to cieszy. Zawsze to tydzień mniej czekania. Miło, że CDP się postarał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować