Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Oto co mój kumpel odkrył :D Jest to screen z moda o inkwizycji :D Popatrzcie na obrazek. Jest tam napis STERCUS ACCIDIT, jest to dosłownie przetłumaczone na łacinę wyrażenie z jęz. angielskiego: "sh*t happens" i każdy wie o co chodzi.

20080304181527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 18:15, Kerigun napisał:

Oto co mój kumpel odkrył :D Jest to screen z moda o inkwizycji :D Popatrzcie na obrazek.
Jest tam napis STERCUS ACCIDIT, jest to dosłownie przetłumaczone na łacinę wyrażenie
z jęz. angielskiego: "sh*t happens" i każdy wie o co chodzi.


Hahahha, niezłe xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żesz jego mać. Ta Maruda wygląda jak Lancaster, strzela z tyłka, zboku, i dołu:| Mam nadzieje że nie podzieli- maruda, losu swej "podobizny z reala". Niemcy sobie strzelali do tych bombowców jak do kaczek. BTW: mogli by do SM zamiast LST dać Gunshipa. Wygląda jak samolot a nie jak jakaś puszka konserwowa.

Lord Avatar jak będziesz szedł na krucjate w związku z wydanie SS to napisz też. Pójdziemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 17:16, PolishWerewolf napisał:

Velvet Duress (2)


Jakos mi sie dziwnie kojarzy ;]
A ten hero z Ordo Malleus niezly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 18:56, sirmadman napisał:

Żesz jego mać. Ta Maruda wygląda jak Lancaster, strzela z tyłka, zboku, i dołu:| Mam
nadzieje że nie podzieli- maruda, losu swej "podobizny z reala". Niemcy sobie strzelali
do tych bombowców jak do kaczek. BTW:


Wygląd pojazdów IG przypomina pojazdy z IIWŚ,więc nie widzę w tym nic dziwnego.Maruda będzie miała 3 bomby:dymne,AI i AV.Wszystkie te bomby będą wypuszaczane w kilku sztukach naraz.

Dnia 04.03.2008 o 18:56, sirmadman napisał:

Lord Avatar jak będziesz szedł na krucjate w związku z wydanie SS to napisz też.
Pójdziemy razem.


Głównie Lordowi chodzi o tłumaczenie SS-przesunięcie terminu na wcześniejszy=mało czasu.A jak nie zdążą,to zapraszamy do kin na nowy film pod tytułem"Władca Tłumaczenia:Powrót Korsarza Landa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 21:21, szweider napisał:

Głównie Lordowi chodzi o tłumaczenie SS-przesunięcie terminu na wcześniejszy=mało czasu.A
jak nie zdążą,to zapraszamy do kin na nowy film pod tytułem"Władca Tłumaczenia:Powrót
Korsarza Landa"


A czy to nowy horror Petera Jacksona?? Bo mam wrażenie że będzie poziomem bardziej podobny do "Martwicy mózgu"... :>

Swoją drogą, do kina obojętnie czy w ramach żartu czy mówiąc serio (a miałem taką chrapkę na "Aż poleje się krew") coś czuję chyba się nie wybiorę... trzeba zbierać pieniążki na szybszą wysyłkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie no tak. W każdym bądź razie mam nadzieje że nie podzieli losu swojego odpowiednika w rzeczywistości.
Osobiście jestem za tym żeby NIE tłumaczyć nazw jednostek. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 21:29, sirmadman napisał:

W sumie no tak. W każdym bądź razie mam nadzieje że nie podzieli losu swojego odpowiednika
w rzeczywistości.
Osobiście jestem za tym żeby NIE tłumaczyć nazw jednostek. A wy?

Lepiej nie tłumaczyć, łatwiej później się dogadać z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde wysyłka już 13 marca :D Niepasi mi to bo chciałem też LOST the game zamówić co jest wysyłka 27 marca. Tydzień bym na SS poczekał ale 2 tygodnie to zapomnijcie :D Musze mieć SS. Jak myślicie kiedy SS trafi do sklepów jeśli wysyłka jest 13 marca czyli w czwartek. Pewnie w nowym tygodniu. Kusi mnie by preorderować i wybrać kuriera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 21:29, sirmadman napisał:

W sumie no tak. W każdym bądź razie mam nadzieje że nie podzieli losu swojego odpowiednika
w rzeczywistości.
Osobiście jestem za tym żeby NIE tłumaczyć nazw jednostek. A wy?

Ja też bym był za tym, żeby tego nie tłumaczyć nazw jednostek, tylko ich opisy. Ale moim zdaniem ogólnie warhammer 40 k został nie najlepiej przetłumaczony (np. Space Marines, dosłownie "kosmiczni żeglarze", a przetłumaczone jako "kosmiczni marines", przetłumaczona nazwa armii tak jakby w połowie.... moim zdaniem albo zostawia się oryginalną nazwe, albo tłumaczy się ją całą...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2008 o 21:44, lawenda napisał:

dosłownie "kosmiczni żeglarze", a przetłumaczone jako "kosmiczni marines", przetłumaczona

to raczej kosmiczni marynarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 21:48, Maciek2194 napisał:


> dosłownie "kosmiczni żeglarze", a przetłumaczone jako "kosmiczni marines", przetłumaczona

to raczej kosmiczni marynarze


A jeszcze bardziej raczej to Kosmiczna Marynarka Wojenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo od razu kosmiczny marynaci. Dokładnie tłumaczyć tylko ich opisy, jak widzę przerażaczy (czy jak się oni tam zowią) to ja się przerażam ich nazwą. Powiedzmy sobie jedno: WH został ch*@*!o przetłumaczony (IMO!), szczególnie chodzi mi o nazwy jednostek. Lepiej tłumaczyć nie wszystko (jednostki, nazwy armii, tytuł!) niż wszystko i to wszystko albo większość pitolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://dawnofwargame.com/uk/home/index

Udostępniono nowy wygląd ''oficjalnej'' strony o serii. Notabene, chyba najlepszy z dotychczasowych ;)

Na forum Relica znajdują się też liczne screeny z SoB, autorstwa Rookiego. http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=183432&page=1&pp=15 Jeśli ktoś chce, niech przegląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje,czy tam piszę,że FC,CL i genek nie mają nowych głosów?Jeżeli to prawda,to idę ściągać skórę z pracowników tajnej siedziby Rerica nad rzeką Embą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post i od razu proszę doświadczonej braci o pomoc
Mam pytanie czy tylko mi tak muli sciąganie patchy???
Kupiłem właśnie pierwszy dodatek i nie mogę grać dopóki do puty nie ściągnę tych patchy a za cholerę nie mogę bo szybkość jest "pozwalajaca" i co nóż zrywa połączenie.
Pytanie czy zna ktoś miejsce z kad da się to ściagnać szybicej??
Oczywiście chodzi mi o dokładnie to co na stronie i by normalnie działało. Najlepiej jakieś linki na rapida albo na megaupload bo teraz to mnie szlag trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Lol. Lol.Do wszystkich tych "mONdrych" panów powyżej: Marines to piechota morska, a nie marynarze/marynarka/żeglarze. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 23:51, Jaracz napisał:

Lol. Lol. Lol.Do wszystkich tych "mONdrych" panów powyżej: Marines to piechota morska,
a nie marynarze/marynarka/żeglarze. -_-


"Imagine the world, full of hatred, torment and death, where the brave Space Sailors fight back endless tides of their vicious ex-companions, Chaos Space Seamans or the brutal Orks."

Czyż to nie piękne??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować