Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2008 o 00:02, Dexter McAaron napisał:

"Imagine the world, full of hatred, torment and death, where the brave Space Sailors
fight back endless tides of their vicious ex-companions, Chaos Space Seamans or
the brutal Orks."

Czyż to nie piękne??!!


Ahoj kosmiczny żeglarzu! Dzisiaj złowimy kilku (c)hałasowych marynarzy spośród kosmicznych fal. Zarzuć wędkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaiste! Bracie Bosmanie - spójrz jakiego przedniego demona dziś żem ułowił! Będzie ze 2 metry od pyska do ogona.

Do broni! Kosmiczni Żeglarze Chaosu wynurzyli się z Oka Terroru i szykują się do abordażu Cadii! Na szczęście z odsieczą przybywają nam Kosmiczni Marynarze z zakonu Poławiaczy Morświnów na ich krążowniku ''Nemo''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:39, szweider napisał:

Czy mi się wydaje,czy tam piszę,że FC,CL i genek nie mają nowych głosów?Jeżeli to prawda,to
idę ściągać skórę z pracowników tajnej siedziby Rerica nad rzeką Embą.

Ja tam znalazłem taką odpowiedź:
"Chaos lord sounds less, in your face if that makes sense? Hes also got a new icon I think. More echo like."

Czyli głos jest inny. Bo pytanie było tylko czy brzmi podobnie do tego Chaos Lorda z WA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 08:02, Mroku21 napisał:

Lulz z tego co wyczytałem na forum Relica, wychodzi, że SS wymaga do działania płyty
z grą w napędzie >_>. Nosz kurr.....

To beznadziejnie "-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra udało mi się ściągnać te Patche ::)
Mam kolejne pytanie - postępuję zgodnie z instrukcją zainstalowania zaczynając od tego co waży 300mb
i mam problem , wyłączyłem antywirusa , nie instalowałem żadnych modów a aktualizacja jak trwa w martwym punkcie tak trwa, co mam zrobić???????
Nawet nie pojawiło się jedno oczko postępu , w czym przyczyna co mam zrobić, czy jest na tym forum kto mi odpowie czy tak jak w przypadku 1 posta nikogo to nie obejdzie.
Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 09:55, Orochimaru13 napisał:

proszę , czy ktoś mi pomoże??
przeszukiwałem ten wątek ale rozwiązania nie znalazłem - jest zbyt obszerny(wątek)


Moze masz za malo miejsca na dysku, patche wymagaja ok 5-7gb zeby ruszyly. Powiedz jeszcze do jakiej czesci instalujesz. Jak masz dark crusade wystarczy jeden patch 1.2 z gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pytania
1. Na inatrze widać że tau dostało jakieś działo. Czy można będzie z niego korzystać ??
2. Czy w multi będzie można korzystać ze wszystkich nowych jednostek ??
3. Czym sie bedzie roznil Nightbringer od Decievera ?? Bo za silny w ręcz to on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 11:21, Miltek napisał:

2. Czy w multi będzie można korzystać ze wszystkich nowych jednostek ??


Eee, czesc nowych jednostek bedzie przypisana do kampanii, pewnie podobnie jak gwardia honorowa w dc. Nowe jednostki do multi to latadla i Deceiver.

Dnia 05.03.2008 o 11:21, Miltek napisał:

3. Czym sie bedzie roznil Nightbringer od Decievera ?? Bo za silny w ręcz to on nie jest.


No nie, chyba w ogole nie bedzie atakowal, ale bedzie mogl przejmowac jednostki wroga, dublowac monolit i takie rozne ciekawe sztuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować