Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Większość zmian tau jest ok i nie ma co zbytni narzekać. Ale jedna rzecz jest po prostu poj*bana Krooty za 200 recu??!!!!!!!! Kto to w ogóle wymyślił. Teraz to już nikt ich robił nie będzie (no mooooooooooże poza mirrorami ale to mooooooooże). Jak jeszcze im podnieśli reinforce cost odpowiednio to już totalna kaplica. Pytanie jeszcze jak zmienili koszty techu w przypadku tau i jego nietypowego techowania?? Bo jak jeszcze podnieśli koszt ścieżki (szczególnie jeśli chodzi o energię) to nawet ten "lepszy" broadside nie pomoże.


A i jeszcze to nieznerfienie elda. Wszyscy dostali nerfa a eld nie !!!!! czyli tak właściwie to buffa dostał. co to ma być. Pozostaje tylko liczyć na to że siostrzyczki będą teraz wystarczająco imba żeby go powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czemu tak narzekacie, przecież oni nie zrobili tego,żeby pogorszyć granie (chyba,że to ich misterny i złowieszczy plan xD)tylko żeby zbalansować rasy.Wcześniej każdy mówił "IG wymaga najwięcej skilla", teraz czegoś takiego nie będzie.I własnie oto im chodziło,żeby każda rasa wymagała "skilla" dość dużego aby zaspokojć wasze nienajedzone "skillem" umysły, pseudo prosy, oraz aby łatwiej było grać początkującym.

Takie jest moje zdanie, bo bez sensu byłoby kopiować to co jest wcześniej.Jak dla mnie to jest ok, bo teraz to jest mniej więcej tak : Prosy grają IG a nooby innymi rasami (najcęściej chyba SM) i to jest do kitu,bo ja chcem powalczyć z np. Tau a tu wszyscy biora IG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:02, Xantor napisał:

Większość zmian tau jest ok i nie ma co zbytni narzekać. Ale jedna rzecz jest po prostu
poj*bana Krooty za 200 recu??!!!!!!!! Kto to w ogóle wymyślił.


Tu sie zgadzam, krootom raczej przydalby sie jakis buff, albo obnizenie kosztu, a nie takie cos -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:11, szweider napisał:

Blablabla wcale nie-SM będzie miał gorzej...


Nie no pewnie, bedzie mial lepiej lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:02, Xantor napisał:

A i jeszcze to nieznerfienie elda. Wszyscy dostali nerfa a eld nie !!!!! czyli tak właściwie
to buffa dostał. co to ma być. Pozostaje tylko liczyć na to że siostrzyczki będą teraz
wystarczająco imba żeby go powstrzymać.


Eldar to akurat nie jest zbyt chętnie wybierana rasa, więc może teraz trochę się ta sytuacja zmieni. Na pewno tak dobrze, jak za czasu WA Eldar już mieć nie będzie. Myślę, że dotrzymano "tradycji" i zarówno DE, jak i SoB będą nieco przepakowane w pewnych aspektach.

Oby tylko wychodziły patche, ale to, że Relic się nimi ma zająć nie wróży za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2008 o 18:22, Czedwik napisał:


Oby tylko wychodziły patche, ale to, że Relic się nimi ma zająć nie wróży za dobrze...

a do dc kto robił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:46, Maciek2194 napisał:

a do dc kto robił??


No wlasnie Relic i byla dupa, bo na patcha trzeba bylo czekac Khorne wie jak dlugo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:56, Budo napisał:

No wlasnie Relic i byla dupa, bo na patcha trzeba bylo czekac Khorne wie jak dlugo ;]


może teraz nie bedzie taki potrzebny jak dawniej, chociaz wydaje mi sie ze te broadslidy i storma u eldów jeszcze będą nerfować :) mnie wkurza ze gwardia nie zmieniła do teraz formuły, a bez techu to juz bedzie wogóle groteska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Broadside''ow juz nie beda nerfic imo, zauwaz, ze poprzednio jednostka ta nie byla przydatna w zasadzie oprocz roli wiezyczki... malo kto sie bawil w devilfishe i xv88. Poza tym nadal zostaly dwie glowne wady broadside''a, czyli 3 capa i koszt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:35, Mroku21 napisał:

Nie zdjęć nie ma. (lol)


Jako sekretarz moglbys juz sobie darowac...

Maciek2194----> screenow i filmow jest juz masa, jakis czas temu wyszlo demo, takze materialow jest sporo. Uzyj mocy google i poszukaj sobie, bo az ciezko podawac jakies linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do patchów to chodzi o te do podstawy by móc zainstalować winter assault i by ten prawidłowo działał.
Ponoć to rozwiążę problem pt: "Nie znaleziono punktu wejscia procedury ?ThrowInwalidParameters@Exception@LuaBinding@@SGXHPBD0@Z w bibliotece LuaConfig.dll."
w wdziale pomoc do WA znalazłem polecenie by :


W tym wypadku przed instalacją dodatku Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault pobierz i zainstaluj kolejno następujące aktualizacje dla podstawowej wersji gry:

1. Patch aktualizujący grę do wersji 1.41
2. Patch aktualizujący grę z wersji 1.41 do wersji 1.5
3. Patch aktualizujący grę z wersji 1.5 do wersji 1.51

Po zainstalowaniu wszystkich aktualizacji do podstawowej wersji gry rozpocznij instalację dodatku Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault

Ściągnąłem powyższe patche. Niestety pierwszy(1.41) nie ma postępów.
Nie wiem co mam robić. Na dysku mam sporo miejsca- 10 GB to chyb dość- niestety nic się nie dzieje.
Proszę o pomoc.
PS Ponadto mam DC ale nie instalowałem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:47, Orochimaru13 napisał:

Ściągnąłem powyższe patche. Niestety pierwszy(1.41) nie ma postępów.

Skopiuj go do katalogu Patches w folderze z grą i dopiero odpal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować