Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2008 o 21:46, Maciek2194 napisał:

> Dema też nie ma, w ogóle SS nie ma, świat nie istnieje tak naprawdę...
co?? o co chodzi??

o mooossssssk Maciuś..... o mooooossssk chodzi......
Sory ale nie mogłem się powstrzymać;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:02, ChrisBgnr napisał:

> > Dema też nie ma, w ogóle SS nie ma, świat nie istnieje tak naprawdę...
> co?? o co chodzi??
o mooossssssk Maciuś..... o mooooossssk chodzi......
Sory ale nie mogłem się powstrzymać;]


Zgadzam się z twoją wypowiedzią w całej jej nierozciągłości :D

Swoją drogą mogli by wydać drugie demo- z siostrzyczkami- bo takie pół na pół to dla mnie kupowanie w ciemno.

Nagaroth- w Wh40k matrix nie istnieje, bo to herezja, więc nie mieszaj dzieciakowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:37, Szczur22 napisał:

Swoją drogą mogli by wydać drugie demo- z siostrzyczkami- bo takie pół na pół to dla
mnie kupowanie w ciemno.

Spójrz na to z tej strony, że jak jesteś fanem to kupujesz jakieś 1/9 w ciemno bo resztę ras i tak znasz a te kilka latadeł... cóż miejmy nadzieję, że nie zabiją gry;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:50, Mroku21 napisał:

> Ściągnąłem powyższe patche. Niestety pierwszy(1.41) nie ma postępów.
Skopiuj go do katalogu Patches w folderze z grą i dopiero odpal.



Bardzo dziękuję za tak prostą ale SKUTECZNA poradę :)
W razie czego będę jeszcze nękał forumowiczów :D
a tak przy okazji to DC można zainstalować jak sie ma podstawkę i WA zainstalowane czy tez trzeba jakieśtajemnicze zabiegi czynić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanie - Kiedy waszym zdaniem wyjdzie w końcu SS? sprawdziłem właśnie przed chwilą w gram-sklepie i jest napisane czarne na białym, że 13 - wysyłka planowana ;] mam nadzieję, że tak jest ;D Hurra! Święta przyszły 9 miechów wcześniej !:DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 23:22, Orochimaru13 napisał:

a tak przy okazji to DC można zainstalować jak sie ma podstawkę i WA zainstalowane czy
tez trzeba jakieśtajemnicze zabiegi czynić?

"Domyślnie" właśnie tak się to odbywa - DoW/WA + DC - w którym to wpisujesz jeszcze raz seriale od DoW/WA odblokowując sobie odpowiednie rasy na multi. W praktyce możne wykonać "sztuczkę" z rejestrem (opisywaną tu kilka razy) lub skorzystanie z DC Unlockera (do znalezienia także tutaj) - prostego programiku odblokowującego pozostałe rasy w DC - co w obu przypadkach sprowadza się do tego, że nie musisz mieć DoWa/WA na dysku aby w pełni korzystać w DC multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 06:22, PolishWerewolf napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=GeNVBI0W6yY Intro kampanii w Soulstormie.


:( :( :(

Znowu ten narrator... IMO z tym tembrem i intonacją gość nadaje się do czytania baśni na CD dodawanych do margaryny, a nie do "In the grim darkness of the far future there is only war" i wszystkiego, co sprawia, że to uniwersum takie właśnie jest. Teksty z DC jak i z SS czytane przez niego można IMO puszczać dzieciom przed snem jako opowiadanie na dobranoc - tyle w nich ''W40k''owatości''. Gdy zamknąć oczy i tylko słuchać tego wstępu do kampanii - cięzko oprzeć się wrażeniu, że to jakaś kreskówka ...wspomnieć chociażby briefingi Angelosa z DoW - ehhh... aż chciało się grać tylko po to, żeby śledzić jego losy w kampanii...

Nowy Force Commander SM to w zasadzie ogolony Thule + inne zabiegi, o których kiedyś pisałem sugerujące, że stare rasy zostały potraktowane na odwal się (czytaj: jak najmniejszym kosztem) - nawet nowych tekstur twarzy nie chciało im się zrobić, bo taniej było przerobić trochę stare gęby (no chyba, że nowy FC to brat albo klon Thule''a - wtedy wszystko jasne)... Ciekawe jak voice''y? Skoro tak bardzo cięli koszty, to można się spodziewać, że aktorzy poziomem jeszcze bardziej niż w DC odbiegają od DoW czy nawet WA...

Samo wprowadzenie do kampanii... OMG... W jednym czy dwóch początkowych zdaniach wyjaśnio

Aż odechciało mi się dalej pisać ;(

Zresztą już kiedyś pisałem w podobnym tonie:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&pid=17288
http://forum.gr am.pl/forum_post.asp?tid=11211&pid=18057

SS pewnie kupię tylko po to żeby mieć komplet DoW, bo w single raczej nie będzie mi się chciało grać (tak jak DC pożegnałem pod koniec kampanii SM i coś wcale mnie nie ciągnie żeby grać dalej) - IMO to już zupełnie nie ten klimat, nie ten DoW, nie ten W40k... takie wrażenie zrobił na mnie DC, a patrząc na wstęp kampanii SS wnioskuję, że nic na lepsze się nie zmieniło - po prostu to samo tylko bardziej.

O ile WA mogę zaliczyć do najlepszych dodatków w jakie miałem przyjemność zagrać, o tyle DC i SS raczej na pewno nie będę wspominał jako takich.

[W całym poście biorę pod uwagę jedynie wrażenia z single - multi mnie nie interesuje]

EDIT: Co się dzieje z linkami?!? Zauważyłem, że mniej więcej od remontu na Forum pojawiają się błędy we wklejanych linkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:39, Nagaroth napisał:

Dema też nie ma, w ogóle SS nie ma, świat nie istnieje tak naprawdę...


ostrzezenie. Prosilem upominalem, ale widze, ze wiekszosc ma to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:44, Maciek2194 napisał:

ach jak miło sie wyśmiewać nie?? Ja tez lubię sie śmiać "-_- o_O x_x XD :x


ostrzezenie piszesz albo na temat, albo wcale, jak nie podoba Ci sie zachowanie jakichs userow to napisz formularz do moderatorow. Tylko nie dziw sie, ze ludzie robia sobie z Ciebie jaja, skoro nie potrafisz troche pomyslec albo poszukac w googlach zanim zadasz pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie głos narratora w DC i SS jest jak najbardziej do przyjęcia. W zasadzie to jest całkiem dobry. Kampania w podstawce była, IMO, tragiczna. Z chlubnym wyjątkiem Sindriego, kwestie większości bohaterów można było przewidzieć na trzy zdania w przód. "Zwroty akcji" były tak oczywiste, że przyjmowało się je z wyrazem zniecierpliwienia na twarzy. Jedne co było w niej dobre to to, że każda misja byłą częścią fabuły (kichowatej, ale jednak...). Osobiście wolałby takie podejście do tematu niż klepanie zwykłych potyczek na mapie strategicznej w DC czy SS. Natomiast miłym zaskoczeniem były mini-kampanie w WA. Klimatyczni bohaterowie, nie mniej klimatyczne dialogi i całkiem ciekawe operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 11:46, Lord Avatar napisał:

Odkąd w roli twojego avatara występuje Lord Moya (chyba...), w znacznym stopniu przybyło
ci srogości. :D


Bosh, przed chwila co rozdalem garsc ostrzezen za spam, a Ty dalej... czemu nie napisales mi tego w watku o modach, albo awatarach?!
A drugie primo- mozesz edytowac swojego posta przez 5 minut po jego napisaniu, wiec spokojnie mogles to oddac do tamtego. A trzecie primo to glos narratora z dc jest do gazu, szkoda ze teraz bedzie ten sam, a kampania w podstawce byla najlepsza z dotychczasowych. Zawsze sciszam glosniki jak laduje mi sie misja w dc,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

1). Primo może być tylko jedno, podobnie jak alternatywa (z czego raczej zdajesz sobie sprawę i to tylko taka taniawa zagrywka, ale niech będzie).

2). Kampania z podstawki jest żenująca (choć możesz tkwić w błędzie i być innego zdania).

3). Głos narratora z DC jest całkiem przyzwoity (patrz wyżej).

4). Nie napisałem ci 'tego' w wątku o modach czy awatarach, ponieważ mój komentarz tyczył się twoich poczynań w tym, a nie innym temacie. Uznałem, że od jednego posta oczy nikomu nie zwiędną i serce nie stanie (choć, faktycznie mogłem dokleić komentarz do poprzedniej wypowiedzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:27, Lord Avatar napisał:

1). Primo może być tylko jedno, podobnie jak alternatywa (z czego raczej zdajesz sobie
sprawę i to tylko taka taniawa zagrywka, ale niech będzie).


Widac, ze nie ogladasz Kiepskich ^^

Dnia 06.03.2008 o 13:27, Lord Avatar napisał:

2). Kampania z podstawki jest żenująca (choć możesz tkwić w błędzie i być innego zdania).


Podejrzewam, ze 70% osob powie, ze kampania podstawki jest lepsza. Ma lepszy klimat, mozna sie bardziej wczuc i zzyc z postaciami, jest bardziej dopracowana i co wiecej, nie po prostu zbiorem skirmishow.

Dnia 06.03.2008 o 13:27, Lord Avatar napisał:

3). Głos narratora z DC jest całkiem przyzwoity (patrz wyżej).


Mi sie nie podoba, kwestia gustu, ale dla mnie brzmi jakby sie nieco za bardzo wczuwal.

Dnia 06.03.2008 o 13:27, Lord Avatar napisał:

4). Nie napisałem ci ''tego'' w wątku o modach czy awatarach, ponieważ mój komentarz tyczył
się twoich poczynań w tym, a nie innym temacie.


Od komentowania moich poczynan jest formularz, na ktory aktualnie nie odpowiem, oraz watek o modach. Ten temat jest od dyskusji o dowie i wylacznie o tym. Maly offtop jeszcze nigdy nikogo nie zabil, ale w tym watku jest dzicz jak malo gdzie.

>(choć, faktycznie mogłem dokleić komentarz do poprzedniej

Dnia 06.03.2008 o 13:27, Lord Avatar napisał:

wypowiedzi).


Indeed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 10:08, gtx69 napisał:

Ciekawe jak voice''y? Skoro tak bardzo cięli koszty, to można się spodziewać, że aktorzy
poziomem jeszcze bardziej niż w DC odbiegają od DoW czy nawet WA...

>
Głos FC od Marines można było usłyszeć w tej misji z dema już. Brzmi podobnie jak Thule, z tego co pisali na forum, to wynika, że chyba ten sam gość nawet głos podkładał. A głos narratora według mnie nie jest taki zły. Nie czyta tekstów beznamiętnie, ale odgrywa pewne emocje. Lepsze to, niż by miał czytać teksty drętwo i bez emocji, tego to już by w ogóle się nie dało słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Indyk Boro-Boro Ma głos niepodobny do głosu Żula,ale on jest dość...dziwny.Dodam jeszcze,że wedle tego,co piszą,to WSZYSTKIE jednostki SM mają inny głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkim jednostkom SM zmienili głosy? Ja czytałem, że np. za nowego Chaos Lorda głos podkłada ten sam gość i chyba dużą część aktorów się powtórzyła. A pan Indyk... Jakoś tak trochę mi się kojarzy głosem z Thule'm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 14:46, szweider napisał:

Dodam jeszcze,że
wedle tego,co piszą,to WSZYSTKIE jednostki SM mają inny głos.


Raczej na odwrót. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować