Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2008 o 17:21, Dyzio Diablo napisał:

W SS wykryto dwa wyjątkowo paskudne bugi. Pierwszy pozwala kierować obsom mocami DE,
natomiast drugi umożliwia SoB posiadanie nieograniczonej ilości kasy. ;d
Gl & HF. :p

Możesz podać dokładnego linka do posta na forum Relica, gdzie zamieszczono tą obserwację? Na jakiej zasadzie w ogóle działa ten błąd z SoB? W każdym razie, żeby tak duży błąd przeoczyć... Ciekawe w takim razie, czy te betatesty w ogóle coś dały, czy wypuszczono po prostu grę taką, jaka ona była w chwili ukończenia i nie wprowadzano już dalej zmian...
BTW: Czytałem, że np. Gorgutz ma inny głos. Czyli wygląda na to, że nie wszyscy aktorzy się powtórzyli. Ciekawe tylko, dlaczego akurat zmienili tego, co nie trzeba było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się głos tego Lorda Nekronów,aż słychać że gada taki trupiok :P. Lepszy niż ten Pariah z DC moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW...co za info
Nie mogę uwierzyć że przeoczono taki duży błąd O.o
Robisz posterunek nasłuchowy u SoB robisz do niego upa za 100/100, ale kasujesz i kasa ci się zwraca ale masz bonusa bo zwraca się 120/120 :P. 20 req i 20 energii za darmo przez dwa kliknięcia...taki bug wymaga natychmiastowej reakcji, zwłaszcza że to podobno działa na multi!

A co do drugiego buga o aktywacji przez przeciwników mocy Dark Eldarów...nie jarzę. Jak to możliwe?Jak to się da zrobić?

Podsumowując lekki szok ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Relic najwyraźniej już o tym wie, o czym świadczy odpowiedź Buggo. Dobrze by było jakby na dniach wydali jakiś mini-patch naprawiający te krytyczne błędy. Inaczej to zniszczy całkowicie grę w multi, a osoby grające SoB mogą być z tego powodu obrażane lub nie przyjmowane do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 20:55, szweider napisał:

> Hmm to pewnie coś na wzór tego Pariaha z DC.


Tak-zgadłeś:D.

http://youtube.com/watch?v=H069ijMsWx4

Tutaj jest rozpoczęcie oblężenia fortecy Cronów i słychać więc tego NL-a.TAK!!!TO KOLEJNY
GUPI SPOILER!!!


mam pytanie...czy mi się zdaje czy ta Arcy prorokini z tego filmiku to ta z światło-statku Uthwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2008 o 22:31, askorti napisał:

mam pytanie...czy mi się zdaje czy ta Arcy prorokini z tego filmiku to ta z światło-statku
Uthwe?

Tak, w kampanii SS mamy Eldarów ze światostatku Ulthwe. Arcyprorokini jednak jest inna - tym razem to nie Taldeer, ale Caerys. Prawdopodobnie Taldeer została zabita w domniemanym kanonicznym zakończeniu Dark Crusade (większość twierdzi, że wygrało Tau lub IG :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > mam pytanie...czy mi się zdaje czy ta Arcy prorokini z tego filmiku to ta z światło-statku
>
> > Uthwe?
> Tak, w kampanii SS mamy Eldarów ze światostatku Ulthwe. Arcyprorokini jednak jest inna
> - tym razem to nie Taldeer, ale Caerys. Prawdopodobnie Taldeer została zabita w domniemanym
> kanonicznym zakończeniu Dark Crusade (większość twierdzi, że wygrało Tau lub IG :P).

aha to wiele wyjaśnia

> > Arcy prorokini z tego filmiku to ta z światło-statku
> Światostatku :P.

no co nie byłem pewien jak napisać to napisałem tak bo w końcu takie słowo nie istnieje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego kupuję na gram.pl są słowni jak mało kto mówią premiera 13 i 5 dni wcześniej trzeba potwierdzić zamówienie i dziś o 1.11 wysłali mi maila o potwierdzenie zamówienia na SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 22:35, Czedwik napisał:


> mam pytanie...czy mi się zdaje czy ta Arcy prorokini z tego filmiku to ta z światło-statku

> Uthwe?
Tak, w kampanii SS mamy Eldarów ze światostatku Ulthwe. Arcyprorokini jednak jest inna
- tym razem to nie Taldeer, ale Caerys. Prawdopodobnie Taldeer została zabita w domniemanym
kanonicznym zakończeniu Dark Crusade (większość twierdzi, że wygrało Tau lub IG :P).


Czego potwierdzeniem (tego, że wygrała IG ;D) może być intro z dema SS, w którym Lucas Alexander obrywa od commandera Tau. Dlaczego tu jest na tej planecie i walczy z Tau? Dla mnie to jasne, że wygrał na Cronusie i otrzymał dalsze rozkazy co do ekspansji w obrębie kolejnego systemu. For Imperium of Man!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak w DC zagrać online i jak zainstalować patcha bo mam problemy, patch instaluje się 1h i nic sie nie rusza pasek, a gdy próbuje zagrać w multiplayer mimo że mam konto na gamespy to mi pisze iż nie może się połączyć. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 10:05, L. Morty napisał:

Czego potwierdzeniem (tego, że wygrała IG ;D) może być intro z dema SS, w którym Lucas
Alexander obrywa od commandera Tau. Dlaczego tu jest na tej planecie i walczy z Tau?
Dla mnie to jasne, że wygrał na Cronusie i otrzymał dalsze rozkazy co do ekspansji w
obrębie kolejnego systemu. For Imperium of Man!!!


W SS dowódcą Gwardii jest Generał Vance Stubbs a nie Lukas Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 10:08, Hgu napisał:

A ja mam pytanie jak w DC zagrać online i jak zainstalować patcha bo mam problemy, patch
instaluje się 1h i nic sie nie rusza pasek

Skopiuj go do katalogu Patches w folderze z grą i dopiero odpal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 10:08, Hgu napisał:

A ja mam pytanie jak w DC zagrać online i jak zainstalować patcha bo mam problemy, patch
instaluje się 1h i nic sie nie rusza pasek, a gdy próbuje zagrać w multiplayer mimo że
mam konto na gamespy to mi pisze iż nie może się połączyć. Proszę o pomoc!


Może masz taki problem jak ja kiedyś że niektóre gry nie uznawały łącza z internetem. Tyle że wtedy miałem neta radiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:34, RafiXxx napisał:

Buggo (...)

Przynajmniej dzięki nickowi ( Bug - go :> ) wiadomo, dlaczego Soulstorm ma aż tyle błędów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować