Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

DC też miał tony błędów(HBT itd)...

Czyli mniej więcej można się spodziewać,że niemal wszyscy będą puszczać filmik z pokonanymi SoB,tak?W internecie już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak o błędy chodzi to nawet spatch''owana wersja DC je ma...np. dzisiaj jak grałem w kampanie Tau to mój dopieszczony komandor od tak sobie zniknął,pojawił się obok...a skąd wiem ze to bug a nie zwykły lag? a stąd że jak są ikonki dowódców to był pierwszą ikonką a po tym "teleporcie" był pod ikonką Niebianina...>.<*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soulstorm wymaga patcha... Necroni znów są masakratycznie przypawerowani...kopiowanie monolitow OK... ale jedna kopia a nie 3+prawdziwy + zamieniony bohater... armia wroga poprostu wyparowywuje przy takim spotkaniu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol ^^ to w takim razie nawet nie będę czekał na SS...bo najwyraźniej nie warto jak Necroni mają być lepsi od reszty nacji to co za sens gry? wszystkie Rasy powinny mieć równe szanse...a jak chodzi o Monolity to są dwie potęgi w grze które mogą się oprzeć tej niszczącej sile...po pierwsze Artyleria IG po drugie jednostki szturmowe walczące wręcz (szturmowi marines,raptory,wespidzi) to są jedyne potęgi mogące się zmierzyć z Monolitami bo walka strzelecka z nimi to samobójstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh. Panikę siejecie i nic więcej. Tech został naprawdę mocno opóźniony, więc zanim Necron doczłapie się do tego t4, to minie naprawdę dużo czasu. Zwłaszcza, że dostał po dupie w SS. Mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nec dostał solidnego nerfa, więc tragedii nie ma. Poza tym, to tylko ILUZJA (nie zadaje obrażeń).
No i to T4 - czyli do tego czasu można zamieść przeciwnika 3 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, to tylko ILUZJA (nie zadaje

Dnia 08.03.2008 o 15:33, Lord Avatar napisał:

obrażeń). No i to T4 - czyli do tego czasu można zamieść przeciwnika 3 razy...


Mi sie wydaje że właśnie zadaje. Jak niebianin robił kopie jakiejś jednostki to ona atakowała. to czemu kompa monolitu by nie miała atakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak kopia Monolitu i tak ma wadę - główny kryształ nadal działa tak, jak oryginalny. Czyli rozrzuca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 14:44, askorti napisał:

lol ^^ to w takim razie nawet nie będę czekał na SS...bo najwyraźniej nie warto jak Necroni
mają być lepsi od reszty nacji to co za sens gry? wszystkie Rasy powinny mieć równe szanse...a
jak chodzi o Monolity to są dwie potęgi w grze które mogą się oprzeć tej niszczącej sile...po
pierwsze Artyleria IG po drugie jednostki szturmowe walczące wręcz (szturmowi marines,raptory,wespidzi)
to są jedyne potęgi mogące się zmierzyć z Monolitami bo walka strzelecka z nimi to samobójstwo...


nie sadze bym pozwolil kiedys necronowi sie tak rozbudowac ;-PPP to kwestia skilla ];->
zas najlepsze na monolity sa granaty EMP stealth siutow albo zdolnosc "latadla" dark eldars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://youtube.com/watch?v=H069ijMsWx4

Dnia 07.03.2008 o 20:55, szweider napisał:


Tutaj jest rozpoczęcie oblężenia fortecy Cronów i słychać więc tego NL-a.TAK!!!TO KOLEJNY


Fajna podprowadzka ;-) , przy czym nie mogę się oprzeć wrażeniu, że na tym filmie głos narratora jest jeszcze bardziej przepity niż w DC...
A tak poważniej. Czy ktoś może mi odpowiedzieć, co w rozgrywce w stosunku do DC zmienia kwestia podboju planet? Pytałem o to parę tygodni wcześniej ale bez echa. Nie pytam o fabułę. Chodzi mi tylko o to co decyduje o przeskoczeniu na kolejną planetę/księżyc. Czy trzeba podbić cały obszar, czy tylko opanować jakiś spaceport? Czy można sobie dowolnie latać po całym układzie słonecznym. Proszę o odpowiedź bo z przyczyn technicznych w najbliższym miesiącu raczej nie kupię SS-rma. Rozumiem też,że za podbój terytoriów są określone bonusy ale czy istnieją jakieś bonusy zbiorcze, czyli takie gdzie za podbicie kilku obszarów jest bonus nie będący sumą poszczególnych bonusów ale wynikający np. z podporządkowania regionu (taki np. jak w LoTR 2)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 16:06, PolishWerewolf napisał:

Jednak kopia Monolitu i tak ma wadę - główny kryształ nadal działa tak, jak oryginalny.
Czyli rozrzuca :/


Particle Whip iluzorycznego Monola powoduje disrupt?
Konkretny bug. Muszą to naprawić, bo faktycznie z pomocą 2 Monoli można utrzymywać całą dywizję piechoty w stanie ciągłej bezużyteczności... Fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pomiędzy planetami przenosi się za pomocą Ancient Gates. Istnieją zarówno bonusy za podbicie konkretnego terytorium, jak i premia za wyeliminowanie danej rasy (w tym wypadku przejmuje się jej zdolność specjalną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 16:48, Lord Avatar napisał:

/.../

Pomiędzy planetami przenosi się za pomocą Ancient Gates. Istnieją zarówno bonusy za podbicie
konkretnego terytorium, jak i premia za wyeliminowanie danej rasy (w tym wypadku przejmuje
się jej zdolność specjalną).


Wielkie dzięki. Zakładam, że to jakiś rodzaj teleportu czy innej bramy wykorzystującej np. spacznię (przykro mi nie jestem zbytnio obeznany z mechaniką świata WH 40k). Tylko pytanie: użycie w/w Ancient Gates (czyli jednak Bill wiecznie żywy, ciekawe co zasponsorował za taką reklamę ;-) ) wymaga podbicia określonego terytorium czy całej planety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 16:46, Lord Avatar napisał:

Particle Whip iluzorycznego Monola powoduje disrupt?

Tak bynajmniej wyczytałem w opiniach, jakie już zamieścili w internecie posiadacze SS.

Tak samo ma się podobno sprawa z Marauderem, którego bomby nie chcą się czasami ładować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 17:03, benjiro napisał:

pytanie: użycie w/w Ancient Gates (czyli jednak Bill wiecznie żywy, ciekawe co zasponsorował
za taką reklamę ;-) ) wymaga podbicia określonego terytorium czy całej planety?


Terytorium na którym znajduje się Brama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować